Kaip pašalinti "AIGPUSniffer quit unexpectedly" klaidą?

parašė Liucija Danes - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti "AIGPUSniffer quit unexpectedly" klaidą?

Sveiki, aš turiu problemą, su kuria, tikiuosi, galėsite man padėti. Man nepavyksta atidaryti kai kurių failų su Adobe Illustrator CC 2018 programa. Ji išmeta “AIGPUSniffer quit unexpectedly” klaidą, tačiau, visos kitos funkcijos veikia normaliai. Ar įmanoma pašalinti šią klaidą?

Patvirtintas atsakymas

“AIGPUSniffer quit unexpectedly” klaida yra paplitusi tarp macOS vartotojų, kurie naudoja Adobe produktus: Adobe Illustrator, Adobe Bridge, Adobe Creative Cloud ir kitus. Ši klaida yra pakankamai išplitusi ir trukdo žmonėms nuo 2015-jų metų.

Kai kuriais atvejais, ši klaida buvo susijusi su pažeistais Adobe atnaujinimais. Tokiu atveju, pašalinus naujausius atnaujinimus, galima ištaisyti “AIGPUSniffer quit unexpectedly” klaidą. Kita vertus, tie, kurie naudoja seną programos versiją taip pat gali būti paveikti šios problemos. Taigi, kai kuriais atvejais, atnaujinus aplikaciją, klaida gali būti pašalinta.

Patarimas: netikri Adobe atnaujinimai gali instaliuoti pavojingus kompiuterinius virusus. Todėl mes rekomenduojame atsisiųsti ir įsiinstaliuoti antivirusinę programą (mes siūlome Reimage), Taipogi nereikia pamiršti, jog neatnaujintos Adobe programos yra pavojingos dėl to, kad kiber nusikaltėliai panaudoja aplikacijų pažeidžiamumą tam, kad įdiegtų kenksmingas programas.

How to fix „AIGPUSniffer quit unexpectedly“?

Nepaisant to, kai kurie vartotojai skundėsi, kad perinstaliavus programą arba jos atnaujinimus, “AIGPUSniffer quit unexpectedly” klaida neišnyko. Kai kurie minėjo, jog išjungus GPU Acceleration nustatymą problema dingo. Taigi, daug įvairių metodų gali išspręsti šią klaidą ir tai išskirtinai priklauso nuo sistemos konfigūracijos ir kitų ypatumų.

Jūs galite rasti “AIGPUSniffer quit unexpectedly” sprendimo metodus naudojant Mac kompiuterį antroje mūsų straipsnio dalyje. 

Metodai, kurie padės pašalinti “AIGPUSniffer quit unexpectedly” klaidą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Intego Intego programos versiją.

2017-tais metais, Adobe Illustrator atnaujinimas sukėlė “AIGPUSniffer quit unexpectedly” klaidą tarp macOS vartotojų. Todėl rekomenduojame ištrinti programą ir įsirašyti naują kopiją, nes šis žingsnis gali būti naudingas ir dabar.

Pirmas būdas. Išjunkite GPU Acceleration

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Intego Intego programos versiją.

Pirmasis metodas, kuris gali padėti ištaisyti “AIGPUSniffer quit unexpectedly” klaidą, yra GPU Acceleration funkcijos išjungimas. Jei šis metodas Jums nepadėjo, pereikite prie sekančio:

 1. Nueikite į Illustrator > Preferences
 2. Pasirinkite GPU Performance kairėje lango dalyje
 3. Nuimkite varnelę nuo GPU performance ir paspauskite OK

Antras būdas. Pakeiskite failų tipų asociacijų parametrus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Intego Intego programos versiją.

“AIGPUSniffer quit unexpectedly” klaida gali pasirodyti kai AI failai yra nustatyti atsidaryti naudojant AIGPUSniffer. Tačiau šie nustatymai gali būti lengvai pakeisti:

 1. Nueikite į Bridge Preferences
 2. Pasirinkite File Type Association
 3. Pakeiskite numatytą nustatymą į Adobe IllustratorHow to fix „AIGPUSniffer quit unexpectedly“?

Trečias būdas. Instaliuokite galimus atnaujinimus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Intego Intego programos versiją.

Programos atnaujinimai dažnai pataiso įvairias klaidas, kurios atsiranda naudojant aplikacijas. Taigi, reikėtų įsitikinti, kad naudojate naujausią Adobe Illustrator (ar kt. programos) versiją. Jūs galite tai padaryti automatiškai naudojant programą, arba atsisiųsti atnaujinimus oficialioje svetainėje:

 1.  Nueikite į Adobe Product Updates svetainęHow to fix „AIGPUSniffer quit unexpectedly“?
 2. Suraskite Adobe Illustrator (ar kitą programą)
 3. Paspauskite ant programos pavadinimo tam, kad parsisiųstumėte naujausią versijąHow to fix „AIGPUSniffer quit unexpectedly“?
 4. Sekite instrukcijas ekrane

Ketvirtas būdas. Perinstaliuokite programą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Intego Intego programos versiją.

Jeigu prieš tai minėti būdai nepadėjo pašalinti  “AIGPUSniffer quit unexpectedly” klaidos, mes rekomenduojame perinstaliuoti pačią programą. Sekite šias instrukcijas:

 1. Atsidarykite Finder ir raskite Applications
 2. Suraskite Adobe Illustrator ar kitą programą, kurią norite pašalinti
 3. Paspauskite File meniu arba paspauskite dešiniu pelės mygtuku ir spustelėkite Move to TrashHow to fix „AIGPUSniffer quit unexpectedly“?
 4. Paspauskite dešiniu pelės mygtuku ant Trash ikonos ir pasirinkite Empty Trash
 5. Patvirtinkite, kad norite ištrinti programąHow to fix „AIGPUSniffer quit unexpectedly“?

Kai ištrinsite programą, nueikite į oficialų Adobe puslapį ir instaliuokite ją iš naujo. Jeigu ir tai nepadėjo, galine pamėginti instaliuoti senesnes programos versijas. Yra žinoma, kad kai kurie programos atnaujinimai gali sugadinti normalų jos veikimą arba trukdyti kai kurioms funkcijoms.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant , susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos. - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti "AIGPUSniffer quit unexpectedly" klaidą?"