Kaip pašalinti DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG klaidą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG klaidą?

Kurį laiką susiduriu su klaidos žinute DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG. Mano kompiuteris nėra vienintelis tinkle, tačiau tik jame pasirodo minėta klaida. Įsirašiau Safari ir Mozilla Firefox naršykles, nors įprastai naudoju Google Chrome, tačiau DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG pasirodo visos naršyklėse, kurias išbandžiau. Ieškojau sprendimo būdų, tačiau niekas nepadėjo. Galbūt jūs galėtumėte kažką pasiūlyti, kas padėtų pašalinti DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG klaidą? Iš anksto ačiū.

Patvirtintas atsakymas

DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG klaidos šalinimas

DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG – tai klaida, susijusiu su DNS tinklo paslauga. Dažniausiai su problema susiduriama naršant internete, bandant atsidaryti įprastas svetaines. Kai kurių žmonių teigimu, DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG klaida pasirodo tik Google Chrome naršyklėje, bet tai nėra tiesa. Ši klaida nėra tiesiogiai susijusi su naršykle, todėl tiek IE, tiek Mozilla Firefox ar Safari gali sugesti. Problema atsiranda dėl interneto ryšio sutrikimų, klaidingų konfigūracijos nustatymų, DNS serverio neprieinamumo ar Windows užkardos. Taigi, jeigu DNS serveris negali išversti išorinių serverių pavadinimų dėl netinkamų nustatymų ar kitų priežasčių, DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG klaida blokuoja prieigą prie daugybės internetinių svetainių. Nors tai skamba gana sudėtingai, norint pašalinti DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG klaidą, jums nereikia perprasti visų DNS serverio ypatybių. Ką jums reikia padaryti – tai sekti instrukcijas, kurias jums paruošėme šiame straipsnyje. Dauguma žmonių susidorojo su šia problema patys, todėl ir jums nereikėtų ilgiau delsti.
DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG klaidos pranešime teigiama:

Google Chrome can’t display the webpage because your computer isn’t connected to the Internet.
Check your Internet connection
Check any cables and reboot any routers, modems or other network devices you may be using.
Allow Chrome to access the network in your firewall or antivirus settings.
If it is already listed as a program allowed to access the network, try removing it from the list and adding it again.
Error Code: DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG

Kaip pašalinti DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG klaidos šalinimas iš Windows (10/8/7/XP/Vista)

 1. Laikant Windows mygtuką, spustelėkite R klavišą.
 2. Paieškos laukelyje įveskite cmd ir paspauskite Enter. Atsidarys Command Prompt langas.
 3. Kai pamatysite juodą langą, įveskite ipconfig /flushdns komandą ir spustelėkite Enter.
 4. Po to, dar kartą laikant Windows mygtuką, paspauskite R klavišą.
 5. Įveskite ncpa.cpl ir paspauskite OK tam, kad atidarytumėte Network Connection langą.
 6. Dabar jums reikia atnaujinti DNS nustatymus, todėl pateiktame sąraše suraskite savo tinklo adapterį, dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant jo ir pasirinkite Properties.
 7. Suraskite ir spustelėkite ant Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4). Kai ant jo paspausite, jis turėtų būti pažymėtas pilka spalva. Pasirinkite Properties.
 8. Naujame lange pažymėkite Use the following DNS server addresses.
 9. Po to, įveskite šiuos duomenis:
  Preferred DNS SERVER: 8.8.8.8
  Alternate DNS SERVER 8.8.4.4
 10. Paspauskite OK ir uždarykite matomą langą.

DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG šalinimas iš Mac OS X

 1. Atsidarykite Apple meniu, pasirinkite “System Preferences” ir paspauskite “Network.
 2. Įveskite slaptažodį (jeigu autentifikavimas reikalaujamas) tam, kad galėtumėte tęsti.
 3. Pasirinkite tinklo ryšį, kurį norite modifikuoti:
  -Norint pakeisti Google Public DNS nustatymus naudojant Ethernet, paspauskite ant “Built-In Ethernet” ir pasirinkite “Advanced
  -Norint pakeisti bevielio ryšio nustatymus, pasirinkite “Airport” ir dar kartą pasirinkite “Advanced” snustatymus.
 4. Jeigu norite pakeisti pateiktus adresus, paspauskite + arba prie sąrašo galite pridėti naują Google IP adresą. Įveskite: 8.8.8.8 ir 8.8.4.4.
 5. Kai atliksite šiuos veiksmus, paspauskite apply ir OK.

DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG šalinimas iš Android

Norint pakeisti DNS nustatymus Android sistemoje, jums reikės atlikti šiuos veiksmus:

 1. Atsidarykite “Settings“ ir “Wi-Fi.”
 2. Suraskite savo tinklo ryšį, paspauskite ant jo ir laikant pasirinkite “Modify network.
 3. Pasirinkite išplėstinius nustatymus, o tą padaryti jums reikia pažymėti “Show advanced options” laukelį.
 4. Pasirinkite “Static”, kurį rasite šalia “IP settings” parinkties.
 5. Įveskite DNS serverio IP adresus į “DNS 1” ir “DNS 2” laukelius.
 6. Paspauskite “Save” ir iš naujo prisijunkite prie interneto tam, kad aktyvuotumėte pakeitimus.

Jeigu šios instrukcijos jums nepadėjo pašalinti DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG klaidos, labai prašome mus informuoti tam, kad mes galėtume išsiaiškinti, kokie kiti sprendimo būdai galėtų būti taikomi jūsų atveju. Be to, norint išlaikyti savo įrenginio stabilumą, rekomenduojame įsirašyti sistemos optimizavimo programą Reimage ir reguliariai su ja nuskenuoti kompiuterį.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti DNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG klaidą?"