Kaip pašalinti PIFConverter.dll klaidą?

parašė Jake Doe - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti PIFConverter.dll klaidą?

Gal kas nors galite pasakyti, kodėl mano ekreane nuolat pasirodo klaidos pranešimas „Cannot find PIFConverter.dll“ ir kaip šį reikalą galėčiau sutvarkyti?

Patvirtintas atsakymas

Apskritai kalbant, bet kokios klaidos pasirodymas kompiuteryje ar Mac’e nėra geras ženklas. Tai labiau primena įspėjimą, kad sistemoje yra tam tikrų problemų, kad tam tikros programos negali tinkamai veikti, nes kai kurios iš jų nesusiderina ir t.t. Taigi, klaidos pranešimo, kurį jūs įvardinote („Cannot find PIFConverter.dll“), pasirodymas ekrane neturėtų būti ignoruojamas.

Turbūt jūs jau žinote, kad kompiuteryje egzistuoja daugybė sistemos failų (.dll ir .exe). Kiekvienas iš jų atlieką svarbų vaidmenį sistemoje, todėl vieno failo klaida gali sukelti virtinę problemų, susijusių su programine įranga. Šiuo konkrečiu atveju, jūsų kompiuteryje sugedo PIFConverter.dll failas, kuris yra priskiriamas „Dynamic Link Library“ failų kategorijai. Jo paskirtis – aktyvuoti kitas aplikacijas, todėl jį gali naudoti kelios programos vienu metu. Taigi, jeigu šis failas sugenda, Windows sistema privalo jus informuoti apie tai ir netiesiogiai pareikalauti, kad pašalintumėte PIFConverter.dll klaidą.

Prieš pradėdami PIFConverter.dll klaidos šalinimo procesą, labai svarbu įvardinti jo atsiradimo priežastis. Ekspertai išskiria keturias priežastis, kurios gali sukelti PIFConverter.dll klaidą.

  1. Pats failas galėjo būti atsitiktinai pašalintas, todėl programos, kurios įprastai naudoja šį failą, gali jo nerasti.
  2. Gali būti, kad jūsų kompiuterio operacinė sistema, tvarkyklės arba susijusi programinė įranga yra pasenusi ir nesusiderinti su PIFConverter.dll failu.
  3. Tam tikros problemos registruose gali paskatinti PIFConverter.dll klaidos atsiradimą.
  4. Pavojinga programinė įranga taip pat gali sukelti šią klaidą, kadangi virusai gali pašalinti, pažeisti ar užšifruoti PIFConverter.dll failą.

Jeigu nors viena iš minėtų veiksnių atsiranda jūsų kompiuteryje, jūsų ekrane gali pasirodyti šie pranešimai:

“Windows could not start because the following file is missing or corrupt:Windows root\system32\ PIFConverter.dll. Please re-install a copy of the above file.”
“\System32\ PIFConverter.dll missing or corrupt: Please re-install a copy of the above file.”
“Cannot find \Windows\System32\ PIFConverter.dll ”
“Cannot find PIFConverter.dll”
“The application has failed to start because PIFConverter.dll was not found. Reinstalling this application may fix this problem.”
“PIFConverter.dll cannot be found.”
“Program File failed because PIFConverter.dll was not found.”

Taigi, jeigu jūsų kompiuteris neseniai informavo jus apie šio failo gedimus, turėtumėte nedelsiant sureaguoti ir juos pašalinti. Priešingu atveju šis failo gedimas gali pradėti erzinti, nes nuolat gausite apie jį informuojančius pranešimus, gali sumažėti jūsų kompiuterio našumas, jis gali paskatinti kitų gedimų atsiradimą, užstrigimus, ir panašias problemas. Nors įmanoma PIFConverter.dll klaidą pašalinti rankiniu būdu, mes to nerekomenduojame. Vietoj to, patartina naudoti kompiuterio optimizavimui skirtą programą, kuri viską sutvarkys automatiškai. Mes rekomenduojame RegCure Pro programą.

Kaip pašalinti PIFConverter.dll klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Kadangi greičiausiai nė nenutuokiate, kokia yra PIFConverter.dll klaidos atsiradimo priežasties, visų pirma rekomenduojame patikrinti savo kompiuterį su antivirusine programa tam atvejui, jeigu jis buvo paveiktas pavojingos programos.

Nors kaip ir minėjome, automatinis PIFConverter.dll klaidos šalinimas yra geriausias sprendimas, vis dėlto, įmanoma šį gedimą pašalinti rankiniu būdu, tačiau šis procesas reikalauja tiek laiko, tiek pastangų. Pirmiausia, ką jūs turėtumėte padaryti – tai iš naujo įsirašyti šį failą. Jeigu netyčia pašalinote ši failą, turėtumėte surasti patikimą (!!) šaltinį PIFConverter.dll failo atsisiuntimui ir įklijuoti jį į senojo vietą.

Kitas būdas – atnaujinti operacinę sistemą, tvarkykles ar iš naujo įsirašyti su failu susijusias programas. Vis dėlto, tą geriau turėtų atlikti profesionalūs technikai, nes darydami tai patys galite sukelti kur kas rimtesnių problemų.

Taigi, norint pasiekti geriausius rezultatus, rekomenduojame šalinti PIFConverter.dll klaidą naudojant RegCure Pro. Ši programa yra nemokama, todėl ją įsirašydami nenuskriausite savo piniginės. Be to, šis įrankis parodė puikius rezultatus optimizuojant kompiuterius, todėl tikrai verta jį pabandyti.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti PIFConverter.dll klaidą?"