Kaip atkurti duomenis iš atminties kortelės?

Problema: Sveiki. Šįryt mano kambariokė netyčia formatavo SD kortelę ir ištrynė visas atostogų nuotraukas. Savaime aišku, ji dėl to kraustosi iš proto. Galbūt yra kažkoks būdas ištraukti duomenis, esančius pažeistoje atminties kortelėje? Iš anksto ačiū!

Patvirtintas atsakymas

Tikriausiai dauguma žmonių naudoja atminties korteles (angl. Secure Digital Card arba SD card) skaitmeninio aparato, mobilaus telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio atminčiai padidinti. Vis dėlto, kaip ir USB išorinis diskas, kietasis diskas ir kitos panašios duomenų laikmenos yra itin pažeidžiamos ir gali sugesti visiškai netikėtai kartu pradanginant jums svarbius duomenis. Net jeigu tinkamai prižiūrite savo SD atminties kortelę, ji gali pasenti arba galite ją įdėti į įrenginį užkrėstą virusais ko pasekoje jūsų asmeniniai duomenys gali būti prarasti. Laimei, yra būdas, leidžiantis atkurti duomenis, kurie buvo laikomi dabar jau neveikiančioje SD kortelėje.

Imkitės atitinkamų veiksmų kaip galim a greičiau

SD kortelės yra itin pažeidžiamos. Jeigu jūsų kortelė ką tik sugedo, netyčia formatavote ją ar kiti veiksniai nulėmė duomenų praradimą, pirmas dalykas, kurio turite imtis – tai nustoti ją naudoti tol, kol nesusigrąžinote prarastų duomenų. Priešingu atveju dokumentai, nuotraukos, muzika ir kita asmeninė informacija gali būti sugadinta negrįžtamai.

NEformatuokite kortelės tol, kol duomenys nebuvo atkurti

Formatuodami kortelę galite prarasti didžiąją dalį informacijos, kurią siekiate atkurti. Taigi, atidėkite šią procedūrą vėlesniam laikui.

Išbandykite alternatyvų atminties kortelės skaitytuvą

Labai dažnai atsitinka taip, kad problemą sukelia ne pati atminties kortelė, o jos skaitytuvas. Jeigu įdėjote savo kortelę į nešiojamąjį kompiuterį ir ji neveikia, pabandykite tą patį padaryti arba kitame kompiuteryje, kuris turi įmontuotą lizdą atminties kortelei, arba nusipirkti USB atminties kortelės skaitytuvą.

Patikrinkite vietas, kuriose taip pat gali būti laikomi prarasti duomeny.

Jeigu jūsų atminties kortelė veikia, tačiau duomenys buvę joje pradingo, siūlome patikrinti kitus aplankus. Visų pirma, atsidarykite šiukšlinę (angl. Recycle Bin) ir įsitikinkite, kad netyčia neištrynėte duomenų. Jeigu ji pilna pašalintų duomenų, pasinaudokite paieškos laukeliu arba išrūšiuokite duomenis pagal jų ištrynimo datą.

Jeigu visgi niekur neradote reikiamų duomenų ir esate įsitikinęs/-usi, kad jie dingo kartu su jūsų atminties kortelės gedimu, tokiu atveju rekomenduotina naudoti specialiai duomenų atkūrimui skirtą programinę įrangą.

KAIP ATKURTI DUOMENIS IŠ ATMINTIES KORTELĖS AUTOMATIŠKAI?

Internete pilna programų, kurios, kaip teigiama, gali atkurti duomenis iš SD kortelės ir kitų įrenginių, tačiau jeigu prarasti duomenys jums yra itin svarbūs, turėtumėte rinktis programinę įrangą itin atsargiai. Labai svarbu vengti trečiųjų šalių programinės įrangos, nes ji gali atkurti tik nedidelę dalį duomenų sugadindama visus likusius.

Norint atkurti duomenis, esančius atminties kortelėje, mes siūlome naudoti Data Recovery Pro programą. Visų pirma, ją galima parsisiųsti nemokamai. Be to, ši programa – tikrai galingas įrankis, galintis atkurti ištrintus/prarastus duomenis ir iš naujo juos išsaugoti. Programa atpažysta daugumą failų tipų ir gali atkurti duomenis iš iPod’ų, MP3 grotuvų, USB atmintinių, įskaitant SD atminties korteles. Be to, ji yra itin paprasta, leidžia peržiūrėti atkurtus duomenis prieš juos išsaugant, turi paieškos funkciją ir leidžia surūšiuoti duomenis į kategorijas. Vos tik programa baigs duomenų atkūrimo procesą, nepamirškite pasirinkti aplanko į kurį reikėtų perkelti atkurtus duomenis. Priešingu atveju vėl galite nerasti reikiamos informacijos.

Atstatyk failus ir kitus sistemos komponentus automatiškai

Norėdami atkurti savo failus ir kitas sistemos sudėtines dalis, galite pasinaudoti nemokamomis sauguspc.lt ekspertų parengtomis instrukcijomis. Jei manote, jog savarankiškai rinkmenų atkurti nepavyks dėl nepakankamos patirties, siūlome peržvelgti žemiau pateiktus failų atkūrimo sprendimus. Mes išbandėme kiekvieną siūlomą programą ir įsitikinome jų efektyvumu, todėl jums tereikės leisti joms atlikti savo darbą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Susidūrėte su problema?
Jei iškilo problemų, susijusių su FortectMac Washing Machine X9 programa, galite susisiekti su mūsų ekspertais ir paprašyti jų pagalbos. Kuo tiksliau aprašysite problemą, tuo geresnį problemos sprendimą galėsime pateikti.
FortectMac Washing Machine X9 yra rekomenduojama atstatymo programa sutaisyti SD card.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip atkurti duomenis iš atminties kortelės?"