How to fix "macOS Sierra failed to download" error?

Klausimas

Problema: How to fix "macOS Sierra failed to download" error?

Kai bandau atsisiūsti macOS Sierra atnaujinimą iš Apple Store, kiekvieną kartą ekrane atsiranda pranešimas, kuriame teigiama: „macOS Sierra failed to download” arba “An error has occurred”. Žinute atsiranda tuomet, kai atnaujinimo siuntimas įpusėja. Ar yra koks nors būdas tai sutvarkyti?

Patvirtintas atsakymas

MacOS Sierra yra naujausia Mac OS versija, kuri prieinama visiems Mac sistemos vartotojams tapo visai neseniai. Kaip visuomet, norėdami įdiegti naujai pasirodžiusius atnaujinimus, žmonės susiduria su įvairiausiomis problemomis ir taip yra su visomis operacinėmis sistemomis. Tarkime Windows 10 ir po to sekęs Windows 10 jubiliejinis atnaujinimas, kuris buvo išleistas praėjusiais metais, yra vis dar plačiai aptarinėjami įvairiuose internetiniuose forumuose. Kalbant apie MacOS Sierra, reikėtų paminėti, kad ši versija buvo išleista 2016m. Rugsėjo 20d, o vos praėjus keletui dienų po to, žmonės pradėjo informuoti apie įvairiausias problemas. Visų pirma, pasirodė pranešimai apie tai, kad kai kam iš viso nepavyksta atnaujinimo atsisiųsti. Dažniausiai „macOS Sierra failed to download” ir “An error has occurred” pranešimai pasirodo atnaujinimo siuntimo metu ir procesas nutrūksta. Kartais nutinka ir taip, kad MacOS Sierra atnaujinimas atsiunčiamas sėkmingai, tačiau įrašymo procesas neleidžiamas. Mac App Store nurodoma, kad programinė įranga buvo sėkmingai įdiegta, todėl jos negalima siūstis pakartotinai. Ši problema gali atsirasti dėl daugybės priežasčių, tačiau dažniausiai taip nutinka dėl pažeistų diegimo elementų, tačiau tai ne vienintelė galima priežastis.

Apačioj pateiksime keletą būdų, kurie gali jums padėti pašalinti macOS Sierra failed to download” klaidą ir kitas problemas, kurios iškyla atnaujinimo siunsimosi metu. Vis dėlto, ši MacOS Sierra atnaujinimo klaida yra gana reta, tačiau jeigu taip atsitiko, kad ji atsirado būtent jūsų ekrane, tuomet nieko nelaukite ir pasinaudokite mūsų patarimais.

Kaip pašalinti „macOS Sierra failed to download” klaidą iš Mac OS?

Jeigu macOS Sierra atnaujinimo siuntimas sustojo arba jeigu atnaujinimas negali būti įdiegtas į jūsų kompiuterį, tuomet visų pirma jums reikėtų pasirūpinti visų atsiųstų Sierra diegimo failų pašalinimu. Pažeisti įrašymo failai ne tik, kad trukdys tinkamam programinės įrangos įrašymui, bet ateityje gali įtakoti operacinės sistemos veiklą ir sukelti kitų problemų.

MacOS Sierra įrašymo failų šalinimas Mac OS X El Capitan sistemoje:

  • Atsidarykite Launchpad
  • Spustelėkite ir laikykite Install macOS Sierra.app
  • Parinkčių sąraše pasirinkite Delete

Taip pat galite pašalinti programos nuorodą, esančią ant darbalaukio. Spustelėkite ir laikykite nuorodą ir nuvilkite ją iš šiukšlinę. Po to dešiniu pelės klavišu paspauskite ant šiukšlinės ir pasirinkite Empty Trash.

Kai pašalinsite atsisiuntimų likučius, perkraukite kompiuterį ir pabandykite atsisiųsti atnaujinimą iš naujo. Norint sutaupyti šiek tiek laiko ir užtikrinti visapusišką sistemos išvalymą, rekomenduojame naudoti programą, pavyzdžiui MacKeeper, kuri gali automatiškai pašalinti MacOS Sierra atnaujinimo likučius.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Mac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "How to fix "macOS Sierra failed to download" error?"