Warning: Use of undefined constant disable_subscribeFormShortcode - assumed 'disable_subscribeFormShortcode' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/zondervi/domains/sauguspc.lt/public_html/wp-content/themes/esolaskit/functions.php on line 5416
Kaip pašalinti VirusBarrier X8 iš Mac OS X?

Kaip pašalinti VirusBarrier X8 iš Mac OS X?

parašė Ugnius Kiguolis - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti VirusBarrier X8 iš Mac OS X?

Sveiki. Norėčiau sužinoti, kaip reikia pašalinti VirusBarrier X8 antivirusinę programą. Kurį laiką ją naudojau, tačiau nusprendžiau ją pakeisti kita antivirusine programa. Ar galite paaiškinti, kaip teisingai ją išdiegti iš mano iMac kompiuterio?

Patvirtintas atsakymas

 ekrano nuotrauka

Ne paslaptis, jog Mac kompiuteriai yra gana pažeidžiami bei yra neatsparūs įvairioms kenkėjiškoms programoms. Nenuostabu, jog Mac naudotojai domisi programomis, kurios gali apsaugoti kompiuterį nuo virusų atakų. VirusBarrier X8 (sukurta Intego) yra žinoma bei legali antivirusinė programa, kuri gali apsaugoti jūsų Mac kompiuterį nuo Mac virusų, Unix virusų, Trojan virusų, reklaminių programėlių, šnipinėjimo bei kitų nepageidaujamų ar kenkėjiškų programų. Ši antivirusinė programa gali periodiškai skenuoti jūsų kompiuterį iš anksto nustatytu laiku ir pašalinti pavojingas programas ar virusus. Įdomu tai, jog ji gali patikrinti bei sutvarkyti ne tik jūsų kompiuterį, bet ir kitus iOS įrenginius, prijungtus prie jūsų kompiuterio, pavyzdžiui, jūsų iPhone ar iPad. Neabejojame, jog VirusBarrier X8 yra išties naudinga bei patikima programa, tačiau jei jūs manote, jog tai nėra geriausias pasirinkimas Mac kompiuterio saugumui užtikrinti, galite ją pašalinti naudodamiesi šiomis instrukcijomis:

Kaip pašalinti VirusBarrier X8 iš Mac OS X?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Intego Intego programinės įrangos versiją.

Pirmiausia jūs turite VirusBarrier X8 piktogramą iš Applications aplanko:

  1. Atverkite aplanką, pavadintą Applications;
  2. Spustelėkite VirusBarrier X8 piktogramą ir laikykite ją;
  3. Vilkite VirusBarrier X8 piktogramą į aplanką Trash;
  4. Pasirinkite Empty Trash.

Įvykdžius šiuos nurodymus, jūs ištrinsite VirusBarrier X8 piktogramą, tačiau norint visiškai pašalinti šią programą, jums reikės rasti ir ištrinti visus failus, kurie yra susiję su VirusBarrier X8. Jei paliksite šiuos failus savo kompiuteryje, tikėtina, jog ateityje jie sukels įvairių trikdžių, pavyzdžiui, lėtins jūsų kompiuterio spartą. Ieškokite užsilikusių VirusBarrier X8 failų šiuose aplankuose:

  1. /Library/Application Support/;
  2. /Library/Preferences/.

Patarimas: Ieškokite failų, kurių pavadinime yra paminėtas VirusBarrier X8 programos pavadinimas ar jo dalis, o tuomet juos pašalinkite. Būkite atidūs ir stenkitės rasti visus šiai programai priklausančius failus. Prieš šalindami bet kokį failą, įsitikinkite, kad jis iš tikrųjų priklauso VirusBarrier X8; priešingu atveju jūs ištrinsite kitoms programoms priklausančius failus, o tuomet tokios programos nebeveiks taip, kaip turėtų.

Vartotojams, kurie nenori švaistyti laiko nagrinėjant šias VirusBarrier X8 pašalinimo instrukcijas, mes siūlome naudoti specialią programą, kuri gali automatiškai pašalinti VirusBarrier X8. Rekomenduojame šias programas: CleanMyMac, MacKeeper, arba MacBooster.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos. - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti VirusBarrier X8 iš Mac OS X?"