Kaip pašalinti Windows parduotuvės klaidą 0x8000FFFF?

parašė Linas Kiguolis - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Windows parduotuvės klaidą 0x8000FFFF?

Taigi, atnaujinau Windows 10 į 1703 versiją, o iškart po to buvau „išmestas“ iš Windows parduotuvės. Tada aktyvavau klaidos šalinimo įrankį, dar žinomą kaip „troubleshooter,“ kuris įvardijo pažeistus užslėptus parduotuvės failus (cache) kaip problemos šaltinį, tačiau nepateikė jokių sprendimo būdų. Beje, troublehooter'is taip pat nurodė klaidos kodą 0x8000FFFF. Ar kas nors man galėtų paaiškinti, ką aš turėčiau daryti?

Patvirtintas atsakymas

Windows Store arba Windows Parduotuvė – tai viena iš dažniausiai lankomų programėlių, nes ji suteikia Windows vartotojams priegą prie mokamų bei nemokamų programų, įskaitant muzikos failus ir Windows 8/10 atnaujinimus. Deja, Windows sistemos vartotojai gana dažnai susiduria su Windows parduotuvės klaidomis, pavyzdžiui, programų negalima siųstis, atsisiuntimo procesas užstringa, parduotuvė neatsidaro ir t.t. Kartais Windows Store klaidų pranešimai nepateikia jokių ypatybių ar sprendimo būdų, tačiau dažniausiai, juose nurodomas bent jau klaidos kodas. Šiame straipsnelyje norėtume panagrinėti Windows Parduotuvės klaidą 0x8000FFFF.

0x8000FFFF error on Windows Store

Dažniausiai klaidos kodas 0x8000FFFF pasirodo netrukus po Windows atnaujinimų įsirašymo ir, deje, visiškai užrakina Windows Store programėlę.  Retais atvejais, klaida pasirodo tada, kai kompiuterio savininkas nori įdiegti neseniai atsisiųstą programą. Kalbant apie 0x8000FFFF klaidos šalinimo būdus, visų pirma rekomenduotume aktyvuoti „Windows App Troubleshooter“ įrankį, nes jis gali padėti aptikti klaidos šaltinį. Dažniausiai klaidos šalinimo įtankis įvardija pažeistus Windows Store slapukus, todėl paaiškinsime, kaip iš naujo paleisti Windows parduotuvės talpyklą.  Vis dėlto, pažeisti paslėpti failai – tai ne vienintelė problema, galinti sukelti Windows Store klaidą 0x8000FFFF, todėl pateiksime dar pora alternativių šalinimo metodų.

Windows Store klaidos 0x8000FFFF šalinimas

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Atstatykite Windows parduotuvės talpyklą

 • Paspauskite Windows mygtuką + S ir įveskite wsreset.
 • Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant wsreset parinkties ir spustelėkite Run as Administrator.
 • User Account Control lange paspauskite Yes ir palaukite kol sistema atstatys parduotuvės talpyklas.
 • Kai atsidarys Windows Store langas, tai reiškia, kad talpyklos buvo sėkmingai atstatytos. Iš naujo atidarykite Windows parduotuvę ir pabandykite atsisiųsti reikiamus failus ar programas.

Jeigu viršuje nurodyti žingsniai nepadėjo atstatyti Windows parduotuvės talpyklų ir pašalinti 0x8000FFFF klaidos, pabandykite atlikti šiuos veiksmus

 • Paspauskite Windows mygtuką + R.
 • Nukopijuokite ir į paleisties laukelį įklijuokite %localappdata%\\Packages\\Microsoft.WindowsStore_8wekyb3d8bbwe\\LocalState komandą.
 • Paspauskite OK tam, kad aktyvuotumėte komdaną.
 • Suraskite aplanką pavadinimu Cache. Dešiniu pelės klavišu jį spustelėkite ir pasirinkite Rename.
 • Pervardinkite Cache aplanką Cache.old pavadinimu.
 • Jeigu nerandate Cache aplanko, sukurkite jį. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite tuščioje vietoje ir pasirinkite New -> Folder.
 • Pavadinkite jį Cache ir uždarykite File Explorer.
 • Paspauskite Windows mygtuką + I ir atsidarykite Updates & Security.
 • Kairiajame stulpleyje pasirinkite Troubleshoot ir suraskite Windows Store App.
 • Paspauskite ant jo ir aktyvuokite skenerį.

Jeigu jums atrodo, kad Windows parduotuvės klaidos 0x8000FFFF priežastis nėra pažeisti slapti failai pardutuvės talpykloje, pabandykite iš naujo įsirašyti Windows Store programą. Kadangi ji yra viena iš numatytųjų Windows sistemos programų, jums nebus leista paptasčiausiai ją pašalinti naudojant Programs & Features valdyklę, todėl pateiksime instrukcijas, kaip teisingai tai padaryti.

Iš naujo įsirašykote Windows Store programą

 • Paspauskite Windows mygtuką + R, įveskite PowerShell ir spustelėkite Enter.
 • Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant paieškos rezultato ir pasirinkite Run as Administrator.
 • Įveskite Get-Appxpackage –Allusers ir paspauskite Enter.
 • Suraskite Windows Store įrašą ir nukopijuokite šalia esančio „package name“ reikšmę. Tam panaudokite Ctrl + C klavišą.
 • Po to, įveskite Add-AppxPackage -register “C:\\Program Files\\WindowsApps\\” –DisableDevelopmentMode komandą.
  PASTABA: vietoj PackageFullName įklijuokite Windows Store „package name,“ o tam paspauskite Ctrl + V klavišus. Be to, pakeiskite C: pagrindinės sistemos tvarkyklės raide (jeigu reikia).
 • Tuomet iš naujo atsidarykite PowerShell su administratoriaus privilegijomis.
 • Įklijuokite Add-AppxPackage -register “C:\\Program Files\\WindowsApps\\” –DisableDevelopmentMode komandą ir paspauskite Enter. Nepamirškite pakeisti PackageFullName ir C: (jeigu reikia). 
 • Biagiant perkraukite kompiuterį.

SVARBU: 0x8000FFFF klaidą taip pat galima išvysti Windows operacinėje sistemoje kai jos vartotojas bando įsirašyti Windows atnaujinimus per Windows Update valdiklį. Tokiu atveju, reikiamą informaciją rasite šiame straipsnyje.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows parduotuvės klaidą 0x8000FFFF?"