Kaip pašalinti Tumblr iš Mac OS X

parašė Linas Kiguolis - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Tumblr iš Mac OS X

Į savo Mac’ą parsisiunčiau Tumblr programėlę, bet dabar matau, kad man jos nebereikia. Mac’u naudojuosi dar nelabai ilgai, todėl nežinau, kaip galėčiau ją pašalinti ir padidinti kompiuterio atmintį. Gal galite man padėti pašalinti Tumblr iš OS X?

Patvirtintas atsakymas

Tumblr  ekrano nuotrauka

Jei ieškote būdo kaip jūs galėtumėte pašalinti Tumblr iš Mac kompiuterio, atsidūrėte tinkamame puslapyje. Šis straipsnis supažindins jus su visu procesu. Vis dėlto, turite įsidėmėti vieną dalyką – pašalinti programą ir VISUS jos komponentus iš Mac’o jums gali prireikti vienos programos. Tai yra MacKeeper. Ši programa tobulai tinka pašalinti Tumblr ir visas kitas programas, kurių jums jau nebereikia.

Norint atsikratyti Tumblr iš Mac kompiuterio, turėtume išsiaiškinti vieną svarbų dalykų – „pašalinti“ (angl. Uninstall) ir „ištrinti“ (angl. Remove) programą tai nėra tas pats. Nors šie žodžiai ir skamba kaip sinonimai, bet jų poveikis kompiuteriui yra  gana skirtingas. Pradėkime nuo programos ištrynimo. Šiuo būdu atsikratysite pagrindinio programos failo, bet ne visų kitų, kartu įdiegtų, failų. Jei Tumblr iš Mac’o Jūs norite paprasčiausiai ištrinti, jame liks daug nereikalingų, atminį užimančių failų.

Programos ištrynimas – tai lengva procedūra, kurią norėdami atlikti jūs turėtumėte naudotis šiomis instrukcijomis:

  1. Eikite į Applications aplanką.
  2. Paspauskite ant Tumblr ikonos ir laikykite ją.
  3. Nutempkitę ikoną į Trash aplanką.
  4. Paspauskite Ctrl ir Trash vienu metu ir pasirinkite funkciją „Empty Trash“.

Šių veiksmų pakanka ištrinti programą iš Mac kompiuterio. Visgi yra geresnis sprendimas, kuris užtikrina ne tik Tumblr, bet ir susijusių failų, pašalinimą iš Mac kompiuterio. Pažiūrėkime, kuo skiriasi šie metodai. 

Kaip pašalinti Tumblr programą iš Mac OS X

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Intego Intego programinės įrangos versiją.

Kaip jau aptarėme prieš tai, jei paprasčiausiai nutempsite Tumblr failą į Trash aplanką, visi kartu su pagrindiniu įrašyti failai niekur nedings. Turėsite surasti aplankus, kuriuose šie failai randasi ir tuos failus ištrinti. Visų pirmą patikrinkite šiuos aplankus:

  • /Library/Preferences/
  • /Library/Application Support/

Čia suraskite visus su Tumblr susijusius failus ir juos ištrinkite. Visgi nėra garantijos, kad rasite ir ištrinsite visus failus ir taip pašalinsite programą visiems laikams. Tačiau yra kitas būdas pašalinti Tumblr ir visas kitas programas visam laikui su MacKeeper.  

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Tumblr šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Intego Intego yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Tumblr .
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos. - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Tumblr iš Mac OS X"