Kaip pašalinti “Error code: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN"?

Problema: Sveiki. Kiekvieną kartą, kai bandau prisijungti prie interneto, ekrane pasirodo įtartinas klaidos pranešimas Error Code: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN. Gal įtariate kas tai galėtų būti ir ar galite man padėti pašalinti DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN klaidą? Naudoju Windows.

Patvirtintas atsakymas

Error Code: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN klaida yra gana dažna problema, ypač jeigu jūs esate Google Chrome vartotojas. Labai teisingai įvardijote tai, kad error Code DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN yra klaidos kodas, kuris gali neleisti jums patekti į norimas svetaines.

Panašu, kad šis kodas gali pasirodyti nepaisant to ar į abejotiną svetainę ketinate užsukti, ar į vieną iš populiariausių svetainių, įskaitant Facebook, Google ar Twitter. Šis klaidos pranešimas atrodo taip:

How to Fix “Error code: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN” Problem?

The server at 0.docs.google.com can’t be found, because the DNS lookup failed. DNS is the network service that translates a website’s name to its Internet address. This error is most often caused by having no connection to the Internet or a misconfigured network. It can also be caused by an unresponsive DNS server or a firewall preventing Google Chrome from accessing the network.

Error code: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

Kaip jau minėjome, toks pranešimas negali pasirodyti nei Internet Explorer, nei Mozilla Firefox, nei Safari naršyklėse. Kaip matote, jau pats klaidos pranešimas įvardija, kokios yra galimos jo atsiradimo priežastys, t. y. Interneto ryšio problemos, netinkami tinklo nustatymai, nesėkminga DNS serverio paieška ar ugniasienės (angl. Firewall) intervencija.

Šiame video rasite visą reikalingą informaciją apie šios klaidos pašalinimą:

Kaip pašalinti Error Code DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN rankiniu būdu?

Anot kompiuterių ekspertų, Error Code DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN pašalinimas gali būti įvykdytas dviem būdais. Kaip jau minėjome, šis klaidos pranešimas dažniausiai iškyla dėl problemų su DNS serveriu, todėl pirmiausia, ką jūs galite padaryti – tai išvalyti DNS serverį. Tam jūs turite atlikti šiuos veiksmus:

 1. Vienu metu paspauskite Windows Key + R tam, kad atidarytumėte Run dialogue langą.
 2. Į paieškos langelį įveskite CMD ir spustelėkite ‘Enter’ mygtuką tam, kad atsidarytų Comand Prompt langas.
 3. Tam, kad atidarytumėte šį langą taip pat galite paspausti Windows key + X vienu metu ir pasirinkti Command Prompt Admin.
 4. Kai šis langas atsivers, įveskite netsh winsock reset catalog komandą ir paspauskite‘Enter’ mygtuką.
 5. Kai ši komanda bus įvykdyta, perkraukite savo kompiuterį.

Atlikę šiuos veiksmus, pabandykite atsidaryti svetainę, į kurią anksčiau jums nebuvo leista patekti. Jeigu, vis dėlto, jums nepavyko pašalinti Error Code: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN, turėtumėte pabandyti kitą pašalinimo metodą – pakeisti DNS nustatymus. Mūsų komanda atidžiai patikrino, ar šių nustatymų pakeitimas tikrai padeda išspręsti šį klaisimą. Laimei, žemiau pateiktų veiksmų atlikimas padeda sėkmingai pašalinti error Code DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN klaidą.

Code DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN klaidos pašalinimas iš Windows

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 1. Suraskite Network ikonėlę (užduočių juostoje) ir ją spustelėkite.
 2. Pasirinkite Open Network → Sharing Center.
 3. Atsivėrusiame lange pasirinkite Change Adapter Settings (kairėje).
 4. Kai pasirodys tinklo jungtis (angl. Network Connection), nurodykite, kuri jungtis yra aktyvuota/prijungta (LAN ar Wireless). Tam jūs turite paspausti ant Active Connection su dešiniu pelės klavišu ir pasirinkti Properties.
 5. Po to, turėtų pasirodyti iššokantis langas, kuriame suraskite ir pasirinkite Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4) –> Properties.
 6. Patikrinkite DNS serverio adresų parinktis (angl. Address Option). Čia jūs turite įvesti žemiau pateiktus simbolius:

  Preferred DNS Server: 8.8.8.8
  Alternate DNS Server: 8.8.4.4

 7. Galiausiai, spustelėkite Ok ir pabandykite įeiti į sveitainę, į kurią anksčiau jums nebuvo leista patekti.
  How to Fix “Error code: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN” Problem?

DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN klaidos pašalinimas iš Mac OS X:

 1. Eikite į Apple menu ir pasirinkite System Preferences -> Network.
 2. Suveskite savo slaptažodį (jeigu to yra reikalaujama).
 3. Pasirinkite tinklą, kurį norite modifikuoti:
  -Kad pakeistumėte Google Public DNS nustatymus Ethernet tinkle, spustelėkite Built-In Ethernet ir pasirinkite Advanced
  -Kad pakeistumėte wireless tinklo nustatymus, pasirinkite Airport -> Advanced
 4. Jeigu norite pakeisti jums rodomą adresą, spustelėkite + arba pridėkite naują Google IP adresą. Suveskite: 8.8.8.8 ir 8.8.4.4.
 5. Užbaigę šiuos žingsnius, spustelėkite apply ir OK.
  How to Fix “Error code: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN” Problem?

Pašalinkite DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN iš Android

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 1. Pasirinkite Settings ir eikite į Wi-Fi.
 2. Pasirinkite tinklą ir spustelėkite Modify network.
 3. Pažymėkite varnelę ties Show advanced options.
 4. Pasirinkite Static prie IP settings.
 5. Įveskite DNS serverių IP adresus (8.8.8.8 ir 8.8.4.4) į DNS 1 ir DNS 2 laukelius.
 6. Spustelėkite Save ir pakartotinai prisijunkite prie tinklo, kad aktyvuotumėte nustatymus.

How to Fix “Error code: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN” Problem?

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti error Code DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti error Code DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
FortectMac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa pataisyti error Code DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti “Error code: DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN"?"