Kaip pašalinti Error Code 16384?

parašė Olivija Moreli - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Error Code 16384?

Ar čia tik aš vienas ar ir jūs gaunate pranešimą „Error code: 16384“ ir negalite prisijungti prie The Call of Duty žaidimo? Jeigu ir jums teko susidurti su šia problema, gal žinote kaip ją išspręsti?

Patvirtintas atsakymas

Error Code 16384 ekrano nuotraukaDeja, bet internetiniai forumai yra pilni pranešimų, susijusių su Error Code 16384 klaida, kuri pasirodo tada, kai kompiuterio vartotojas bando pasiekti Call of Duty: Ghosts serverį naudojant Xbox 360 konsolę. Jeigu jūs vis dar galite lengvai prie šio serverio prisijungti ir nesate matęs Error Code 16384 pranešimo, tačiau domitės panašiomis problemomis, turėtumėte žinoti, kad šiame pranešime dažniausiai teigiama, kad:

The Call of Duty: Ghosts server is not available at this time.
Please try again later or visit
http://www.callofduty.com/ghosts/status for updates.

Error Code 16384

Dažniausiai toks pranešimas pasirodo visiškai netikėtai kai vartotojas bando įsirašyti žaidimą/programinę įrangą, kai jis/ji nori vienu metu aktyvuoti kelias programas, kurios naudoja per daug resursų ir sistema negali su tuo susitvarkyti, kai sistemoje nėra tam tikro failo arba tam tikras reikalingas failas yra pažeistas.

Būtina prisiminti, kad Error Code 16384 klaidos atsiradimas nėra tik erzinantis dalykas. Šį pranešimą gali lydėti sistemos sulėtėjimai, įvairūs gedimai, paleidimo problemos, netikėti sistemos išsijungimai, programinės įrangos diegimo klaidos ir t.t. Taigi, turėtumėte ne tik graužtis dėl to, kad negalite pažaisti savo mėgiamo žaidimo, bet taip pat jausti atsakomybe ir pašalinti Error Code 16384 klaidą tam, kad išvengtumėte įvairių problemų ateityje.

Jeigu jums jau teko susidurti su šia problema ir siekiate ją tuoj pat sutvarkyti, toliau skaitykite šį straipsnį ir susiraskite instrukcijas, padėsiančias pašalinti Error Code 16384 klaidos langą.

Kaip pašalinti Error Code 16384

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Panašu, kad pašalinti Error Code 16384 nėra itin lengva užduotis, todėl ekspertai rekomenduoja naudoti patikimą kompiuterio optimizavimo įrankį ir pašalinti visus nereikalingus, sugadintus bei pasenusius registrus, kurie taip pat gali būti šios klaidos sukėlėjai. Mes išbandėme ir rekomenduojame naudoti XXXX programą. Jeigu nuolat patikrinsite savo kompiuterį su šia programa, tai ne tik pašalinsite Error Code 16384 klaidą, bet taip pat išvengsite tokių problemų ateityje.

Vis dėlto, jeigu ketinate pašalinti šią klaidą be papildomos programinės įrangos pagalbos, žinoma, galite pabandyti pašalinti Error Code 16384 klaidą rankiniu būdu. Beje, tam jums reikės prijungti Xbox 360 konsolę prie interneto ryšio. Po to, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Pasirinkite System Settings, kurį galima rasti po Settings parinktimi.
  2. Jeigu iššokantis langas pareikalaus išjungti žaidimą, spustelėkite ‘Yes’.
  3. Pasirinkite Storage Device → Hard drive → Games and Apps → Call of Duty: Ghosts.
  4. Suraskite “Call of Duty: Ghosts Title Update” failą, kuris apytiksliai užima apie 106 MB, ir jį pašalinkite.
  5. Po to pabandykite perkrauti Call of Duty: Ghosts žaidimą.
  6. Tam, kad galėtumėte tai padaryti, jums gali tekti atnaujinti žaidimą (kad būtų pakeistas trūkstamas failas).
  7. Plaukite kol atnaujinimo procesas bus baigtas.

Jeigu atliksite šiuos veiksmus teisingai, Error Code 16384 klaida turėtų būti sėkmingai pašalinta. Jeigu, vis dėlto, ji neišnyko, pabandykite perkrauti Xbox 360 konsolę bei prisijungti prie kito interneto šaltinio (jeigu tai įmanoma). Jeigu net atlikus šį veiksmą Error Code 16384 atsiranda jūsų ekrane, tada vienintelis būdas ja atsikratyt – tai naudoti specialiai tam skirtą programą, tokią kaip RegCure Pro.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Error Code 16384 Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Error Code 16384 Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage Reimage yra rekomenduojama programa pataisyti Error Code 16384.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Error Code 16384?"