Error Code S1L457 Mac kompiuteryje

parašė Jake Doe - -
12

Klausimas

Problema: Error Code S1L457 Mac kompiuteryje

Ar kas nors susidūrė su tais įkyriais iškylančiais langais su tekstu „System at Risk“ Error Code S1L457 ir telefono numeriu 1-844-709-0775, kuriuo neva reikia kreiptis? Ši klaida jau pradeda mane erzinti. Gal kas nors žino, kaip galėčiau jos atsikratyti?

Patvirtintas atsakymas

Error Code S1L457 ekrano nuotrauka

Klaidos – tai visų kompiuterių, įskaitant Mac’us, prakeikimas. Jos ne tik nurodo, kad kažkas negerai su sistema, bet neretai tiesiog erzina ir yra paprasčiausiai nepageidaujamos. Neseniai sužinojome apie  Error Code S1L457, įkyrėjusią tiems Mac kompiuterio vartotojams, kurie naudojasi Safari naršykle. Pranešime nurodoma: „Due to Suspicious activity Detected on the Computer, Critical Errors have been Found. Error Code – S1L457.“ Ant klaidos pranešimo gali būti ir OK mygtukas, kurį paspaudus nieko neįvyksta. Taip pat patartina ignoruoti telefono numerį, nes tai – akivaizdi apgavystė. Visgi mes galima pasiūlyti keletą variantų, kaip išspręsti šią problemą. Juos netrukus ir aptarsime. 

Kaip pašalinti Error Code S1L457 rankiniu būdu

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Visų pirma, turėsite uždaryti naršyklę ir ištrinti visus svetainės duomenis. Tai padaryti galite atlikdami šiuos veiksmus:
1. Paprasčiausiai išjunkite programą. Jei Jūs negalite to padaryti, turėsite pasirinkti priverstinio uždarymo funkciją Force Quit, kurią galite rasti Apple Menu > Force Quit > Select Application> Force Quit..
2. Uždarę programą atidarykite ją iš naujo. Laikykite Shift  klavišą ir spustelėkite programos ikonėlę ant ekrano. 
3. Pakartotinai atidarę naršyklę nueikite į Safari > Preferences > Privacy > Remove all Website Data. Tai padės jums išvalyti slapukus ir kitus duomenis, sukėlusius šią problemą.
Taip pat atidarykite aplanką Download ir ištrinkite visus failus, kurie Jums neatrodo žinomi. Šių veiksmų turėtų pakakti siekiant išspręsti problemą. Ar pavyko? Svarbu tinkamai prižiūrėti Mac kompiuterį. Visgi patartume šią atsakingą užduotį patikėti patikimai programai, kuri pasiūrpins, kad Jūsų kompiuteris visada būtų tvarkingas ir apsaugotas. Tokios klaidos kaip Error S1L457 bus išspręstos automatiškai. Tai padės sutaupyti Jums laiko ir užtikrins maksimalią apsaugą. 

Kaip pašalinti Error Code S1L457 automatiškai

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Kaip jau minėjome anksčiau, Jūs galėjote išvengti šios klaidos, jei savo Mac kompiuterį reguliariai valytumėte patikima programa, tokia kaip MacKeeper kuri padės ištrinti nepageidaujamus failus ir duomenis iš Jūsų Mac’o. 

 

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Error Code S1L457 Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Error Code S1L457 Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage Reimage yra rekomenduojama programa pataisyti Error Code S1L457.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Error Code S1L457 Mac kompiuteryje"