Kaip pašalinti 0x8009002d klaidą, pasirodančią prisijungimo prie Windows 10 paskyros metu?

Problema: Pastarąsias dvi savaites gaunu klaidos pranešimą kai pažadinu kompiuterį iš miego režimo. Klaida pažymėta SRX13743353761d kodu, o jame teigiama, kad kažkas nepavyko ir, kad man reikia perkrauti kompiuterį. Taigi, aš jį ir perkroviau. 

Problema: Po to, viskas klojosi puikiai, tačiau tik iki kito sistemos užmigimo arba perkrovimo. Be to, šiandien ekrane pasirodė visai kitas klaidos langas, kuriame jau įvardijamas 0x8009002d kodas. Jis atsirado vos tik įsijungiau savo kompiuterį ir kartojasi kiekvieną kartą. Ši klaida mane labai erzina, nes aš kaskart turiu perkrauti savo kompiuterį ir laukti kol jis įsijungs. Ar galėčiau kažkaip šią klaidą pataisyti?

Patvirtintas atsakymas

0x8009002d klaida dažniausiai pasirodo Windows 10 operacinėje sistemoje, o jos atsiradimo neįtakoja jokie svarbūs sistemos pakeitimai. Nors ji ir nėra labai sudėtinga ir įprastai nesukelia sistemos užstrigimų, vienintelis būdas šią klaidą apeiti – tai perkrauti kompiuterį. Kartais norint pašalinti 0x8009002d klaidą, žmonės turi perkrauti kompiuterį net keletą kartų, todėl ji ir yra tokia erzinanti.

0x8009002d error

Windows specialistai nuolatos analizuoja įvairias problemas, kurios sukelia iššokančius langus, BSOD, GSOD, sistemos užstrigimus ir panašias problemas. Pasak jų, operacinės sistemos tvarkyklių gedimai pirmauja tar Windows klaidas sukeliančių veiksnių. Pažeisti registrų įrašai, trečiųjų šalių antivirusinės programos bei trūkstami/pažeisti sistemos failai taip pat atsiduria sukelėjų sąrašo viršuje.

Vis dėlto, minėtos problemos nėra sietinos su 0x8009002d klaidos atsiradimu, todėl tvarkyklių atnaujinimas, registrų ar sistemos failų pašalinimas neišspręs problemos. Šiuo atveju problemos priežastis yra PIN kodas, kurį žmonės gana dažnai naudoja kompiuteriams apsaugoti nuo neleistinos prieigos. Dažniausiai minėta klaida pasirodo įjungus kompiuterį arba pažadinus jį iš miego režimo, o prisijungimui prie Windows 10 paskyros naudojamas PIN kodas. Taigi, norint pašalinti 0x8009002d klaidą, ekspertai rekomenduoja išjungti sistemos miego režimą ir iš naujo nustatyti PIN slaptažodį.

0x8009002d klaidos šalinimo iš Windows 10 instrukcijos

0x8009002d klaidos atsiradimas yra siejamas su PIN kodu, kurį naudojate kompiuterio atrakinimui. Taigi, norint ją pašalinti, visų pirma reikėtų perkrauti kompiuterį ir prisijungti prie paskyros.

Sistemos perkrovimas padės pašalinti problemą, tačiau tik laikinai, todėl tik laiko klausimas kada ekrane vėl pamatysite 0x8009002d kodą. Dėl šios priežasties, vos prisijungsite prie savo kompiuterio, nedelsiant išjunkite miego režimą (angl. Sleep Mode) ir iš naujo nustatykite PIN kodą.

 • Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant Windows mygtuko ir pasirinkite Control Panel.
 • Pasirinkite Power Options ir spustelėkite Change plan settings.

Change plan settings

 • Suraskite Put the computer to sleep parinktį ir iškleidžiamajame meniu paspauskite Never.
 • Tada paspauskite Save changes.

Change sleep mode settings to never

 • Norėdami iš naujo nustatyti PIN slaptažodį, paspauskite Windows mygtuką + I ir atsidarykite Accounts.
 • Pasirinkite Sign-in options ir suraskite PIN skyrelį.
 • Paspauskite Remove.

Set PIN to never

 • Ekrane turėtų pasirodyti patvirtinimo langas, kuriuo siekiama įsitikinti, kad tikrai norite pašalinti PIN kodą. Jeigu sutinkate, tuomet paspauskite Remove.
 • Baigiant įveskite savo paskyros slaptažodį tam, kad patvirtintumėte pakeitimus. Tada paspauskite OK.
 • Po to, paspauskite Add mygtuką, esantį PIN skyriuje.
 • Įveskite naują PIN slaptažodį du kartus ir paspauskite OK. Viskas! 0x8009002d klaida nebeturėtų pasirodyti kai norite prisijungti prie Windows 10 paskyros.

Tikimės, kad informuosite mus, ar pateikti žingsniai jums padėjo pašalinti 0x8009002d klaidą. Jeigu ji niekur nedingo, pabandysime rasti kitų būdų, kaip jums padėti.

PATARIMAS: Straipsnio pradžioje įvardijome pagrindines priežastis, kurios dažniausiai sukelia Windows 10 gedimus, įskaitant pasenusias tvarkykles, pažeistus Windows registrų įrašus ar sistemos failus. Tam, kad užkirstumėte kelią įvairioms sistemos klaidoms, turėtumėte įsirašyti sistemos optimizavimui skirtą programą ir nuskenuoti su ja kompiuterį. Tam puikiai tiktų Fortect programa.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti 0x8009002d klaidą, pasirodančią prisijungimo prie Windows 10 paskyros metu?"