Kaip išinstaliuoti iTunes iš Mac OS X?

parašė Olivija Moreli - -

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti iTunes iš Mac OS X?

Sveiki. Kai bandau išinstaliuoti iTunes iš Mac OS X, gaunu klaidos pranešimą, kuriame teigiama, kad operacinei sistemai ši programa yra reikalinga. Gal galėtumėte man padėti?

Patvirtintas atsakymas

 ekrano nuotraukaAčiū! Jūs palietėte labai aktualią temą, kuri jau sukėlė daugybę diskusijų Internete. Kai kurie žmonės teigia, kad iTune aplikacijos neatpažįsta iPhone/iPad įrenginiai, kad jie pradėjo gauti klaidos pranešimus, susijusius su iTunes, kad ši programėlė neatsidaro ir tai tik kelios priežastys, dėl kurių žmonės nusprendžia išinstaliuoti/iš naujo įsirašyti iTunes. Deja, tai nėra taip lengva, kaip iš pradžių gali pasirodyti.

Visų pirma reikėtų pabrėžti, kad ‘išinstaliavimas’ nėra tas pats kas ‘pašalinimas’. Tiesą sakant, pašalinimas – tai yra neužbaigtas išinstaliavimas. Taigi, norint pašalinti tam tikrą progamą iš Mac, jums reikia:

 1. Atsidaryti Applications aplanką;
 2. Spustelėti ir kurį laiką palaikyti iTunes ikonėlę;
 3. Nuvilkti ją į šiukšlinę;
 4. Ištuštinti šiukšlinę.

Taip, toks procesas yra vadinama pašalinimu, tačiau tai nėra visiškas programos pašalinimas. Norint teisingai išinstaliuoti tam tikrą programinę įrangą taip užkertant kelią sistemos sulėtėjimams ir įvairiems gedimas ir tuo pačiu atlaisvinant vietos, būtina pašalinti visus sistemos prisijungimus, susijusius failus talpyklose, failų parametrus, programų istorijas ir kitus susijusius duomenis. Žinoma, tam atlikti reikia laiko, nes būtina patikrinti daugybę vietų, kuriose tokie duomenys gali būti laikomi. Be to, jums gali būti sunku suprasti, kuriuos failus reikia pašalinti norint pilnai išinstaliuoti iTunes iš Mac OS X. Dėl to mes rekomenduojame pasinaudoti CleanMyMac ir MacKeeper programos pagalba.

Kaip išinstaliuoti iTunes iš Mac OS X?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programinės įrangos versiją.

Dažniausiai žmonės patys gali išinstaliuoti programas iš Mac’ų. Tą galima padaryti pašalinus pagrindinį programos failą ir tą patį padarius su visais susijusiais failas, kurie gali būti įvairiuose aplankuose, įskaitant /Library/Application Support/ ir /Library/Preferences/. Vis dėlto, šiuo konkrečiu atveju, rankinis programų šalinimas greičiausiai nepadės. Mac’ų vartotojai pranešė, kad norėdami nuvilkti iTunes ikonėlę į šiukšlinę, jie gavo tokį pranešimą:

“iTunes” can’t be modified or deleted because it’s required by OS X.

Po to, jiems nebuvo leista atlikti bet kokių tolimesnių veiksmų, susijusių su iTunes pašalinimu. Laimei, tam yra sprendimas. Rekomenduojame pabandyti CleanMyMac programą, kuri yra skirta Mac’ų optimizavimui. Ji pašalins iTunes automatiškai bei suras visus kitus nereikalingus failus, kurie nebuvo pašalinti iš sistemos. CleanMyMac yra nemokama, todėl galite ją pabandyti nedelsiant. Jeigu jums reikia detalaus paaiškinimo kaip ištrinti iTunes iš Mac OS X, jį galite rasti čia:

 • Atsisiųskite CleanMyMac 3 iš oficialios svetainės;
 • Du kartus spustelėkite ant failo, skirto įrašymui;
 • Palaukite kol įrašymo procesas bus baigtas;
 • Paleiskite CleanMyMac 3 programą, o tada atsidarykite Applications aplanką;
 • Ten suraskite iTunes ikonėlę, nuvilkite ją į CleanMyMac 3 programos langą ir paleiskite ant „Uninstaller“ parinkties;
 • Kai pasirodys pranešimas, kuriame teigiama, kad iTunes buvo sustabdyta, Spustelėkite „Select“;
 • Po to, turėtumėte gauti failų sąrašą, kuris sudaro iTunes programėlę;
 • Galiausiai spustelėkite „Uninstall“ mygtuką. Gali būti, kad prireiks spustelėti „Continue“ mygtuką arba įvesti CleanMyMac 3 programos spaltažodį.
 • Padarykite kaip prašoma ir luktelėkite kol CleanMyMac 3 išinstaliuos iTunes iš Mac OS X.

Tokiu būdu užtikrinsite, kad visi failai, susiję su iTunes, buvo pašalinti, todė; galėsite šią programą įsirašyti iš naujo.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Reimage jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti iTunes iš Mac OS X?"