Kaip pašalinti PropSchemaReg64.exe Error?

parašė Ugnius Kiguolis - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti PropSchemaReg64.exe Error?

Savo kompiuteryje bandžiau įdiegti vieną grafikos redaktorių, bet sistema meta pranešimą “Cannot find \Windows\System32\ PropSchemaReg64.exe ”. Kas per failas yra PropSchemaReg64.exe ir kaip reikėtų ištaisyti šią klaidą?

Patvirtintas atsakymas

PropSchemaReg64.exe – labai svarbus vykdomasis failas, įtrauktas į kai kuriuos .dll failus. Nors šis failas nėra aktyvus sistemos operacijų dalyvis, jo sugadinimas gali turėti įtakos tam tikrų programų veikimui. Dažniausiai su PropSchemaReg64.exe pasitaikančios klaidos skamba taip:

“Windows could not start because the following file is missing or corrupt: Windows\system32\ PropSchemaReg64.exe. Please re-install a copy of the above file.”
“Windows\System32\ PropSchemaReg64.exe missing or corrupt: Please re-install a copy of the above file.”
“Cannot find \Windows\System32\ PropSchemaReg64.exe ”
“Cannot find PropSchemaReg64.exe “

Kai kurias šių klaidų galima atsikratyti paprasčiausiai perkrovus kompiuterį. Tačiau kitais atvejais sprendimą rasti gali būti sunkiai, nes kai kurių klaidų atsikratyti yra gana sunku. Šios klaidos gali kilti dėl šešių pagrindinių priežasčių. Siekiant rasti sprendimo būdą, svarbu žinoti, kuri iš jų klaidą ir sukėlė:

  • PropSchemaReg64.exe failas sugadintas, užrakintas arba jo paprasčiausiai nėra;
  • Sugadinti .dll failai;
  • Virusinė infekcija;
  • Pasenusios tvarkyklės (ang. drivers) ir (arba) operacinė sistema;
  • Kai kurios programos įdiegtos netinkamai, taip pažeidžiant šios programos failus;
  • Problemos su Windows registru.

Jei nespręsite šios problemos, gali sulėtėti kompiuterio sistemos veikla, kiltų sunkumų atidarant kai kurias programas, būti rodomi klaidų pranešimai, o sistema gali tapti pažeidžiamesne, todėl pašalinkite šią klaidą kuo greičiau.

Kaip pašalinti PropSchemaReg64.exe Error?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Visų pirma turėtumėte atlikti sistemos patikrinimą su patikima antivirusine programa. Taip įsitikinsite, kad šią klaidą sukėlė ne virusinė infekcija. Radus ir pašalinus kenkėjišką programą išsispręs daugelis sistemos problemų ir padidės jos našumas. 

Atlikę patikrinimą, galite bandyti kitus metodus, kuriuos pateiksime žemiau. Visų pirma, galite atsisiųsti naują PropSchemaReg64.exe failą ir įkelti jį į atitinkamą sistemos lokaciją vietoj sugadintojo failo. Įsitikinkite, ar internetinė svetainė, iš kurios parsisiuntėte šį failą, yra patikima.

Taip pat gali atnaujinti įvairias programas ir tvarkykles, nes seniai neatnaujintos programos gali sukelti įvairių problemų. Tikimės, kad esate susipažinę su programų diegimo principais ir galėsite tai atlikti nepažeisdami sistemos. Visgi Windows registrą siūloma redaguoti tik patyrusiems kompiuteriu besinaudojantiems žmonėms arba tam naudoti automatinę programą. 

Pagaliau, kaip jau ir minėjome, ištaisyti šią klaidą galite ir naudodamiesi sistemos optimizavimo priemone, kaip, pavyzdžiui,  RegCure Pro, kuri pasirūpins stabiliu ir saugiu Jūsų sistemos darbu. 

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti PropSchemaReg64.exe Error?"