RegCure Pro apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

RegCure ProRegCure Pro apžvalga

RegCure Pro – tai programa, kurią reiktų turėti savo kompiuteryje norint užtikrinti sklandų ir nenutrūkstamą Windows registro darbą. Pastaruoju metu daugelis kompiuteriu besinaudojančių žmonių nesupranta, koks svarbus sistemos darbui yra šis registras ir kodėl juo reikia pasirūpinti. Windows registras – tai milžiniška, labai svarbi ir sudėtinga hierarchinė duomenų bazė, kurioje saugomi sąrankų parametrai (angl. configuration settings) bei Microsoft Windows operacinių sistemų pasirinktys. Deja, laikui bėgant, kompiuteryje įdiegiama ir iš jo ištrinama daugybė programų ir daugelis jų failų lieka registre, nors pačių programų jau seniai jame nebėra. Specialistai pataria žmonėms neatlikti jokių pakeitimų registre patiems, kadangi viena klaida gali turėti pražūtingų pasekmių viso kompiuterio veikimui, pradanginti informaciją ir sukelti klaidas, dėl kurių kompiuterio nebus įmanoma paleisti visai. Visgi reikia nepamiršti, kad kompiuteryje nebeegzistuojančių programų failai, užsilikę registre, bei kitos registro klaidos gali trukdyti sistemos darbui, sulėtinti jo spartą ir sukelti kitas programas.

Taigi leiskite Jums pristatyti profesionalią programą, kuri pasirūpins Jūsų registru ir ištaisys jame esančias klaidas bei optimizuos sistemos darbą. Galite patikėti savo sistemą šiai programai, nes ji aptiks ir pataisys visas Jūsų kompiuterio problemas prieš joms dar tik pradedant trukdyti Jums dirbti. RegCure Pro programą sukūrė patikima sistemos optimizavimo programų gamintoja ParetoLogic Inc. Šią įmonę 2004-aisis įkūrė keturi broliai. RegCure Pro gali pasiūlyti įvairiausių funkcijų. Ji šalina Windows registre atsiradusias klaidas, virusus, kenkėjiškas ir šnipinėjančias programs (angl. malware ir spyware), pasirūpina neaktyviais procesais ir programomis, kurios įjungiamos paleidžiant kompiuterį, ji taip pat pašalina privačius failus su konfidencialia informacija, suranda tinkamas programas atidaryti failams ir atlieka dar daugelį kitų funkcijų! Nereikia nė sakyti, kad šie pataisymai pagerins Jūsų sistemos darbą ir optimizuos joje vyksntančius procesus. Apie šią programą teigiamai atsiliepė technologijų apžvalgininkai, kaip, pavyzdžiui, „Financial Times“ apžvalgininkas Paul Taylor, savo apžvalgoje teigęs, kad vienas iš RegCure Pro privalumų – tai sistemos paleidimo valdymas: „…[programoje] yra papildomų funkcijų, įskaitant gebėjimą valdyti programas, paleidžiamas įjungus Windows.“ Išbandykite RegCure Pro ir įvertinsite skirtumą tarp kompiuter paleidimą su šiais parametrais ir be jų.

Taigi, kodėl verta atsisiųsti RegCure Pro į kompiuterį?

Jei norite pasinaudoti visomis galimybėmis, kurias Jums gali pasiūlyti gerai veikiantis kompiuteris, Jūs tikrai pasirinksite šią programą. Į ją integruotos funkcijos, kaip, pavyzdžiui, registro klaidų ir virusų šalinimas, kompiuterio sutrikimų sprendimas, nereikalingų programų uždarymas bei konfidencialios informacijos pašalinimas bei nereikalingų failų pašalinimas pagreitins Jūsų kompiuterio spartą ir išspręs problemas, su kuriomis turėtumėte kovoti patys neturėdami šios programos. Jei to nepakanka, RegCure Pro taip pat galima naudoti sistemos defragmentavimui ir optimizavimui, pagreitinti jo užsikrovimą įjungus, išjungti nereikalingus naršyklės papildinius bei pasirūpinti atsarginių sistemos failų kopijų sukūrimu. Taigi pasinaudokite šia nuostabia daugiafunkce programa jau dabar ir optimizuokite savo registro ir sistemos darbą nieko nelaukdami!

Pasiūlymas
Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis