Smart Privacy Cleaner apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

Smart Privacy CleanerSmart Privacy Cleaner apžvalga

Smart Privacy Cleaner – tai programa, užtikrinsianti visišką Jūsų su kompiuteriu susijusios veiklos privatumą ir saugumą, taigi, jei privatumas yra Jūsų svarbiausias prioritetas, turėtumėte ją įsigyti. Ji padės Jums ištrinti iš kompiuterio visą svarbią informaciją. Su šia programa visus failus ir dokumentus galima ištrinti taip, kad jų nebebūtų galima atkurti. Ji padės Jums atsikratyti visko – nuo tokių paprastų elementų kaip naršymo istorija ir aplankyti internetiniai puslapiai iki AOL, MSN, Skype ir Yahoo pokalbių istorijos. Jūs turėtumėte žinoti, kad internetinių pokalbių istorijos saugomos kompiuteryje, bet dabar jas ištrinti galite visiems laikams. Smart Privacy Cleaner ištrins slapukus (angl. Cookies), kurie įgalina Jūsų veiklos internete sekimą, taip pat muzikos, filmų ir vaizdo failus. Ši programa padės ištrinti ir Windows įstoriją, įskaitant neseniai atidarytus dokumentus, laikinus failus ir Šiukšlinės turinį. Kita svarbi Smart Privacy Cleaner funkcija – jos gebėjimas sunaikinti failus taip, kad jų negalėtų atkurti net pati geriausia įranga. Tai atliekama užrašant failus daugybę kartų kad jų nebebūtų galima atkurti. Smart Privacy Cleaner turi tris tokio ištrynimo lygius, ir Jūs galėsite pasirinkti vieną iš jų. Ši programa labai veiksminga ir lengvai naudojama, todėl ji suras ir ištrins visas programas ir failus, galinčius kelti grėsmę Jūsų privatumui. Programa nuolatos atnaujinama, todėl ja veiksmingai galėsite naudotis visą laiką. Taigi, jei privatumas ir saugumas Jums labai svarbūs, Smart Privacy Cleaner – tai programa, kurią privalote turėti savo kompiuteryje.

Kodėl turėčiau rinktis Smart Privacy Cleaner?

Šiais laikais, kai visi bando pasinaudoti neapsaugota informacija, labai svarbu mąstyti įžvalgiai. Smart Privacy Cleaner siūlo geriausią prieinamą sprendimą Jūsų darbui su kompiuteriu, tiek internete, tiek atliekant užduotis be jo. Nors daugelį failų galite ištrinti rankiniu būdu, visgi kelis svarbius failus galite ir palikti. Antra, galite pašalinti esminiams kompiuterio procesams būtinus failus, kai tuo tarpu Smart Privacy Cleaner netrina nieko, kas gali būti svarbu kompiuterio procesų veiklai. Pagaliau pašalinimas rankiniu būdu negarantuos šių failų neatkuriamumo. Smart Privacy Cleaner programa naudotis labai lengva, todėl Jums nereiks gerai išmanyti kompiuterių kad galėtumėte ja naudotis. Taip pat galite pasirinkti, kurių failų nenorite šalinti. Jums tereiks kelių paspaudimų ir kelių minučių kad visiškai apsaugotumėte savo kompiuterį su Smart Privacy Cleaner programa.

Pasiūlymas
Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis