Error Code S1L457 Mac kompiuteryje

parašė Jake Doe - -

Klausimas

Problema: Error Code S1L457 Mac kompiuteryje

Ar kas nors susidūrė su tais įkyriais iškylančiais langais su tekstu „System at Risk“ Error Code S1L457 ir telefono numeriu 1-844-709-0775, kuriuo neva reikia kreiptis? Ši klaida jau pradeda mane erzinti. Gal kas nors žino, kaip galėčiau jos atsikratyti?

Patvirtintas atsakymas

Error Code S1L457 ekrano nuotrauka

Klaidos – tai visų kompiuterių, įskaitant Mac’us, prakeikimas. Jos ne tik nurodo, kad kažkas negerai su sistema, bet neretai tiesiog erzina ir yra paprasčiausiai nepageidaujamos. Neseniai sužinojome apie  Error Code S1L457, įkyrėjusią tiems Mac kompiuterio vartotojams, kurie naudojasi Safari naršykle. Pranešime nurodoma: „Due to Suspicious activity Detected on the Computer, Critical Errors have been Found. Error Code – S1L457.“ Ant klaidos pranešimo gali būti ir OK mygtukas, kurį paspaudus nieko neįvyksta. Taip pat patartina ignoruoti telefono numerį, nes tai – akivaizdi apgavystė. Visgi mes galima pasiūlyti keletą variantų, kaip išspręsti šią problemą. Juos netrukus ir aptarsime. 

Kaip pašalinti Error Code S1L457 rankiniu būdu

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Intego Intego programos versiją.

Visų pirma, turėsite uždaryti naršyklę ir ištrinti visus svetainės duomenis. Tai padaryti galite atlikdami šiuos veiksmus:
1. Paprasčiausiai išjunkite programą. Jei Jūs negalite to padaryti, turėsite pasirinkti priverstinio uždarymo funkciją Force Quit, kurią galite rasti Apple Menu > Force Quit > Select Application> Force Quit..
2. Uždarę programą atidarykite ją iš naujo. Laikykite Shift  klavišą ir spustelėkite programos ikonėlę ant ekrano. 
3. Pakartotinai atidarę naršyklę nueikite į Safari > Preferences > Privacy > Remove all Website Data. Tai padės jums išvalyti slapukus ir kitus duomenis, sukėlusius šią problemą.
Taip pat atidarykite aplanką Download ir ištrinkite visus failus, kurie Jums neatrodo žinomi. Šių veiksmų turėtų pakakti siekiant išspręsti problemą. Ar pavyko? Svarbu tinkamai prižiūrėti Mac kompiuterį. Visgi patartume šią atsakingą užduotį patikėti patikimai programai, kuri pasiūrpins, kad Jūsų kompiuteris visada būtų tvarkingas ir apsaugotas. Tokios klaidos kaip Error S1L457 bus išspręstos automatiškai. Tai padės sutaupyti Jums laiko ir užtikrins maksimalią apsaugą. 

Kaip pašalinti Error Code S1L457 automatiškai

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Intego Intego programos versiją.

Kaip jau minėjome anksčiau, Jūs galėjote išvengti šios klaidos, jei savo Mac kompiuterį reguliariai valytumėte patikima programa, tokia kaip MacKeeper kuri padės ištrinti nepageidaujamus failus ir duomenis iš Jūsų Mac’o. 

 

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Error Code S1L457 Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant , susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Intego Intego yra rekomenduojama programa pataisyti Error Code S1L457.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos. - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Error Code S1L457 Mac kompiuteryje"