Reimage apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

Kam skirta Reimage programa?

Reimage programa yra kompiuterio optimizavimo priemonė, pasižyminti daugeliu naudingų funkcijų. Ši programa skirta sutvarkyti bei išspręsti Windows operacinės sistemos problemas, pavyzdžiui, pataisyti Windows registrų klaidas, stabilizuoti kompiuterio veiklą, arba pakeisti pažeistus sistemos failus naujais.

Ypatingas šios programos privalumas tas, jog savo duombazėje ji turi daugiau nei 25 milijonus operacinės sistemos failų, todėl su šia programa galėsite nesunkiai atkurti pagrindinius sistemos failus, kuriuos netyčia ištrynėte arba kurie buvo paveikti kenkėjiškų programų ar virusų. Be to, ši kompiuterio optimizavimo priemonė turi dar vieną naudingą savybę, kurios paprastos kompiuterio optimizavimo priemonės dažniausiai neturi.

Reimage bendradarbiauja su Avira kompanija, todėl joje yra įdiegta Avira antivirusinė technologija. Tai reiškia, jog su Reimage galėsite ne tik optimizuoti savo kompiuterį, bet ir aptikti bei pašalinti kenkėjiškas programas bei virusus. Atkreipkite dėmesį, jog ši optimizavimo programa nesuteiks jūsų kompiuterio realaus laiko apsaugos, todėl jei norite visapusiškai apsaugoti savo kompiuterį, siūlome kartu su Reimage įdiegti ir patikimą antivirusinę programą.

Reimage

Daugiau apie Reimage:

Nemokama versija: Reimage Express

Nemokama Reimage versija gali aptikti bei išspręsti paprasčiausias Windows problemas. Deja, priešingai nei pilna Reimage versija, ji negali išspręsti sudėtingesnių Windows problemų ar aptikti kenkėjiškų failų. Ši versija skirta paviršiniam sistemos optimizavimui, tačiau jos pagalba negalėsite sutvarkyti daugumos kompiuterio problemų ar pašalinti virusų.

Be to, Reimage Express vartotojai negali susisiekti su šios programos 24/7 pagalbos centru. Taigi, nemokama versija padės jums išspręsti nesudėtingas bei dažnai pasitaikančias operacinės sistemos klaidas, tačiau pilna Reimage versija neabejotinai siūlo daug daugiau naudingų funkcijų.

Reimage versija Mac kompiuteriams

Reimage taip pat siūlo programos versiją Mac vartotojams. Ją parsisiųsti galite paspaudę ant šios nuorodos – Reimage. Ši versija skirta padėti vartotojams greičiau rasti bei pašalinti nereikalingus sistemos failus.

Jos pagalba galėsite atlaisvinti daugiau vietos kompiuteryje, be to, atsikratydami nereikalingų failų taip pat paspartinsite kompiuterio našumą. Šią programą itin lengva naudoti – vos kelių paspaudimų pagalba galėsite išvalyti naršymo istoriją, programų bei interneto naršyklių spartinančiąją atmintinę. Ši versija negali aptikti bei pašalinti kenkėjiškų programų, todėl siūlome į kompiuterį įdiegti ir antivirusinę programą.

Reimage Cleaner: versija, skirta Android telefonams

Nors šiandien galime rinktis iš daugybės optimizavimo programų kompiuteriams, alternatyvių variantų, skirtų telefonams, yra labai mažai. Džiugi naujiena Android vartotojams – Reimage siūlo programos versiją telefonams.

Reimage Cleaner programėlė iš telefono gali pašalinti tam tikrus vietą eikvojančius duomenis, pavyzdžiui, skambučių bei SMS žinučių istoriją, bei programų ar naršyklės spartinančiąją atmintinę. Šios programėlės pagalba atsikratysite nereikalingų duomenų bei paspartinsite telefono greitį. Be to, šią programėlę galite parsisiųsti nemokamai.

Reimage Plus

Reimage(.)com – oficialus šios programos internetinis puslapis. Šioje svetainėje galite rasti informacijos apie visas Reimage versijas bei jas parsisiųsti. Pastebėjome, jog nemažai vartotojų skundžiasi, jog apsilankę šioje svetainėje jie išvysta daugybę įkyrių reklamų.

Taip gali nutikti tokiu atveju, jei jūsų kompiuteryje yra įdiegta reklaminė programa (angl. adware). Įkyrias reklamas dažniausiai siunčia nepageidaujami naršyklės papildiniai (angl. extensions), todėl siūlome patikrinti savo naršyklės nustatymus bei pašalinti nepageidaujamus papildinius. Greičiausias būdas pašalinti nepageidaujamus naršyklės komponentus – atstatyti (angl. reset) pradinius naršyklės nustatymus. Reimage

Dažniausiai užduodami klausimai:

Monika: Sveiki, norėjau paklausti, ar verta įsigyti pilną Reimage versiją? Svarstau galimybę ją įsigyti, tačiau pirmiausia noriu sužinoti jūsų nuomonę apie nemokamą šios programos versiją.

Virusai.lt komanda: Nemokama Reimage versija (Reimage Express) gali sutvarkyti paprastas bei dažniausiai pasitaikančias kompiuterio problemas, tačiau patyrę kompiuterių vartotojai dažnai tokias problemas moka išspręsti savarankiškai. Pilna Reimage versija yra nepalygintinai pranašesnė – ji gali ne tik išspręsti sudėtingas kompiuterio klaidas bei atkurti prarastus sistemos failus, bet ir rasti bei iš jūsų kompiuterio pašalinti kenksmingas programas ar net virusus. Akivaizdu, jog mokama Reimage versija yra išties naudinga programa. Be to, iškilus klausimams, visuomet galėsite kreiptis į 24/7 veikiantį vartotojų pagalbos centrą.

