Kaip pašalinti „Your McAfee Subscription Has Expired“ klaidą?

parašė Gabrielė E. Hall - -

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti „Your McAfee Subscription Has Expired“ klaidą?

Sveiki, susidūriau su netikėta problema. Atidarius Chrome naršyklę „Your McAfee Subscription Has Expired“ klaida iššoka atskirame lange. Aš nesinaudoju šia programa ir jos pats niekad neinstaliavau. Šie langai dažniausiai sutrikdo Chrome darbą ir ji nustoja veikti, nerodo nieko daugiau iki priverstinai išjungiu įrenginį. Ką galiu padaryti? Ar tai Google Chrome problema ar McAfee, kuri iš kažkur atsirado mano kompiuteryje?

Patvirtintas atsakymas

„Your McAfee Subscription Has Expired“ nėra tikras pranešimas, kurį iššaukė pati programa. Tai yra ne kas kita, bet apgaulinga žinutė siekianti atkreipti jūsų dėmesį, kad kenkėjiško turinio žinutėmis paskatintų jus apsilankyti kituose susijusiuose puslapiuose.

Tai yra apgaulinga kampanija siekianti pasiekti didesnius puslapių lankomumo skaičius tad taikosi į vienas populiariausių interneto naršyklių, įtraukiant ir Google Chrome. Tačiau „Your McAfee Subscription Has Expired“ iššokantys langai gali pasirodyti ir Mozilla Firefox and Internet Explorer, Safari naršyklių languose. Nenustebkite jei taip nutiktų, nes tai nėra susiję su pačia naršykle ar jūsų kompiuterio saugumu.

„Your McAfee Subscription Has Expired“ taip pat galima pavadinti ir techninės pagalbos apgaule nes sukčiai naudojasi žinomų programų gamintojų vardais ir ir produktų vadinimais, kad išviliotų pinigus iš klientų. Šiose žinutėse pasirodęs tekstas dažniausiai teigia, kad jums reikia imtis veiksmų, kad pratęstumėte narystę arba sumokėti pradelstą mokėjimą.

Netikėkite tokiais paistalais ir stenkitės nespausti niekur, kai pasirodo toks langas. Jei iššauksite papildomus nukreipiančius langus su kitokiomis į „Your McAfee Subscription Has Expired“ klaidą panašiomis žinutėmis, galite to net nesuprasdami įrašyti į kompiuterį kenkėjišką aplikaciją ar net virusą.Kenkėjiška „Your McAfee Subscription Has Expired“ žinutėDažniausiai tokios žinutės pasirodo dėl adware-tipo programų, kurios plinta internete. Tad šios kampanijos kūrėjai gali siekti ne tik išvilioti iš jūsų pinigus ar gauti vertingos informacijos, bet ir naudoja šias „Your McAfee Subscription Has Expired“ zinutes, kad generuotų puslapių peržiūras:

Your McAfee Subscription Has Expired on XXX.
Don't leave your computer defenseless against the latest threats.
Make sure your antivirus is up to date now to stay protected.

Tai yra vienas populiariausių internetinio marketingo metodų, tad turinys susijęs su šiomis iššokančiomis žinutėmis gali būti pavojingas. „Your McAfee Subscription Has Expired“ – netikra McAfee žinutė ir tai jau turėtų jums sufleruoti, kad su kompiuteriu nėra jokių problemų.

„Your McAfee Subscription Has Expired“ nėra sistemos žinutė, bet jūsų įrenginys yra paveiktas programos, kuri gali pakeisti nustatymus ir iššaukti tikrų problemų su kompiuteriu. Deja, norint atsikratyti viso susijusio turinio ir pačios kenkėjiškos programos reikia atlikti keletą veiksmų, kurie reikalauja ir antivirusinės programos nes tai yra kompiuterio kenkėjas atkeliavęs iš interneto jums net nepastebint. Tokios programos gali veikti jums už nugaros visai nesukeliant pastebimų simptomų.

Kaip pašalinti „Your McAfee Subscription Has Expired“ klaidos žinutę

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programinės įrangos versiją.

Tačiau jums reikia pašalinti „Your McAfee Subscription Has Expired“ žinutę sukeliančią programą, kuri gali būti įrašyta keliose sistemos vietose, kad užtikrintų kenkėjo nuolatinį veikimą. Tai yra vienas geriausių būdų norint atsikratytų nepageidaujama programa ir iššokančiomis žinutėmis.

„Your McAfee Subscription Has Expired“ adware programą geriausiai pašalinsite pasitelkę Reimage ar antivirusinę programą, kuri pilnai patikrinusi kompiuterį ištrins visas įtartinas programas ir atstatys saugumo parametrus. Jums taip pat pravers keli metodai surašyti žemiau, kurių dėka galėsite įsitikinti, kad programa daugiau neberodys nepageidaujamo turinio.

Uždarykite naršyklės langą, kuriame pasirodė žinutė

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programinės įrangos versiją.
 • Spauskite Ctrl + Shift + ESC vienu metu, kad atsidarytų Užduočių tvarkytuvas.
  Mygtukai reikalingi norint atidaryti Užduočių Tvarkytuvo langą
 • Raskite įtartiną procesą ir paspaudę ant jo su pelės klavišu, rinkitės End Task.
 • Pakartokite su kitais procesais. 
  Procesų sąrašas
 • Atidarykite naršyklę naujai.

Išinstaliuokitę kenkėjišką programą, sukeliančią „Your McAfee Subscription Has Expired“ klaidą

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programinės įrangos versiją.
 • Atidarykite Valdymo skydą arba Control Panel.
  Valdymo skydas
 • Raskite Programs and Features skiltį.
 • Peržiūrėkite programas ir raskite neseniai įrašytą aplikaciją arba įrankį, kuris kelia jums abejonių.
  Pašalinkite kenkėjišką programą
 • Išinstaliuokite paspaudę dešinį pelės mygtuką.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Reimage jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti „Your McAfee Subscription Has Expired“ klaidą?"