Ką daryti, kai užstringa kompiuteris?

Klausimas

Problema: Ką daryti, kai užstringa kompiuteris?

Jau kuris laikas turiu problemų su savo kompiuteriu. Po kelių valandų darbo jis pradeda strigti ir būnu laimingas, jei spėju prieš jam visiškai „pakimbant” išsaugoti savo darbą. Bandžiau atsidaryti programų tvaryklę su Clt + Alt + Del kombinacija ir pašalinti nereikalingus procesus iš sąrašo, tačiau taip „atgaivinti” kompiuterį pavyksta ne visada. Kaip galėčiau išspręsti šią problemą už gera?

Patvirtintas atsakymas

Ko gero nėra labiau erzinančio dalyko, kaip netikėtai darbą sutrikdantis užstrigęs kompiuteris. Taip nutikus telieka viltis, kad jis atsigaus ir Jūs neprarasite darbo, kurio nespėjote išsaugoti. Nesijaudinkite – mes paaiškinsime, kaip išvengti sistemos užstrigimo ir apsaugoti Jūsų duomenis nuo praradimo.

Kaip išspręsti kompiuterio užstrigimo problemas rankiniu būdu

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Pirmiausiai Jūs turėtumėte atsikratyti visų virusų, šnipinėjimo programų (angl. spyware) ir Trojos arklių (angl. Trojan horses), kurie ir gali būti viena iš priežasčių, kodėl stringa Jūsų sistemos darbas. Geriausias būdas atsikratyti šių kenkėjiškų programų – naudotis atnaujintomis sistemos darbą gerinančių programų versijomis. Taip pašalinsite visus virusus ir kitas nepageidaujamas programas. Be to, turėtumėte pasirūpinti, kad paleidžiant kompiuterį kartu būtų paleidžiama kuo mažiau programų, nes tai gali sulėtinti kompiuterio spartą. Programas galite pašalinti pagal žemiau pateiktas instrukcijas:

1. Atidarykite Start Menu ir susiraskite Control Panel;
2. Kad pašalintumėte nereikalingas programas, susiraskite jas programų sąraše ir pasirinkite Change/ Remove;
3. Laikykitės pašalinimo vedlio instrukcijų.

Kita galimybė – tai Jūsų kietojo disko defragmentacija. Kassavaitinis defragmentavimas užtikrins optimaliausią ir veiksmingiausią sistemos darbą. Diską defragmentuoti galite pagal šias instrukcijas:

1. Atsidarykite disko defragmentavimo programą (angl. Disk Defragmenter). Eikite į Start> ieškos lauke įveskite Disk Defragmenter.
2. Pasirinkite Current būseną ir norimą defragmentuoti diską.
3. Norėdami patikrinti, ar reikia defragmentuoti diską, spustelėkite Analyze disk. Jei Jūsų pareikalaus patvirtinimo slaptažodžiu, įveskite jį. Patikrinkite Last Runcolumn skyrių. Jeigu rezultatas daugiau nei 10 %, defragmentavimas yra būtinas.
4. Pasirinkite Defragment disk. Jei reikia, suveskite slaptažodį.

Kitas dalykas, kurį turėtumėte atlikti – tai sugadintų Windows Registry raktų atstatymas. Kompiuteris gali strigti dėl sistemos registro problemų. Todėl šias problemas išspręsti yra labai svarbu. Tačiau pakeitimus Windows Registry programoje rekomenduojama atlikti tik pažengusiems vartotojams, nes nepatyręs vartotojai gali sukelti nepataisomą žalą ir pakenkti sistemai. Todėl už registro modifikavimą atsakingi esate patys. Nors sprendimų netrūksta, išbandyt juos visus gali prireikti šiek tiek laiko. Tačiau viską atlikti galima ir vienu metu ir mes netrukus paaiškinsime kaip.

Kaip išspręsti kompiuterio užstrigimo problemas automatiškai

Optimizuokite dabar! Optimizuokite dabar!
Norėdami atkurti maksimalų savo kompiuterio našumą, įsigykite licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Jei norite, kad kompiuteris nebestrigtų, Jums reikėtų įsirašyti sistemos darbą gerinančią programą, kuri padės išspręsti jūsų problemas greitai ir veiksmingai. Mūsų rekomenduojamos programos yra: RegCure Pro, SpeedyPC Pro (skirta Windows OS) and MacKeeper, MacBooster (skirta Mac OS X).

Optimizuok sistemą ir padidink jos efektyvumą

Optimizuokite kompiuterį dabar! Jei nenorite analizuoti savo kompiuterio savarankiškai ir vargti bandant surasti jo sulėtėjimo priežastis, galite pasitelkti žemiau pateiktas kompiuterio optimizavimo programas. sauguspc.lt komanda išbandė kiekvieną jų ir įsitikino, jog jos iš tiesų pagerina kompiuterio darbą. Pasirinkite vieną iš siūlomų programų ir optimizuokite sistemą vos vienu pelės paspaudimu:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
kompiuterio optimizavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Problema išliko?
Jei nesate patenkinti Fortect programa ir manote, jog jai nepavyko pagerinti kompiuterio efektyvumo, susisiekite su mumis! Maloniai prašome pateikti visas detales, susijusias su iškilusia problema.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Ką daryti, kai užstringa kompiuteris?"