Kaip išinstaliuoti Alarm Clock Pro iš Mac OS X?

parašė Olivija Moreli - -

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Alarm Clock Pro iš Mac OS X?

Koks pats geriausias būdas pašalinti Alarm Clock Pro iš Mac OS X neskaitant ikonėlės nuvilkimo į šiukšlinę? Ačiū už atsakymą.

Patvirtintas atsakymas

 ekrano nuotraukaAlarm Clock Pro yra patikima programėlė, sukurta specialiai Mac OS X. Tiksliau tariant, ši programa – tai žadintuvas, pasižymintis gausybe papildomų funkcijų. Pasak jos kūrėjų:

Waking up to headache-inducing buzzers and static-plagued radio stations can now be confined to your past. Alarm Clock Pro enables you to design your daily routine and perform various tasks automatically, such as starting your favorite iTunes playlist!

Skamba puikiai, ar ne? Tiesą pasakius, ši programėlė yra ir įdomi ir naudinga, tačiau jeigu užsukote į šią svetainę, panašu, kad dabartinis jūsų tikslas yra ne įsirašyti, o išinstaliuoti Alarm Clock Pro iš Mac OS X. Kadangi šiame tinklaraštyje mes nesiekiama sužinoti, kokios priežastys paskatina žmones pašalinti programas iš Mac’ų, mes to ir nebandysime išsiaiškinti, o paprasčiausiai pateiksime jums galimus sprendimus kaip pašalinti Alarm Clock Pro iš Mac’o.

Visų pirma, norime įsitikinti, kad suvokiate skirtumą tarp ‘pašalinimo’ ir ‘išinstaliavimo‘. Šie procesai yra glaudžiai susiję, tačiau pagrindinis skirtumas tarp jų yra tas, kad vienas procesas yra užbaigtas, o kitas – ne. Taigi, programos pašalinimas reiškia, kad reikia atlikti šiuos veiksmus:

  • Atsidaryti Applications aplanką;
  • Spustelėti ir palaikyti Alarm Clock Pro programos ikonėlę;
  • Nuvilkti ikonėlę į šiukšlinę;
  • Ištuštinti šiukšlinę.

Vis dėlto, šis procesas negali būti pavadintas ‘išinstaliavimu’. Nuvilkę nebereikalingos programos ikonėlę į šiukšlinę (angl. ‘Trash’), paprasčiausiai atsikratysite pagrindinio vykdomojo failo ir daugiau jo nematysite, tačiau nepamirškite, kad programos dažniausiai susideda iš daugybės atskirų failų. Tai reiškia, kad pašalinę pagrindinį vykdomąjį failą, nesąmoningai nusprendžiate ignoruoti visus kitus programos komponentus. Jeigu norite visiškai pašalinti Alarm Clock Pro ar bet kurią kitą programą iš Mac OS X, arba patikrinkite visas įmanomas programų buvimo vietas rankiniu būdu arba pasitelkite į pagalbą MacKeeper bei CleanMyMac programas, kurios galės tai padaryti automatiškai.

Kaip išinstaliuoti Alarm Clock Pro on Mac OS X?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programinės įrangos versiją.

Kaip jau minėjome, Alarm Clock Pro iš Mac’ų galima pašalinti tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu. Bet kuriuo atveju jūsų tikslas – pašalinti visus papildomus šios programos komponentus. Priešingu atveju, nereikalingi failai gali kauptis jūsų Mac’o sistemoje, ko pasekoje sistema gali sulėtėti, kitos programėlės gali būti nepriimamos dėl vietos trūkumo, gali atsirasti įvairūs gedimai, ir t.t. Taigi, labai svarbu išlaikyti sistemą optimizuotą ir nepalikti joje nereikalingų failų. Jeigu esate nusiteikęs/-usi išinstaliuoti Alarm Clock Pro iš Mac OS X dabar pat, pradėkite nuo šių aplankų:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/ Preferences/.

Vis dėlto, nepamirškite patikrinti visų kitų vietų, kuriose gali būti laikomi papildomi programų failai. Jeigu niekada to nesate darę, turbūt net neįsivaizduojate, kiek laiko šis procesas užtrunka ir koks rizikingas jis gali būti. Jeigu norite sutaupyti laiko ir išvengti netyčinio svarbių failų pašalinimo, mes labai rekomenduojame šalinti Alarm Clock Pro iš Mac OS su MacKeeper, CleanMyMac arba kita patikima programa, skirta Mac’ų optimizavimui.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Reimage jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Alarm Clock Pro iš Mac OS X?"