Kaip pataisyti Tea timer.exe error

parašė Linas Kiguolis - -

Klausimas

Problema: Kaip pataisyti Tea timer.exe error

Neseniai mano kompiuteris ženkliai sulėtėjo. Bandau surasti šios problemos priežastis. Peržiūrėjau procesų sąrašą savo Task Manager programoje ir ten radau procesą pavadinimu Teatimer.exe, kurio neprisimenu matęs anksčiau. Gal kas nors gali man paaiškinti, kas tai yra? Ar šis procesas kenksmingas? Ar jį reikėtų pašalinti? 

Patvirtintas atsakymas

Tea timer.exe error ekrano nuotrauka

TeaTimer.exe nėra kenksmingas procesas. Tačiau yra keletas dalykų, kuriuos turėtumėte žinoti prieš priimdami sprendimą, ar pasilikti jį savo kompiuteryje ar pašalinti kartą ir visiems laikams. Šis failas Jūsų kompiuteryje tikriausiai buvo įdiegtas kartu su Search and Destroy antivirusine programa iš Spybot. Jis stebi kompiuterio veiklą ir padeda nustatyti pavojingus failus Jūsų kompiuteryje.

Tačiau labai svarbu prisiminti, kad tam tikrais atvejais kenkėjiškos programos gali prisidengti nežalingų programų pavadinimais. Todėl būkite atsargūs, jei matote šį procesą savo Task Manager lange. Patikrinkite, ar pavadinime nėra klaidų bei kur yra programos failai. Jei failas tikras, jį rasite adresu C:\Program Files\Spybot – Search & Destroy. Jei matote, kad šis failas yra C:\Windows arba C:\Windows\System32 aplanke, saugokitės, nes Jūsų kompiuteryje galėjo atsirasti kenksmingų programų. 

Teatimer.exe yra nei reklaminė programa (angl. adware), nei virusas. Tačiau ji gali pasiūlyti atlikti registre pakeitimus ir tokie pakeitimai visada susiję su tam tikra rizika, jei juos atlieka nepatyręs vartotojas. Todėl prieš keisdami ką nors registre, turėtumėte įvertinti savo kompetenciją.

Nors ši programa nėra kenksminga, gauta pranešimų, kad dėl jos gali sulėtėti procesų sparta. Jei nusprendėte, kad Jums nebereikia Spybot, turėtumėte įsitikinti, kad teatimer.exe yra pašalinamas kartu su šia programa. Tai leis Jums sutaupyti vietos diske ir padidinti sistemos efektyvumą. Jei apsisprendėte šį failą pašalinti, tam padaryti galite pasinaudoti dviem būdais. Mes greitai peržvelgsime ir įvertinsime juos abu.

Kaip pašalinti Teatimer.exe rankiniu būdu

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Reimage Reimage programos versiją.

Visų pirma, mes aptarsime, kaip pašalinti šį exe programos failą rankiniu būdu. Tiesą sakant, tai padaryti nėra sunku. Jums reikia eiti į Control Panel > Add/ remove programs. Raskite Spybot failą ir jį pašalinkite. Štai ir viskas!

Vis dėlto, kodėl turėtumėte atlikti užduotis, kurias speciali programa gali padaryti už jus? Padidinkite savo sistemos našumą atlikdami visos sistemos patikrinimą su RegCure Pro. Atsikratykite visų nepageidaujamų programų ir mėgaukitės geresne savo kompiuterio darbo kokybe!

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Tea timer.exe error Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Tea timer.exe error Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Reimage, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Reimage Reimage yra rekomenduojama programa pataisyti Tea timer.exe error.
Reimage - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Reimage - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Privati ​​interneto prieiga yra VPN programa, užtikrinanti jūsų anaonimiškumą ir galinti užkirsti kelią jūsų interneto paslaugų teikėjui (ISP), vyriausybei ir trečiosioms šalims sekti jūsų veiklą internete. Ši programinė įranga suteikia prieigą prie srautinių duomenų perdavimo (angl. torrenting) bei vaizdo transliavimo (angl. streaming) serverių, užtikrinant  optimalų duomenų perdavimo greitį bei nesulėtinant sistemos darbo. Be to, ši programa leidžia apeiti geografinius apribojimos ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Netflix“, BBC, „Disney +“ ir kitas populiarias transliacijos paslaugas, nepriklausomai nuo to, kur esate.

VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėsė platformose ir informacinėse svetainėse. Juos naudoti gali ir jūsų interneto paslaugų teikėjas (ISP) bei vyriausybė. Net jeigu jūsų naršyklės nustatymai yra paremti saugumo nuostatomis, trečiosios šalys gali jus sekti naudojant programėles, kurioms reikalinga prieiga prie interneto. Deja, tačiau į privatumo apsaugą orientuotos naršyklės, tokios kaip Tor, įsirašymas nėra optimalus problemos sprendimas, kadangi jos veikia gerokai lėčiau lyginant su kitomis populiariomis naršyklėmis. 

Taigi, jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti Privati ​​interneto prieiga VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu u-kertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Svarbiausias tikslas – užkirsti kelią neteisėtai šnipinėjimo veiklai, kurią už jūsų nugaros gali vykdyti NSA ir kitos vyriausybinės institucijos. 

 

 

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas (BSoD), ar pasitraukus nuo kompiuterio vos kelioms minutėms atsisiuntęs Windows atnaujinimas gali automatiškai jį perkauti. Dėl minėtų priežasčių galite prarasti svarbius mokyklos failus, darbo dokumentus ar kitus duomenis. 

Be to, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos. Deja, bet kibernetiniai sukčiai gali nesilaikyti žodžio ir neatsiųsti dešifravimo rakto net sumokėjus išpirką, todėl rekomenduotina išbandyti alternativyius duomenų atkūrimos būdus. 

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Ištrynus failą iš sistemos jis iškart neišnyksta – jis lieka sistemoje tol, kol ant jo neužrašomi nauji duomenys. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. Naudojant šią programą žymiai sumažinsite prarasti svarbius dokumentus, mokyklinius darbus, asmenines nuotraukus ir kt. 

 

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pataisyti Tea timer.exe error"