Kaip išinstaliuoti Rdio iš Mac OS?

parašė Jake Doe - -

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Rdio iš Mac OS?

Sveiki. Įdomu, kodėl negaliu pašalinti Rdio iš savo Mac’o? Gal šita programa turi įmontuotą išinstaliavimui skirtą įrankį ar kažką panašaus? Prašau patarkite.

Patvirtintas atsakymas

 ekrano nuotraukaRdio yra naudinga programa, padėsianti nustatyti jūsų asmeninę radijo stotį, dalintis arba siųstis dainas, albumus ir t.t. Nepaisant to, mes suprantame, kad Mac vartotojams tikrai nereikia visų programėlių, kurios yra naudingos, todėl neklausime, kodėl nusprendėte pašalinti Rdio. Taip mes sutinkame, kad nėra taip lengva išinstaliuoti Rdio iš Mac, kaip gali iš pradžių pasirodyti, todėl ketiname paaiškinti, kaip teisingai šį procesą reikėtų atlikti.

Apskritai, labai svarbu pabrėžti, kad išinstaliuoti – tai nėra tas pats kas ištrinti. Dažniausiai Mac’ų vartotojai mano, kad užtenka spustelėti ant programos ikonėlės ir nuvilkti ją į šiukšlinę (angl. Trash). Jeigu ir jūs taip manote ir jau kurį laiką tokiu primityviu būdu šalinote nereikalingas programas, tuomet labai tikėtina, kad jūsų Mac’e pilna nereikalingų failų, kurie gali stipriai įtakoti jūsų įrenginio našumą. Taip yra dėl to, kad visos programos susideda iš pagrindinio vykdomojo failo ir visos krūvos papildomų failiukų, kurie yra laikomi skirtingose vietose. Taigi, norint išinstaliuoti Rdio ar bet kurią kitą programą iš Mac, būtina pašalinti ne tik pačią programą, bet kartu ir visus susijusius failus. Priešingu atveju jūsų Mac’as gali virsti nereikalingų failų talpykla ir pradėti veikti tikrai lėtai. Kadangi jūs klausiate kaip visiškai pašalinti Rdio iš Mac OS, sekančiame skyriuje paaiškinsime, kaip ištrinti programą ir kaip ją galutinai išinstaliuoti.

Kaip išinstaliuoti Rdio iš Mac OS X?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programinės įrangos versiją.

Kaip jau minėjome anksčiau, tam kad pašalintumėte nebereikalingą programą iš Mac, visų pirma turite ją patalpinti šiukšlinėje. Kaip tai padaryti? Atlikite šiuos paprastus veiksmus:

  • Atsidarykite ‘Applications’ aplanką;
  • Suraskite Rdio ikonėlę ir spustelėkite ją;
  • Nuspaudę truputėlį palaikykite ją, o tada nuvilkite į šiukšlinę;
  • Po to, spustelėkite Ctrl ir ‘Empty Trash’ mygtukus tam, kad ištuštintumėte šiukšlinę.

Vis dėlto, atlikę šiuos veiksmus neturėtumėte sustoti. Sekantis žingsnis – surasti visus programos likučius, nes kitaip Rdio išinstaliavimas bus laikomas nepavykusiu. Tam, kad užbaigtumėte išinstaliavimo procesą, patikrinkite visas vietas, kuriose gali būti laikomi su programa susiję failai. Visų pirma rekomenduojame patikrinti šiuos aplankus:

~/Library/Preferences/
~/Library/Application Support/

Turint omenyje, kad jūsų tikslas – visiškai pašalinti Rdio iš Mac OS X, nepatariame skubėti. Failų, susijusių su Rdio, paieška nėra toks jau paprastas procesas, kadangi sistemoje yra tūkstančiai failų, o tarp jų įsimaišę ir tie, kuriuos jums reikia pašalinti. Taigi, neskubėkite ir viską atidžiai patikrinkite, nes kitaip galite palikti dalį failų, kurie vėliau gali inicijuoti sistemos gedimus, susidurti su kitomis programomis, užimti laisvą vietą bei sulėtinti sistemą.

Laimei, šios ir kitų programų išinstaliavimui mes turime geresnį sprendimą. Norint iš Mac’o pašalinti nebereikalingas programas, rekomenduojame naudoti MacKeeper programą. Tai tikrai galingas įrankis, skirtas Mac’ų optimizavimui ir apsaugai, tad galite ja pasikliauti.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Reimage jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Rdio iš Mac OS?"