Warning: Use of undefined constant disable_subscribeFormShortcode - assumed 'disable_subscribeFormShortcode' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/zondervi/domains/sauguspc.lt/public_html/wp-content/themes/esolaskit/functions.php on line 5416
Kaip pašalinti Windows 10 atnaujinimo klaidą 0x800703f1?

Kaip pašalinti Windows 10 atnaujinimo klaidą 0x800703f1?

parašė Gabrielė E. Hall - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Windows 10 atnaujinimo klaidą 0x800703f1?

Praėjus kelioms dienoms po Windows 10 įrašymo, sistema automatiškai atsiusiuntė ir įrašė du atnaujinimus. Po to, viskas veikė gerai. Dabar noriu įsirašyti kaupiamąjį atnaujinimą, tačiau sistema jį blokuoja ir pradeda rodyti klaidos pranešimą, pažymėtą kodu 0x800703f1. Ar turite pasiūlymų, ką man reikėtų daryti, kad tai sutvarkyčiau?

Patvirtintas atsakymas

 ekrano nuotrauka

0x800703f1 klaida pasireiškia tik Windows 10 operacinėje sistemoje. Visais atvejais ji atsiranda tuomet, kai kompiuterio savininkas bando įdiegti sistemos atnaujinimą. Sulaukėme daugybės pranešimų apie šią klaidą iškart po to, kai Microsoft išleido kaupiamąjį Windows atnaujinimą. Nors kai kurie IT forumų lankytojai teigia, kad 0x800703f1 klaida gali būti susijusi su virusu, antivirusine programa, pažeistais registrų įrašais ir panašiais, sakytume minimaliais, gedimais, iš tiesų tai yra mažai tikėtina. Taigi, nerekomenduojame įsivelti į problemos sprendimo būdų paiešką internetiniuose forumuose, nes dauguma jų nėra veiksmingi. Norint įsitikinti, ar jūsų kompiuteryje yra pažeistų registrų, virusų, paleisties trikčių, ir t.t. galinčių įtakoti  0x800703f1 klaidos atsiradimą bei sistemos sulėtėjimą, pabandykite patikrinti kompiuterį su Reimage  ar altenatyvia, sistemos optimizavimui skirta, programa. Galime lažintis, kad net pašalinus registrų klaidas ir kitus ansčiau minėtus gedimus, 0x800703f1 klaida niekur nedings.

Deja, bet 0x800703f1 pranešimo atsiradimas yra susijęs su blogai sukonfigūruotais sistemos failais, todėl kai sistema bando įdiegti atnaujinimą, iš pradžių atrodo, kad atnaujinimo įrankis veikia sklandžiai, tačiau po kurio laiko užstringa ir valandų valandas niekas nevyksta. Deja, negalime jums pasiūlyti daugybės sprendimo būdų, išskyrus Windows 10 sistemos įrašymą nuo nulio. Žinoma, prieš tai jūs galite pabandyti atstatyti gamyklinius parametrus (angl. Factory Reset) arba panaudoti Update Troubleshooter įrankį, tačiau tie, kurie bandė šiuos būdus, teigia, kad jie nepasitvirtino. Taigi, norint pašalinti 0x800703f1klaidą, rekomenduojame iš naujo įsirašyti Windows OS.

PASTABA: nepamirškite, kad diegiant Windows 10 operacinę sistemą, visa kompiuteryje esanti informacija, įskaitant programos, asmeniniai duomenys bei nustatymai, bus pašalinta, todėl pasirūpinkite reikalingų duomenų kopijomis. Dar viena sąlyga – jums prireiks dar vieno kompiuterio, kuriame įdiegta Windows OS.

Kai pasirūpinsite atsarginėmis duomenų kopijomis ir įsijungsite kitą kompiuterį, kuriame veikia Windows OS ir kuriame nėra 0x800703f1 klaidos, spustelėkite ant šios nuorodos ir pasirinkite Download tool now. Dabar į jūsų kompiuterį siunčiamas medijos kūrimo įrankis (angl. Media Creation Tool). Jeigu nepasitikite tokiomis nuorodomis, kokią mes ką tik pateikėme, tuomet eikite į oficialią Microsoft svetainę ir susiraskite Media Creation Tool.

 1. Kai atsisiųs Media Creation Tool, atsidarykite jį ir pasirinkite For another PC.
 2. Nustatykite kalbą, valiutą, sistemos sistemos architektūrą ir kitus reikiamus nustatymus.
 3. Po to, atsisiųskite ISO filą, kurį galėsite įsirašyti į USB laikmeną. 
 4. Įrašykite ISO filą į USB išorinę laikmeną.
 5. Įjunkite kompiuterį, kuris rodo 0x800703f1 klaidą ir atsidarykite BIOS/UEFI settings kur jums reikės pakeisti paleisties tvarką (anlg. boot order). Nustatymuose pasirinkite, kad sistema įsijungtų naudojant USB raktą.
 6. Spustelėkite Save ir uždarykite langą.
 7. Prijunkite USB raktą, kuriame įrašytas ISO failas.
 8. Shut down your PC and then turn it on.
 9. Paspauskite bet kurį klavišą tam, kad pradėtumėte Windows 10 įrašymo procesą.
 10. Nustatykite visus reikiamus parametrus ir spustelėkite Install Windows.
 11. Jeigu turite Windows sistemos raktą, įveskite jį. Jeigu prieš tai veikusi Windows OS yra registruota, iš naujo vesti rakto nereikia. Tokiu atveju pasirinkite Skip.
 12. Varnele pažymėkite agree with the license terms.
 13. Pasirinkite Custom installation ir vietą, į kurią operacinė sistema turėtų būti įdiegta.
 14. Spustelėkite Next ir palaukite kol įrašymo procesas bus baigtas.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows 10 atnaujinimo klaidą 0x800703f1?"