Smart Driver Updater apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

Smart Driver UpdaterSmart Driver Updater apžvalga

Smart Driver Updater – tai programinė įrangą, kurią sukūrė Avanquest Software kompanija. Ši programa – tai kompiuterio tvarkyklių valdymo įrankis, galintis surasti pasenusias tvarkykles, jų atnaujinimus ir automatiškai juos pritaikyti. Daugybė ekspertų visame pasaulyje rekomenduoja naudoti šią programą norint optimizuoti, išlaikyti ir pagerinti programinės įrangos bei bendrą kompiuterio našumą. Atnaujintos tvarkyklės padeda palaikyti kompiuterio greitį, stabilumą, našumą ir kitas funkcijas.

Smart Driver Updater įrankio duomenų bazė susideda iš daugiau nei 600,000 tvarkyklių, kuri yra nuolat atnaujinama. Diegimo proceso metu, ši programa įrašo SmartDriverUpdater.exe procesą, kuris yra žinomas kaip automatinis atnaujinimo komponentas, skirtas atnaujinimų parsiuntimui iš Interneto. Smart Driver Updater programa yra nustatyta taip, kad nuolat prižiūrėtų plokštes, tinklus, spausdintuvus, monitorius, klaviatūras, peles, modemus, skaitmeninius fotoaparatus, garso plokštes, vaizdo plokštes ir kitas tvarkykles. Iškart po įrašymo, ji yra pridedama į Windows paleisties programų sąrašą ir sukuriamas tam tikrą tvarkaraštį, kada kompiuteris turėtų būti tikrinamas. Taigi, kompiuterio vartotojui nebereikia galvoti apie tai, ar jos/jo kompiuterio tvarkyklės yra atnaujintos, nes tai bus automatiškai padaryta kasdien arba kas savaitę (galima rinktis). Be to, Smart Driver Updater sistemos patikrinimas, net pačiame sistemos įkarštyje, nesumažins kompiuterio našumo. Priešingai, nuolatinis sistemos patikrinimas padės optimizuoti pagreitinti sistemos veiklą.

Smart Driver Updater programa taip pat aprūpina tvarkyklių atsarginėmis kopijomis ir suteikia galimybę juos atkurti. Ši funkcija ypač pasitarnauja tuo atveju jeigu kompiuterio vartotojas nori atnaujinti Windows operacinę sistemą arba kai sistema sugenda. Programa gali suspausti visas tvarkykles į lengvai .zip failiuką, kurį veliau galėsite lengvai perrašyti arba perkelti. Bandomąją šios programos versiją galima parsisiųsti nemokamai iš įvairių šaltinių Internete, įskaitant oficialią svetainę, tačiau ji tik patikrins ar jūsų kompiuteryje yra tvarkyklių, kurias reikėtų atnaujinti. Jeigu norėsite tai padaryti, turėsite užregistruoti produktą ir už vienkartinį pasenusių tvarkyklių atnaujinimą sumokėti $29,95 (galioja 15 dienų pinigų grąžinimo garantija).

Kodėl aš turėčiau rinktis Smart Driver Updater?

Naudojant Smart Driver Updater programinę įrangą, jūs pamiršite ką reiškia atnaujinti tvarkykles rankiniu būdu, nes ji užtikrins visišką kompiuterio priežiūrą. Ji pasirūpins, kad savo kompiuteryje turėtumėte tinkamas tvarkykles ir tokiu būdu stabilizuoti ir pagreitinti kiekvienos tvarkyklės darbą. Be to, programa taip pat padės išspręsti tvarkyklių nesuderinamumo problemą, su kuria dažnai susiduriu Windows vartotojai, nes ji geba aptikti problematiškas tvarkykles ir pakeisti juos į tinkamais. Smart Driver Updater taip pat sutaupys jums daug laiko, nes jums daugiau nereikės ieškoti atskirų tvarkyklių atnaujinus kompiuterio operacinę sistemą ar jai sugedus. Galiausiai, jūs būsite patenkinti itin paprastu Smart Driver Updater dizainu, kuris reikalauja tik keleto paspaudimų norint pradėti/pabaigti sistemos patikrinimą ir atnaujinti tvarkykles. Taigi, pradėkite tvarkyklių atnaujinimą su Smart Driver Updater programa kuo greičiau ir išlaikykite savo kompiuterio sistemą optimizuotą.

Pasiūlymas
Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis