SpeedyPC Pro apžvalga, nemokamas atsisiuntimas

SpeedyPC ProSpeedyPC Pro apžvalga

SpeedyPC Pro, sukurta ParetoLogic Inc. kompanijos, yra novatoriška programa, kuri gali sutaisyti kompiuterio klaidas, optimizuoti Windows registrą ir padidinti bendrą kompiuterio greitį bei našumą. Ši programa apjungia visą pluoštą įmontuotų komponentų, skirtų registrų duomenų tvarkymui, pavojingų programų suradimui/pašalinimui, klaidų pašalinimui, privatumo saugumui kelenčių failų pašalinimui, kompiuterio greičio padidinimui, atminties optimizavimui, naršyklės priedų pašalinimui, ir t.t. Pasak programos kūrėjų, pradinis jos tikslas yra patikrinti sistemą ir surasti pavojingas programas (spyware, trojans, keyloggers, dialers, adwares, rogueware ir kt. kategorijas), nes jos dažniausiais sukelia didžiąją dalį problemų, įskaitant informacijos nutekėjimą, sulėtėjimus, kitas kompiuterines infekcijas, ir pan. Tam, kad aptiktų tokias programas, SpeedyPC Pro nuolat tikrina Task Manager veikiančius procesus ir atidžiai patikrina naujai atsiradusius. Dar daugiau, ši programa gali patikrinti ir sutvarkyti Windows registrus, kurį sudaro didžiulė programų failų duomenų bazė, kuri laikui bėgant prisipildo tiek svarbių, tiek pasenusių/nereikalingų/sugadintų failų, priklausančių bevertėms programoms arba netgi toms, kurių jau seniai nėra kompiuterio sistemoje. SpeedyPC Pro registro priežiūra padeda stabilizuoti kompiuterį, sklandžią jo veiklą, ir greitį. Be to, ši programa taip pat geba pašalinti įvairias šiukšles, kurių kompiuteris per ilgą laiką gali prikaupti, o jo veikla stipriai sulėtėti.

SpeedyPC Pro taip pat užtikrins svarbių duomenų, tokių kaip nuotraukos, dokumentai, vaizdo įrašai, ir t.t. išsaugojimą, kadangi ji automatiškai pasirūpina atsargėmis jų kopijomis. Be to, ji gali padėti atkurti asmeninius duomenis. Dar daugiau, ji apsaugos jūsų privatumą, nes geba aptikti ir pašalinti įvarius su privatumu susijusius failus, įskaitant slapukus, kurių laikymas net gali baigtis tapatybės vagyste. Dar vienas puikus šios programos bruožas yra tas, kad ji gali defragmentuoti failus ir tokiu būdu optimizuoti atmintį. Taigi, SpeedyPC Pro yra programa, kuri siūlo platų spektrą prietaisų kompiuterio sutvarkymui, optimizavimui ir palaikymui. Naujausia programos versija – SpeedyPC Pro 3.0. Bandomąją versiją galima parsisiųsti nemokamai tiek iš oficialios svetainės, tiek iš kitų internetinių šaltinių. Pilna programos versija vienam kompiuteriui dviem metams kainuoja $49.97, tačiau kaina svyruoja nuo kompiuterių skaičiaus (iki 5), kurie naudos šią programą ir jos galiojimo laiko.

Kodėl aš turėčiau rinktis SpeedyPC Pro?

Windows sistema yra sudėtingas prietaisų, failų, registrų ir kitų komponentų mišinys, kurio veikimo greitis ir našumas gali sumažėti iki minimumo jeigu sistema nėra tinkamai prižiūrima. Minimalus SpeedyPC Pro dizainas ir didelė įmontuotų prietaisų pasiūla padės jums surasti visus sistemos gedimus ir juos sutaisyti paspaudus tik vieną mygtuką. SpeedyPC Pro sistemos patikrinimai yra automatiškai nustatomi pasikartoti tam tikru dėsningumu. Pati programa visiškai neįtakoja kompiuterio našumo, tačiau kai ji tikrina sistemą, galite pajusti nežymų sulėtėjimą. Vis dėlto, vos tik pradėję naudoti šią programą, pastebėsite daug teigiamų pokyčių, tokių kaip padidėjęs greitis, didesnis našumas, daugiau atminties, greitesnis sistemos paleidimas, ir pan. Taigi, SpeedyPC Pro yra viena iš tų programų, kurias reikėtų įsirašyti ir naudoti nuolat.

Pasiūlymas
Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Apžvalga kitomis kalbomis