Kaip pašalinti Windows parduotuvės klaidą 0x80073cf0?

parašė Ugnius Kiguolis - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Windows parduotuvės klaidą 0x80073cf0?

Nežinau kodėl, bet dėl kažkokių neaiškių priežasčių negaliu prisiregistruoti prie Windows parduotuvės. Jeigu kažkokiu būdu man pavyksta prisijungti, negaliu atsisiųsti jokios programėlės, nes ekrane atsiranda 0x80073cf0 klaidos pranešimas. Naudoju Windows 10, į kurią neseniai įsirašiau jubiliejinį atnaujinimą. Ačiū!

Patvirtintas atsakymas

0x80073cf0 klaida – tai trūkumas, kuris dažniausiai atsiranda Windows parduotuvėje, įdiegtoje Windows 8, 8.1 ir 10 sistemos versijose. Šios klaidos simptomai yra gana paprasti.

Visų pirma, operacinė sistema pradeda veikti lėčiau nei įprastai. Po to, kompiuterio vartotojui nebeleidžiama prisijungti prie Windows parduotuvės arba jeigu jam/jai, vis dėlto, pavyksta prisijungti, programėlių atsisiuntimas yra blokuojamas, o ekrane atsiranda 0x80073cf0 klaida.

Manoma, kad ši Windows parduotuvės problema gali atsirasti dėl parduotuvės slapukų, nepilnai atsiųstų programų, Windows atnaujinimų gedimo ir panašių problemų.

How to Fix Windows Store Error Code 0x80073cf0?

Visa laimė, kad yra keletas būdų, kurie gali padėti pašalinti 0x80073cf0 klaidą rankiniu būdu.

Šis filmukas suteiks Jums informacijos apie šios klaidos pašalinimą:

1 Būdas. Perkraukite Windows Update funkciją

 1. Spustelėkite Win key ir įveskite cmd.
 2. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant paieškos rezultatų ir pasirinkite Run as Administrator.
 3. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite net stop wuauserv ir spustelėkite Enter.
 4. Luktelėkite kol nurodymas bus vykdomas, tačiau kolkas neuždarykite ekrane esančio lango.
 5. Po to įveskite rename c:\\windows\\SoftwareDistribution softwaredistribution.old komandą ir įveskite Enter.
 6. Baigiant įveskite net start wuauserv ir spustelėkite Enter.
 7. Kai baigsite, uždarykite Command Prompt langą ir perkraukite savo kompiuterį.

2 Būdas. Pasinaudokite Services įrankiu

 1. Spustelėkiye Win key + R, įveskite msc ir paspauskite Enter.
 2. Suraskite Windows Update, dešiniu pelės klavišu spustelėkite Windows update ir pasirinkite Stop.
 3. Po to atsidarykite Windows aplnaką or eikite į diską, kuriame yra laikoma Windows operacinė sistema.
 4. Atsidarykite Windows aplanką ir pašalinkite visus failus, kurie yra laikomi SoftwareDistributionOpen.
 5. Po to atsidarykite Services tool kaip aiškinome anksčiau, dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant Windows Update ir pasirinkite Start.
 6. Perkraukite savo kompiuterį ir pabandykite prisiregistruoti Windows Store.

3 Būdas. Pašalinkite Windows parduotuvės šiukšles

 1. Spustelėkite Win key + R, įveskite WSReset.exe ir spustelėkite Enter.
 2. Kai ekrane pasirodys Command Prompt ir Windows Store langai, tai reiškia, kad Windows parduotuvės šiukšlės buvo sėkmingai pašalintos.
 3. Po to, perkraukite savo kompiuterį. 

4 Būdas. Paleiskite registrų tvarkyklę

 1. Atsidarykite Start, įveskite Advanced Startup Options ir spustelėkite ant paieškos rezultatų.
 2. Ekrano apačioje suraskite ir pasirinkite Restart now  tam, kad paleistumėte savo kompiuterį naudojant Adcanced paleisties režimu. 
 3. Pasirinkite Advanced Options -> Troubleshoot.
 4. Pasirinkite Automatic Repair ir palaukite kol sistema perskikraus.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

ekrano nuotrauka
 ekrano nuotrauka ekrano nuotrauka ekrano nuotrauka ekrano nuotrauka
Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows parduotuvės klaidą 0x80073cf0?"