Martynas: Iš kur galėčiau parsisiųsti pilną Reimage versiją nemokamai?

Virusai.lt komanda: Visų pirma, norime jus perspėti, jog tai – nelegalu, ir už bandymą nelegaliai įdiegti mokamą programinę įrangą galite sulaukti finansinės baudos.

Vadinamuosius crack failus, papildytus kenksmingais failais ar programomis, dažnai platina kibernetiniai sukčiai, todėl jei internete ieškosite vadinamojo Reimage crack, rizikuosite į kompiuterį įdiegti trojaną, kuris vėliau gali savarankiškai į sistemą įrašyti išpirkos reikalaujantį virusą ar kitokią kenkėjišką programą. Norėdami įsigyti pilną Reimage versiją, turite ją parsisiųsti iš kūrėjų puslapio.

Laura: Kodėl Reimage vadinamas virusu? Maniau, jog tai – kompiuterio optimizavimo programa. Internete apie šią programą radau nemažai neigiamų atsiliepimų…

Virusai.lt komanda: Reimage renkasi gana įkyrų būdą reklamuoti pilną programos versiją. Tai – jų marketingo sprendimas. Reimage reklamos ekrane pasirodo vartotojui įdiegus nemokamą šios programos versiją, tačiau šios programos kūrėjai siekia paskatinti vartotoją išbandyti pilnosios versijos galimybes.

Bet kokiu atveju, tai nereiškia, jog Reimage yra virusas ar kenkėjiška programa. Tai – puiki kompiuterio optimizavimo programa, galinti surasti bei pašalinti pavojingus kompiuterinius virusus. Jei šios reklamos bei pasiūlymai vartotojui pasirodo pernelyg įkyrus, jų atsikratyti galima pašalinus šią programą iš kompiuterio.

Paulius: Nors kompiuteryje esu įdiegęs antivirusinę programą, norėčiau ją pakeisti kita, lygiaverte programa. Nesenai išgirdau apie Reimage, tačiau ne visai supratau, kokia vis dėlto tai programa – optimizavimo priemonė, ar antivirusinė? Prašau paaiškinti plačiau.

Virusai.lt komanda: Reimage Repair yra kompiuterio optimizavimo priemonė, tačiau ji yra papildyta Avira AntiVir technologija, kuri leidžia aptikti bei pašalinti kenkėjiškas programas bei virusus. Tai puikus pasirinkimas, jei ieškote įvairiapusiškai naudingos priemonės sutvarkyti kompiuteriui. Tačiau jei norite užkirsti kelią virusų patekimui į kompiuterį, siūlome kartu su Reimage įrašyti antivirusinę programą. Reimage

Ar Reimage yra patikima programa?

Internete yra daugybė svetainių, kurios skleidžia klaidingą informaciją apie Reimage. Daugumą jų vadina Reimage reklamine programa arba net virusu. Deja, tokie teiginiai yra visiškai klaidingi, nes antivirusinės programos neidentifikuoja Reimage kaip nepageidaujamos programos.

Ši programa skirta kompiuterio optimizavimui bei virusų šalinimui, todėl vadinti ją virusu yra netikslinga. Kaip ir minėjome, šios programos kūrėjai yra Avira partneriai, o tokia didelė ir puikiai žinoma kompanija tiesiog nedirbtų su kenkėjiškos programos kūrėjais. Nėra jokių abejonių, jog Reimage yra naudinga ir patikima programa.

Jei manote, jog Reimage veikia įtartinai, gali būti, jog jūs parsisiuntėte ją iš neaiškaus internetinio šaltinio. Jei jūs nelegaliai įdiegėte pilną programos versiją naudodami internete rastą crack, greičiausiai kartu įrašėte ir keletą pavojingų programų. Siekdami mokamas programas įdiegti nemokamai, jūs ne tik rizikuojate pakenkti savo kompiuteriui, tačiau taip pat galite būti nuteisti už programinės įrangos autorystės teisių pažeidimą. Tikrąją Reimage galite įdiegti tik iš oficialaus jos kūrėjų puslapio.

Daugiau informacijos apie Reimage galite rasti čia.

Ar verta parsisiųsti šią programą?

Reimage yra išties naudinga programa, skirta įvairių kompiuterio problemų sutvarkymui. Ji padės atkurti pažeistus failus ar pakeisti juos naujais. Jei ieškote geros kompiuterio optimizavimo programos, mes neabejojame, jog Reimage jums patiks. Ją parsisiųsti galite čia: Reimage. Kaip ir minėjome, Reimage siūlo skirtingas versijas Mac bei Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 9/ 10 operacinėms sistemoms. Taip pat galite išbandyti programos versiją Android telefonams: Reimage Clearner.

Jūs galite nemokamai nuskenuoti savo kompiuterį su Reimage bei aptikti sistemos klaidas bei kenksmingus failus. Visų pirma, Reimage aptiks problemas, susijusias su kompiuterio atminties diskais, ištirs kietojo disko greitį bei įvertins kompiuterio našumą. Reimage

Ji aptiks kompiuteryje esančius kenksmingus failus bei kenkėjiškas programas. Galiausiai Reimage patikrins bendrą kompiuterio stovį ir ištirs, kurios programos dažniausiai užstringa arba netikėtai išsijungia. Tuomet galėsite gautus rezultatus palyginti su vidutiniais rodmenimis visame pasaulyje.

Reimage yra mokama programa; jos kaina vienam kompiuteriui – 69.95€. Jei ši programa jums nepatiks, per 60 dienų galėsite atgauti pinigus. Iškilus klausimams dėl Reimage, jūs visuomet galėsite susisiekti su Reimage klientų aptarnavimo centru.

Pasiūlymas
Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis