Kaip pataisyti Srttrail.txt BSOD klaidą Windows 10 sistemoje?

parašė Linas Kiguolis - -

Klausimas

Problema: Kaip pataisyti Srttrail.txt BSOD klaidą Windows 10 sistemoje?

Sveiki. Niekaip negaliu užkrauti savo kompiuterio po to, kai sistemą atnaujinau į Windows 10. Kai paspaudžiu įjungimo mygtuką, aparatas kurį laiką kraunasi, ir po to staiga atsiranda mėlynas klaidos ekranas skelbiantis ,,MACHINE_CHECK_EXCEPTION error“. Kartais perkrovimas padeda, bet dažniausiai ir vėl pasirodo klaidos ekranas, skelbianti, kad yra kažkokia problema su Srttrail.txt. Kaip galėčiau sutvarkyti savo kompiuterį?

Patvirtintas atsakymas

Srttrail.txt BSOD klaida (taip pat žinoma kaip MACHINE_CHECK_EXCEPTION BSOD klaida) Windows 10 operacinėje sistemoje yra kritinis sistemos trugdis, kuris pradeda rodyti mėlyną klaidos ekraną dar prieš jums perkraunant kompiuterį. Prie viso to, ši klaidos žinutė gali netikėtai pertraukti jūsų veiklą, kai sistema jau yra užkrauta ir veikianti. Įsivaizduokite tai nutinkant, kai jūs dirbate prie kokio nors itin svarbaus projekto. Turbūt ne pati maloniausia patirtis būtų, ar ne?

Srttrail.txt BSOD klaidos žinutė Windows 10 sistemoje informuoja apie sutrikusį automatinį sistemos sutvarkymą, ir leidžia vartotojui pasirinkti tarp dviejų galimybių: pažengusio sutvarkymo arba sistemos išjungimo. Pažengusioji funkcija užkrauna kompiuterį ,,Safe Mode“ režime, tačiau, kaip bebūtų gaila, tai nepadeda tinkamai pakrauti prietaiso, ir vartotojai vis tiek susiduria su nesibaigančia klaidos žinučių grandine.

Srttrail.txt BSOD klaida gali atsirasti dėl sugadintų programų, esančių jūsų kompiuteryje. Taip pat, ši problema gali būti susijusi ir su kompiuterinės įrangos problemomis tokiomis kaip nekontaktuojanti įranga arba per didelis energijos kiekis. Bet kokiu atveju jūs turėtumėte perskenuoti visą kompiuterio sistemą su patikima antivirusine ir taisymo priemone, kad būtumėte užtikrinti, jog anksčiau minėtos bėdos nėra klaidos žinutės priežastys. 

Kaip pataisyti Srttrail.txt BSOD klaidą Windows 10 sistemoje?

Galiausiai, MACHINE_CHECK_EXCEPTION BSOD klaidos žinutė gali būti susijusia su 1809 Windows 10 operacinės sistemos versija. Yra daugybė žmonių, kurie susiduria su problemos po šito atnaujinimo parsisiuntimo. Tačiau, Microsoft kompanija bando išspręsti šias bėdas su vėliausiai išleistu atnaujinimu.

Viską apibendrinant, Srttrail.txt BSOD klaida gali būti susijusi ir su šiomis problemomis:

 • Sugadintomis programomis;
 • Kompiuterinės įrangos problemomis;
 • Windows 10 atnaujinimu;
 • Kompiuteriniais virusais.

Gera žinia ta, kad yra būdas nutraukti visą šitą klaidos žinučių ciklą. Kaip jau anksčiau minėjome, automatinės kompiuterinės valymo priemonės turėtų pasirūpinti Srttrail.txt klaidos pataisymu. Tačiau, jeigu negalite aktyvuoti savo kompiuterio pradžios ekrano, ir jeigu antivirusinės priemonės nepadeda, jūs turėtumėte sekti žemiau pateiktomis instrukcijomis.

Kaip pataisyti Srttrail.txt BSOD klaidą Windows 10 sistemoje?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Nėra jokios abejonės, kad prieš pradėdami rankiniu būdu spręsti problemą, jūs turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su automatinėmis taisymo programomis. Šiam procesui atlikti mes rekomenduojame naudoti Reimage arba kokią nors kitą savo pasirinktą patikimą priemonę. Jeigu programa neras jokių problemų, naudokite žemiau pateiktus metodus, norėdami pašalinti Srttrail.txt BSOD klaidą.

Sutvarkykite problemą aktyvuodami ,,Windows Recovery Environment“

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Prieš pradėdami tvarkyti Srttrail.txt BSOD klaidos žinutę, mes norime perspėti, kad jūs turėtumėte pasidaryti savo jau turimų duomenų atsargines kopijas. Tai yra reikalinga jūsų pačių asmeninės informacijos ir kitų svarbių failų saugumui. Norėdami pašalinti atsiradusį trigdį, jūs turėsite aktyvuoti ,,System Restore“ parinktį, todėl būkite pasiruošę galimam svarbios informacijos praradimui. Visų pirma, pabandykite aktyvuoti ,,Windows Recovery Environment“ (Windows RE):

 1. Spauskite WinKey ir X kartu;
 2. Quick Link meniu pasirinkite Shut down arba Sign out parinktį;
 3. Spauskite Shift ir pasirinkite Restart;
 4. Eikite į Troubleshooting;

Windows Recovery Environment (Windows RE) skiltyje:

 1. Troubleshoot panelėje pasirinkite Advanced;Srttrail.txt BSOD klaidos žinutės sutvarkymas su ,,troubleshooting" funkcija
 2. Naujai atsiradusiame lange suraskite System Restore funkciją;
 3. Suveskite administratoriaus duomenis, jeigu reikalaujama;
 4. Naujame lange, spauskite Next, jeigu jau prieš tai buvote atnaujinę sistemą arba spauskite ant Choose a different restore point parinkties, jeigu tai darote pirmą kartą;
 5. Pasirinkite Next;
 6. Naujame lange pasrinkite tašką, kuriame norėtumėte atnaujinti savo Windows sistemą, ir peržiūrėkite būsimus  pasikeitimus;
 7. Spauskite Close;
 8. Paleiskite sistemos atnaujinimą paspausdami Next.

Naudokite ,,Command Prompt“ iš Windows 10 paleidimo parinkčių meniu

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.
 • Pasirinkite Troublechoot>Advanced options kaip anksčiau;
 • Spauskite Command Prompt iš parinkčių sąrašo;
 • Kai pasirodys langas, įrašykite žemiau pateiktas eilutes ir spaudinėkite Enter kiekvieną kartą;
  bootrec.exe /rebuildbcd
  bootrec.exe /fixmbr
  bootrec.exe /fixbootPataisykite Srttrail.txt BSOD klaidą
 • Jūs turite žinoti savo kompiuterinio diskų raides norėdami atlikti sekantį žingsnį. Įrašykite žemiau pateiktas eilutes, tik su atitinkamomis kompiuterio diskų raidėmis
  chkdsk /r c:
  chkdsk /r d:
 • Perkraukite prietaisą ir patikrinkite, ar problema dingo. 

Atnaujinkite sistemą su ,,Command Prompt'' ir atsargine kopija

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.
 1. Susiraskite Advanced options;
 2. Pasirinkite Command prompt;
 3. Spauskite ant savo anketos;
 4. Suveskite slaptažodį ir spauskite Continue;
 5. Kai pasirodys langas, įrašykite C: ir spauskite Enter;
 6. Įrašykite cd c:\\windows\\system32\\config\\ ir spauskite Enter;
 7. Įrašykite md backup ir pasirinkite Enter;Srttrail.txt BSOD klaidos sutvarkymas naudojantis ,,cmd"
 8. Tada Copy *.* backup ir Enter;
 9. Įrašykite md backup1p ir spauskite Enter;
 10. Tada Copy *.* backup1 ir Enter;
 11. Įrašykite cd regback ir Enter;
 12. Įrašykite dir ir Enter;
 13. Copy *.*.. ir Enter;
 14. All ir po to Enter;
 15. Įrašykite Exit ir tada Enter;
 16. Spauskite Continue, kad išjungtumėte kompiuterį ir įvykdytumėte pakeitimus; 
 17. Problema turėtų būti sutvarkyta.

Perkraukite kompiuterį norėdami pataisyti Srttrail.txt BSOD klaidą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Yra dar vienas būdas, kuris leidžia sutvarkyti Srttrail.txt BSOD klaidos žinutę Windows 10 sistemoje. Šis metodas taip pat prasideda su ,,Troubleshooting“, bet jūs turite perkrauti savo prietaisą.

 • Nueikite į Troubleshoot;
 • Pasirinkite Reset this PC;Srttrail.txt BSOD klaida
 • Pasirinkite, ką norite daryti su savo failais;
 • Įveskite slaptažodį ir pasirinkite Continue;
 • Spauskite Reset;
 • Palaukite, kol Windows 10 persikraus.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pataisyti Srttrail.txt BSOD klaidą Windows 10 sistemoje?"