Kaip pašalinti jubiliejinio Windows 10 atnaujinimo klaidą 0x800700c1?

parašė Olivija Moreli - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti jubiliejinio Windows 10 atnaujinimo klaidą 0x800700c1?

Susidūriau su problema diegiant Windows 10 atnaujinimą. Daugybę kartų bandžiau bandžiau atnaujinimą paleisti, tačiau kiekvieną kartą ekrane pasirodo klaidos pranešimas 0x800700c1. Galbūt ši klaida jau turi patvirtintą sprendimo būdą? Tokie Windows 10 sistemos nesklandumai jau rimtai mane erzina…

Patvirtintas atsakymas

 ekrano nuotrauka

Microsoft bendruomenė suskaičiavo dešimtis sistemos klaidų, susijusių su jubiliejiniu Windows 10 atnaujinimu (angl. Anniversary Update). Nėra jokios abejonės, kad Microsoft puikiai žino kiekvieną iš jų ir sunkiai dirba, kad kuo greičiau visus nesklandumus pašalintų. Vis dėlto, žmonėms reikia, kad kompiuteris sklandžiai veiktų čia ir dabar, todėl nėra laiko laukti, kol pasirodys oficialus problemos sprendimo būdas. Dėl šios priežasties, mūsų komanda yra čia, kad padėtų jums pašalinti Windows 10 klaidas dar prieš pasirodant oficialiems jų sprendimo būdams. Šį kartą, aptarsime keletą metodų, kurie pasirodė veiksmingi šalinant 0x800700c1 klaidą, kuri pasirodo ekrane kai diegiamas jubiliejinis Windows 10 atnaujinimas. Tiesą sakant, nėra nieko naujo, ką apie šią klaidą būtų galima pasakyti, nes ji panaši į visas kitas. Ji atsiranda Windows 10 atnaujinimo konfigūravimo metu (kartais mėlyname lange) ir neįvardina nieko svarbaus, tik tiek, kad:

Feature update to Windows 10, version 1607 – Error 0x800700c1

Puikiai suprantame, kad nesėkmingas atnaujinimų diegimas erzina, tačiau galima pasidžiaugti, kad būtent šią klaidą apeiti nėra sudėtinga. Pasak ekspertų, yra du būdai, galintys padėti pašalinti Windows 10 atnaujinimo klaidą 0x800700c1
rankiniu būdu.

Kaip pašalinti Windows 10 jubiliejinio atnaujinimo klaidą 0x800700c1?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Visų pirma rekomenduojame patikrinti savo kompiuterį su patikima optimizavimui skirta programa, nes klaidos, tokios kaip 0x800700c1, labai dažnai atsiranda dėl pažeistų registrų, nepatikimos programinės įrangos ir panašių sistemos problemų. Tokius nesklandumus lengvai pašalinsite su Reimage. Po to, galite pabandyti atlikti žemiau nurodytus veiksmus.

1 Sprendimo būdas. Išjunkite/pašalinkite antivirusinę programą

Daug žmonių, susidūrusių su jubiliejinio Windows 10 atnaujinimo klaidomis teigia, kad jiems pavyko sėkmingai įdiegti atnaujinimą išjungus antivirusinę programą. Tam jums reikia dešiniu pelės klavišu spustelėti ant antivirusinės programos ikonėlės, kurią turėtumėte rasti įrankių juostoje, ir pasirinkite Disable. Po to, paspauskite Crtl + Alt + Delete tam, kad atsidarytumėte Task Manager ir išjunkite visus, su antivirusine programa susijusius, procesus. Vis dėlto, norint pasiekti geriausią rezultatą, rekomenduojam antivirusinę programą šalinti per Control Panel, o vos tik atnaujinsite operacinę sistemą, iš naujo ją įsirašykite. Pabandykite atlikti šiuos paprastus veiksmus ir patikrinkite, ar 0x800700c1 klaida dingo. Jeigu ji vis dar pasirodo jūsų ekrane, tuomet vienintelis būdas, galintis jums padėti – tai atsisiųsti ir rankiniu būdu įsirašyti Windows 10 jubiliejinį atnaujinimą.

Fix 2. Atsisiųskite Media Creation Tool

Atsisiųskite Media Creation Tool  ir paleiskite atnaujinimą rankiniu būdu. Šis sprendimas yra bene patikimiausias šalinant Windows 10 atnaujinimo klaidas ir šis kartas nėra išimtis. Taigi, jeigu triukas su antivirusinės programos pašalinimu nepadėjo ištrinti 0x800700c1 klaidos pranešimo, tuomet nukeliaukite į oficialią Microsoft svetainę ir ten susiraskite Media Creation Tool.

  1. Spustelėkite Download Tool parinktį.
  2. Kai atsisiųs ISO failiukas, dešiniu pelės klavišu jį spustelėkite ir pasirinkite Run as Administrator.
  3. Norint tęsti, pirmame lange pasirinkite Accept.
  4. Por to, spustelėkite Upgrade this PC now ir pasirinkite Next.
  5. Jeigu atnaujinimą diegiate pirmą kartą, tuomet jums reikės įvesti produkto licencijos raktą (angl. Product License Key).
  6. Kai diegimo procesas bus paruoštas, ekrane pasirodys pasirinktų parametrų apibendrinimas.
  7. Dabar jums reikėtų paspausti Change tam, kad galėtumėte pasirinkite, kokius duomenis norite išsaugoti (t.y. Keep personal files and apps, Keep personal files only arba Nothing).
  8. Baigiant spustelėkite Install.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti jubiliejinio Windows 10 atnaujinimo klaidą 0x800700c1?"