Ką daryti sugedus standžiajam diskui?

Klausimas

Problema: Ką daryti sugedus standžiajam diskui?

Niekaip negaliu užkrauti savo kompiuterio ir nelabai suprantu, dėl kokios problemos taip nutiko. Kaip išsiaiškinti, ar problema susijusi su Windows OS ar kompiuterio įranga? 

Patvirtintas atsakymas

Operacinės sistemos ir kietojo disko gedimai – visiškai skirtingi dalykai. Tai, kad nepasileidžia Windows OS susiję su logine klaida, kai tuo tarpu sugedęs kietasis diskas (angl. hard drive) – tai fizinis kompiuterio gedimas. Nors Jūsų informacijos gal ir negalima greitai pasiekti, bet susigrąžinti ją vis dar įmanoma. Kad neprarastumėte duomenų, visada pasidarykite atsarginę jų kopiją (angl. backup). Tačiau jei šį kartą jos nepasidarėte, o Jums kyla įtarimas, kad genda standusis diskas, Jūsų informaciją dar įmanoma atgauti.

Kas sukelia gedimus

Atkurkite dabar! Atkurkite dabar!
Norint atkurti reikalingus sistemos komponentus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Visų pirma reikia išsiaiškinti, ar gedimai fiziniai ar loginiai. Jei gedimai (ar tiksliau klaidos) yra loginiai, tai pasireikš problemomis paleidžiant operacinę sistemą. Tačiau turėtumėte nepamiršti, kad problemų užkraunant operacinę sistemą gali kilti ir dėl fizinių kompiuterio klaidų. Visgi akivaizdžiausias ženklas, kad gedimas yra fizinis – tai triukšmas kompiuteryje. Jei išgirsite barškėjimą ar dūzgimą, vadinasi, kad gedimas yra fizinis. Tokiu atveju, venkite perkrauti kompiuterį.

Fizinis kietojo disko gedimas

Atkurkite dabar! Atkurkite dabar!
Norint atkurti reikalingus sistemos komponentus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Kaip jau minėjome, triukšmas išduoda, kad kompiuterio gedimas yra fizinis. Jei esate tikri, kad garsą skleidžia tikrai ne kompiuterio ventiliatorius, gedimas tikrai ne loginis. Galime Jus nudžiuginti tuo, kad Jūsų informacija dar tebėra standžiajame diske ir pasiekiama, tačiau bandyti nukopijuoti sistemos vaizdą į naują diską gali būti gana rizikinga. Sunku nuspėti, koks Jūsų atliktas veiksmas bus lemiamas ir visiškai sugadins kompiuterį. Kol jis dar šiek tiek veikia, pasistenkite atkurti duomenis naudodamiesi specialia programa Data Recovery Pro, kuri atgaus Jūsų duomenis.

Jei duomenis pavyko atgauti, teks pirkti naują standųjį diską ir OS kartu su įvairiomis programomis įdiegti iš naujo. Kad ir kiek kompiuteriai būtų patobulėję, standusis diskas – vis dar pati pažeidžiamiausia techninės kompiuterio aparatūros dalis.

Loginis kietojo disko gedimo

Atkurkite dabar! Atkurkite dabar!
Norint atkurti reikalingus sistemos komponentus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Loginė klaida įvyksta, kai su standžiuoju disku viskas gerai, bet sistemos užkrauti nepavyksta. Tai gali būti susiję su daugybe priežasčių, kaip, pavyzdžiui, virusas, žmogiškos klaidos ar tiesiog sistemos programų sutrikimas. Jei taip nutiko, jokiais būdais iš naujo nediekite Windows OS ir nesinaudokite paprastais sistemos įrankiais. Informaciją atgausite tik specialios programos pagalba, kaip, pavyzdžiui, Data Recovery Pro, o kitą kartą būtinai pagalvokite apie atsarginės duomenų kopijos sukūrimą.

Atstatyk failus ir kitus sistemos komponentus automatiškai

Norėdami atkurti savo failus ir kitas sistemos sudėtines dalis, galite pasinaudoti nemokamomis sauguspc.lt ekspertų parengtomis instrukcijomis. Jei manote, jog savarankiškai rinkmenų atkurti nepavyks dėl nepakankamos patirties, siūlome peržvelgti žemiau pateiktus failų atkūrimo sprendimus. Mes išbandėme kiekvieną siūlomą programą ir įsitikinome jų efektyvumu, todėl jums tereikės leisti joms atlikti savo darbą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Susidūrėte su problema?
Jei iškilo problemų, susijusių su Fortect programa, galite susisiekti su mūsų ekspertais ir paprašyti jų pagalbos. Kuo tiksliau aprašysite problemą, tuo geresnį problemos sprendimą galėsime pateikti.
Fortect Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama atstatymo programa sutaisyti Hard Drive Crash.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Ką daryti sugedus standžiajam diskui?"