Ar turėtumėte įsirašyti Windows 10 atnaujinimą KB4033637?

Problema: Windows 10 KB4033637 atnaujinimas man atrodo įtartinas. Nėra jokio aprašymo apie jo naudą ir į kokius sistemos taškus jis yra orientuotas. Ar jūs žinote kokias problemas šis atnaujinimas šalina? Internete nerandu jokios susijusios informacijos. 

Patvirtintas atsakymas

Windows 10 atnaujinimas KB4033637 – tai vienas iš naujausių Microsoft atnaujinimų. Deja, bet iki šiol kompanija nedetalizuoja apie jo tikslus bei naudą. Bazinės informacijos kolkas taip pat trūksta.

Natūralu, kad labiau technologijas išmanantys žmonės susirūpino dėl atnaujinimo slaptumo bei fukcionalumo. Keletas Windows vartotojų pranešė, kad po šio atnaujinimo įsirašymo, sistema reguliariai užstringa.

It is recommended to wait for official MS response about Windows 10 Update KB4033637

Problema yra ta, kad kompanija nepateikė jokios oficialios informacijos apie šį atnaujinimą. Tikimasi, kad tokia informacija bus pateikta artimiausiu metu, ypač turint omenyje užsitęsusį žmonių nepasitenkimą dėl pačios Windows 10 sistemos atnaujinimo strategijos. Kita vertus, kilus vartotojų nepasitenkinimui, vartotojų apsaugos grupėję buvo pareikštas ieškinys prieš nesąžiningą Microsoft atnaujinimo strategiją.

Žmonių nepasitenkinimas yra akivaizdus atsižvelgiant įkompanijos teigimus, kad atnaujinimas bus nemokamas, o tik vėliau išsiaiškinta, kad jis yra apmokestintas. Atsakydama į tai Microsoft pareiškė, kad tokia aktyvi marketingo strategija daugiau nebus taikoma.

Microsoft Surface gali tik pritarti tokiai vartotojų nuomonei. Atlikti tyrimai parodė, kad 25 proc. šio brando ženklo produktų gali jų savininkams sukelti sistemos gedimus praėjus maždaug dviems metams po jų įsigyjimo.

Žinoma, kompanijai reikia laiko, nes kaip ir žmonėms, kaip techniniams resursams reikia laiko, kad iš emės pagerintų savo produktus ir vėl įgautų vartotojų pasitikėjimą. WannaCry viruso, kuriam pavyko padaryti didžiulią žalą kibernetinėje erdvėje pasauliniu mąstu, taip pat skatina tokias prielaidas.

Visgi, faktas, kad Microsoft atvirai priima kritiką, yra pagirtinas. Po Windows 10 išleidimo, kompanija susilaukė daugybės pranešimų apie įvairias klaidas bei gedimus.
Taigi, tol kol Microsoft oficialiai nepristatė atnaujinimo esmės, jo įsirašymas nėra nerekomenduotinas. Jeigu sistema automatiškai jį įrašė, jūs galite jį pašalinti naudojant Uninstall updates funkciją, kurią rasite Windows update skyriuje Settings valdyklėje.
Greičiausiai būsite linkęs minėtą atnaujinimą pašalinti tuo atveju, jeigu jo įrašymas sukėlė sistemos gedimų. Beje, reikėtų paminėti, kad kai kuriais atvejais failus koduojantys virusai (ransomware) yra slepiami po Windows atnaujinimų failais. Dažniausiai tokie užkrėsti atnaujinimai atsiranda atidarius įtartiną elektroninį laišką ar atsisiuntus programą iš nežinomo šaltinio.

Saugokitos tokių apgavysčių. Pasirūpinkite antivirusinės programos atnaujinimu. Fortect yra viena iš programų, mažinančių viruso įsirašymo tikimybę.

Optimizuok sistemą ir padidink jos efektyvumą

Optimizuokite kompiuterį dabar! Jei nenorite analizuoti savo kompiuterio savarankiškai ir vargti bandant surasti jo sulėtėjimo priežastis, galite pasitelkti žemiau pateiktas kompiuterio optimizavimo programas. sauguspc.lt komanda išbandė kiekvieną jų ir įsitikino, jog jos iš tiesų pagerina kompiuterio darbą. Pasirinkite vieną iš siūlomų programų ir optimizuokite sistemą vos vienu pelės paspaudimu:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Problema išliko?
Jei nesate patenkinti Fortect programa ir manote, jog jai nepavyko pagerinti kompiuterio efektyvumo, susisiekite su mumis! Maloniai prašome pateikti visas detales, susijusias su iškilusia problema.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Ar turėtumėte įsirašyti Windows 10 atnaujinimą KB4033637?"