Kaip atkurti duomenis iš sugedusio kietojo disko?

Klausimas

Problema: Kaip atkurti duomenis iš sugedusio kietojo disko?

Sveiki, mano kompiuterio kietasis diskas visiškai netikėtai ėmė ir sugedo. Nepastebėjau jokių ženklų, kurie būtų perspėję apie artėjantį gedimą, todėl net nepagalvojau ir nepadariau atsarginių duomenų kopijų. Gal galite man šią problemą padėti išspręsti, nes dabar jau rimtai supanikavau. Sakykite ar išvis įmanoma atkurti duomenis esančius sugedusiame kietajame diske? Labai ačiū.

Patvirtintas atsakymas

Panašu, kad pamiršote vieną iš pagrindinių taisyklių susijusių su kompiuteriais – visi kietieji diskai anksčiau ar vėliau sugenda. Taigi, duomenų laikymas vien tik jame yra didžiulė klaida, kuri vėliau gali sukelti daug problemų ir kainuoti daug nervų. Laimei, kietojo disko gedimas tikrai nėra padėtis be išeities, nes yra būdas, kuris gali jums padėti atstatyti kietajame diske laikytus duomenis. Vis dėlto, kitą kartą būkite atsargesni ir būtinai pasidarykite bent jau svarbiausių dokumentų atsargines kopijas.

Visų pirma specialistai rekomenduoja įsitikinti, ar gedimas kilo dėl pačio kietojo disko kaltės ar kito įrenginio gedimo. Lengviausias būdas tai padaryti – tai išimti sugedusį kietąjį diską iš kompiuterio ir patalpinti jį į atsarginį kompiuterį jeigu tokį turite.

Jeigu visgi paaiškėja, kad problema – jūsų kompiuterio kietas diskas, tada greičiausiai rimtas virusas buvo patekęs į jūsų kompiuterį arba gali būti, kad tam tikros Windows registro klaidos sukėlė standžiojo disko gedimą. Bet kuriuo atveju pats svarbiausias dalykas yra laikas. Kuo greičiau sureaguosite, tuo mažiau šansų, kad duomenys, esantys sugadintame kietajame diske, bus sugadinti ar prarasti visam laikui. Reikėtu prisiminti, kad juos lengvai gali pakeisti kiti arba jie gali būti negrąžinamai sugadinti taikant netinkamus duomenų atstatymo būdus. Taigi, turėtumėte šią užduotį patikėti specialiai programinei įrangai.

Kadangi Internete pilna programų, galinčių atkurti duomenis, pasidomėkite kiekviena iš jų ir pasirinkite tinkamai, nes programinė įrangą, kurią jūs pasirinksite lems, ar tiek asmeniniai tiek neasmeniniai duomenys, esantys sugadintame kietajame diske, turės ateitį ar ne. Patartina perskaityti kitų vartotojų komentarus ir atsiliepimus bei rinktis patogią ir tuo pačiu galingą programinę įrangą jeigu norite atkurti kiek įmanoma daugiau duomenų. Mūsų pasiūlymas – Data Recovery Pro programa, kurią galima parsisiųsti nemokamai ir vos po kelių pelės paspaudimų atgauti visus prarastus duomenis. Įsirašykite šią programą, paleiskite ją, palaukite kol ji patikrins visą kietąjį diską ir parodys jums sąrašą duomenų, kuriuos galima atkurti.

Jeigu ši programinę įranga negalės ištraukti visų kietajame diske buvusių duomenų, labai nenusiminkite. Galbūt tai bus jums pamoka, kurią išmokę kitą kartą pasirūpinsite atsarginėmis duomenų kopijomis iki tol kol kompiuteris sugenda. Tam jūs galite naudoti USB išorinį diską, CD, DVD, internetines duomenų saugyklas (pvz.: Dropbox, Google Drive, t.t) ir kitas alternatyvias laikmenas.

Atstatyk failus ir kitus sistemos komponentus automatiškai

Norėdami atkurti savo failus ir kitas sistemos sudėtines dalis, galite pasinaudoti nemokamomis sauguspc.lt ekspertų parengtomis instrukcijomis. Jei manote, jog savarankiškai rinkmenų atkurti nepavyks dėl nepakankamos patirties, siūlome peržvelgti žemiau pateiktus failų atkūrimo sprendimus. Mes išbandėme kiekvieną siūlomą programą ir įsitikinome jų efektyvumu, todėl jums tereikės leisti joms atlikti savo darbą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Susidūrėte su problema?
Jei iškilo problemų, susijusių su Fortect programa, galite susisiekti su mūsų ekspertais ir paprašyti jų pagalbos. Kuo tiksliau aprašysite problemą, tuo geresnį problemos sprendimą galėsime pateikti.
Fortect Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama atstatymo programa sutaisyti Data From Damaged Hard Drive.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip atkurti duomenis iš sugedusio kietojo disko?"