Perfect Uninstaller apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

Perfect UninstallerPerfect Uninstaller apžvalga

Perfect Uninstaller yra programinė įranga, kuri buvo sukurta siekiant padėti vartotojams visiškai pašalinti nebereikalingas programas. Dauguma programų susideda iš daugybės skirtingų failų, kurių, deja, dažniausiai negalima pašalinti taip pat paprastai kaip įdiegti. Be to, pasitaiko atvejų, kada tam tikros programos nepavyksta sėkmingai įrašyti, tačiau ji įrašo keletą papildomų registrų ir susijusių failų, kurie vėliau gali užpildyti sistemos registrą, sulėtinti jūsų kompiuterį ir užimti daug vietos. Taigi, jeigu kompiuterio vartotojas taip neprižiūri savo kompiuterio Windows registro – sudėtingos duomenų bazės, kurią sudaro konfigūracijos parametrai ir Microsoft Windows operacinės sistemos parinktys, sistema pamažu persipildoma nenaudojamais/pasenusiais/sugadintais failais, ko pasekoje kompiuterio našumas ir greitis gali sumažėti, sistema gali neleisti įsirašyti naujų programų, ir pan.

Perfect Uninstaller yra programa, kuri padeda pašalinti bet kokias programas, kurios negali būti pašalintos iš sistemos per Windows Add/Remove Programs. Pasak programos kūrėjų, jio veikia tris kart greičiau nei Add/Remove Programs funkcija ir siūlo netgi tris programų peržiūros funkcijas – pagal piktogramas, pagal sąrašą ir pagal detales. Be to, ji gali surasti ir pašalinti tuščius/pažeistus įrašus, kurie užsiliko kompiuteryje, o programos, kuriai jie priklausė, jau seniai nėra kompiuteryje. Registrų apsauga nuo tuščių ir pažeistų įrašų taip pat įeina į Perfect Uninstaller užduočių sąrašą. Dar vienas patogus šios programos bruožas yra tas, kad ji rodo detalią informaciją apie kiekvieną jūsų kompiuteryje esančią programą. Galiausiai, ši programinė įranga užtikrins, kad visi jūsų kompiuterio sistemos failai turi atsargines kopijas, kadangi ji tuo pasirūpina kompiuterio išjungimo metu arba kai sistema sugenda. Perfect Uninstaller programą galima parsisiųsti iš įvairių internetinių šaltinių nemokamai, tačiau saugiai ją parsisiųsti rekomenduojame iš oficialios svetainės. Netrukus po jos įrašymo pamatysite skirtumą kaip jūsų kompiuteris veikė prieš įsirašant ją ir po to.

Kodėl aš turėčiau rinktis Perfect Uninstaller?

Perfect Uninstaller yra vertinama dėl minimalios vartotojo sąsajos, greičio ir galingumo. Jeigu norite, kad jūsų kompiuteris veiktų greitai ir sklandžiai, jums tikrai reikia šios programos. Funkcijos, kurias ji siūlo, įskaitant registrų duomenų tvarkymą, registrų saugojimą, informavimą apie programų detales, atsarginių sistemos failų kopijų aprūpinimą ir programų, kurių negalima pašalinti per Windows Add/Remove Programs, pašalinimą, padės jums išlaikyti kompiuterį tvarkingą ir veikiantį visu pajėgumu. Pasak ekspertų, ši programa lengvai pašalina tokias programas kaip Adobe, Aol Toolbar, Avast, AVG, ESET NOD32, Internet Explorer 8, McAfee, Microsoft Office, Nero 7, Norton, ESET NOD32 ir daug kitų, kurias paprastai itin sunku pašalinti. Taigi, pradėkite naudotis šiuo įrankiu ir užtikrinkite tinkamą savo kompiuterio priežiūrą.

Pasiūlymas
Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis