Kaip sustabdyti Hyper-V veikimą Windows 10 operacinėje sistemoje:

Problema: Sveiki, gal turite minčių, kodėl Windows man neleidžia ištrinti Hyper-V? Kai aš bandau tai padaryti, išmeta klaidą, kuri skelbia: „Pakeitimai negalėjo būti įvygdyti. Prašome perkrauti kompiuterį ir pabandyti iš naujo. Klaida: 00F0831.” Bandžiau daugybę dalykų, įskaitant bcedit, DISM, powershell, bet niekas nepadėjo išspręsti iškilusios problemos. Galbūt jūs turėtumėte kokių nors minčių?

Patvirtintas atsakymas

Sustabdykite Hyper-V

Hyper-V – tai priemonė, kuri nėra skirta nepatyrusiems vartotojams. Ši priemonė pakeičia Microsoft Virtual PC ir leidžia paleisti kelias operacinės sistemas ant to pačio prietaiso vienu metu. Hyper-V palengvina programuotojų, programų kūrėjų ir kitų kompiuterių specialistų, kurie dirba su keliomis OS tokiomis kaip Linux, Windows, FreeBSD, gyvenimus. Naudojant šį įrankį nėra reikalinga prijungti kokį nors išorinį prietaisą prie kompiuterio. Hyper-V įvairias operacines sistemas paverčia virtualiomis mašinomis ir tokiu būdu galima paleisti kelias OS ant to pačio kompiuterio.

Sustabdykite Hyper-V

Nors ši priemonė yra naudinga daugeliui patyrusių vartotojų ir ekspertų, tačiau, daugelis mano, kad šiai programai trūksta tam tikrų bruožų kaip Hyper-V Replica, Virtual Fibber Channel ir panašiai. Dėl šios ar panašios priežasties, vartotojai nusprendžia šią priemonę pakeisti kita. Problema ta, kad kartais Hyper-V pašalinimas tinkamai nepavyksta ir gali pasirodyti štai tokia žinutė: “The changes couldn't be completed. Please reboot your computer and try again. Error Code: 0x800F0831.” T.y. „Pakeitimai negalėjo būti įvygdyti. Prašome perkrauti kompiuterį ir pabandyti dar kartą. Klaida: 0x800F0831.” Buvo kelios situacijos, kai pašalinimias negalėjo įvykti dėl to, kad .Net Framework 3.5 buvo pašalintas arba sugadintas. Jeigu jūs susidūrėte su tokia pačia problema, žemiau pateikti metodai gali padėti ją išspręsti:

Išjunkite Hyper-V

 • Paspauskite Windows mygtuką + X ir tada pasirinkite Apps and Features.
 • Eikite su pelyte žemyn ir paspauskite and Programs and Features nuorodos.
 • Po to paspauskite Turn Windows features on or off nuorodą, esančią kairėje pusėje.

1 žingsnis

 • Suraskite Hyper-V parinktį ir atžymėkite ją.
 • Paspauskite OK mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus ir perkraukite kompiuterį.

2 žingsnis

SVARBU! Ši parinktis neištrins Hyper-V priemonės, bet tik laikinai sustabdys jos veikimą. Ji bus sustabdyta automatiškai po svarbių Windows atnaujinimų.

Sustabdykite Hyper-V per Command Prompt ir PowerShell programas

Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect programinės įrangos versiją.
 • Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant Windows mygtuko ir pasirinkite Command Prompt (Administratorius).
 • Nukopijuokite ir įklijuokite Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth. Paspauskite Enter.

3 žingsnis

 • Paleiskite Dism.exe /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup komandą ir paspauskite Enter.
 • Po to įveskite sfc /scannow ir vėl paspauskite Enter.
 • Uždarykite Command Prompt ir tada atidarykite Windows PowerShell (su administravimo privilegijomis).
 • Įveskite PowerShell į Windows paieškos skiltį, užlipkite ant jo dešiniu pelės klavišu ir pasirinkite Run as Administrator.
 • Nukopijuokite ir įklijuokite Disable-WindowsOptionalFeature -Online -FeatureName Microsoft-Hyper-V-All.

4 žingsnis

 • Uždarykite PowerShell ir perkraukite kompiuterį.

Perrašykite .NET Framework 3.5

Parsisiųskite .NET Framework 3.5. vėliausiai išleistą variantą. Jeigu ši priemonė buvo pašalinta ar kaip nors sugadinta dėl kompiuterinio viruso ar kitų priežasčių, sekite šias instrukcijas:

 • Eikite į šį puslapį.
 • Surasktie .NET Framework 3.5 ir parsisiųskite.
 • Paleiskite šitą failą ir sutikite su įrašymu. Nesijaudinkite, jeigu visas procesas užtruks iki dešimties minučių.
 • Kai įsirašysite šią priemonę, pabandykite ištrinti/sustabdyti Hyper-V.

Optimizuok sistemą ir padidink jos efektyvumą

Optimizuokite kompiuterį dabar! Jei nenorite analizuoti savo kompiuterio savarankiškai ir vargti bandant surasti jo sulėtėjimo priežastis, galite pasitelkti žemiau pateiktas kompiuterio optimizavimo programas. sauguspc.lt komanda išbandė kiekvieną jų ir įsitikino, jog jos iš tiesų pagerina kompiuterio darbą. Pasirinkite vieną iš siūlomų programų ir optimizuokite sistemą vos vienu pelės paspaudimu:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Problema išliko?
Jei nesate patenkinti Fortect programa ir manote, jog jai nepavyko pagerinti kompiuterio efektyvumo, susisiekite su mumis! Maloniai prašome pateikti visas detales, susijusias su iškilusia problema.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip sustabdyti Hyper-V veikimą Windows 10 operacinėje sistemoje:"