Kaip atkurti duomenis iš USB rakto?

Klausimas

Problema: Kaip atkurti duomenis iš USB rakto?

Neseniai išsaugojau daug svarbios informacijos USB laikmenoje, tačiau mano brolis visą informaciją ištrynė. Mat USB raktas yra jo ir jam prireikė atlaisvinti vietos. Galbūt kas nors žinote, kaip susigrąžinti ištrintus duomenis iš USB laikmenos?

Patvirtintas atsakymas

Toks scenarijus gali ištikti kiekvieną iš mūsų, ar ne? Dėl šios priežasties nerekomenduotina svarbių duomenų laikyti vien tik USB laikmenoje. Itin dažnai žmonės mūsų klausia, kaip atstatyti duomenis USB laikmenoje po to, kai jie buvo netyčia ištrinti arba kai laikmena buvo netyčia formatuota. Be to, turint omenyje, kad USB laikmena yra patogi nešiotis, ji taip pat netyčia galite būti prijungiama prie kompiuterio, užkrėsto virusais. Žemiau išvardinsime dažniausiai pasitaikančias priežastis, įtakojančias duomenų praradimą iš USB rakto:

  • Netyčinis duomenų pašalinimas.
  • Nepavykęs failų perdavimas, pasibaigęs duomenų praradimu.
  • Netyčinis USB rakto formatavimas.
  • USB įrenginio atjungimas nuo kompiuterio duomenų siuntimo metu.
  • Viruso užkrėtimas.

Taigi, norint išvengti duomenų praradimo, rekomenduojame iš anksto pasirūpinti atsarginėmis failų kopijomis. Jeigu, vis dėlto, dėl kurios nors iš anksčiau išvardintų priežasčių jūs visai neseniai patyrėte, ką reiškia prarasti svarbius duomenis iš USB laikmenos, nepraraskite vilties! Vis dar yra šansas atgauti nuotraukas, muziką, dokumentus ar kitus svarbius duomenis.

Kaip atkurti iš USB laikmenos ištrintus duomenis?

Atkurkite dabar! Atkurkite dabar!
Norint atkurti reikalingus sistemos komponentus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Kaip manote, ką turi jausti žmogus, ką tik suvokęs, kad dokumentai, nuotraukos ir kita informacija, neturinti atsarginių kopijų, buvo ištrinta iš USB laikmenos? Žinoma, paniką. Nepaisant to, reikėtų prisiminti, kad panika yra pati blogiausia būsena, kuri tikrai nepadeda išspręsti problemų. Vietoj to, kad supanikuotumėte, turėtumėte blaiviai mąstyti ir iškart nustoti naudoti USB raktą (jokių duomenų perkėlimų, jokių prijungimų prie kompiuterio). Be to, nebandykite rankiniu būdu tvarkyti USB rakto duomenų, nes galite galutinai sugadinti pašalintus duomenis ir prarasti bet kokią galimybę juos atkurti.

Deja, bet nėra būdo, leidžiančio atkurti iš USB laikmenos pašalintus duomenis rankiniu būdu. Šiam tikslui galite rinktis vieną iš dviejų būdų – arba įsirašyti patikimą programinę įrangą, skirtą duomenų atkūrimui, arba patikėti šią užduotį specialistams. Jeigu ketinate patikėti savo USB laikmeną duomenų atkūrimo centro specialistams, nepamirškite su savimi turėti nemažą pinigų sumą, nes duomenų atkūrimo procedūra yra tikrai brangi.

Laimei, yra geresnis būdas šiai problemai spręsti. Vietoj to, kad patikėtumėte savo USB laikmeną kitiems žmonėms, galite joje buvusius duomenis atkurti pats/pati. Nepaisant to, kad to neįmanoma padaryti rankiniu būdu pakeitus nustatymus ar pan., tai dar nereiškia, kad negalite duomenų atkurti naudodamiesi duomenų atkūrimui skirta programa. Mes rekomenduojame naudoti Windows – Data Recovery Pro programinę įranga, kuri yra galingas, tačiau patogus įrankis, galintis atkurti iš USB laikmenos ištrintus duomenis. Šio programa buvo tikrinama šimtus kartų ir kiekvieną kartą parodė puikius rezultatus atkuriant prarastus duomenis.

Vos tik atkūrę reikiamus duomenis, iš anksto pagalvokite apie jų išsaugojimą ateityje. Nei jūsų kompiuteris, nei USB raktas nėra tinkama laikmena svarbiems duomenims, nes jie yra itin lengvai pažeidžiami išorinių veiksnių. Taigi, visada pasirūpinkite atsarginėmis failų kopijomis. Tam galite naudoti CD, DVD ar internetines failų saugyklas, pvz.: Dropbox,Google Drive, Mega, t.t. Tokiu būdu USB laikmenos gedimas nesukels jums didelių problemų.

Atstatyk failus ir kitus sistemos komponentus automatiškai

Norėdami atkurti savo failus ir kitas sistemos sudėtines dalis, galite pasinaudoti nemokamomis sauguspc.lt ekspertų parengtomis instrukcijomis. Jei manote, jog savarankiškai rinkmenų atkurti nepavyks dėl nepakankamos patirties, siūlome peržvelgti žemiau pateiktus failų atkūrimo sprendimus. Mes išbandėme kiekvieną siūlomą programą ir įsitikinome jų efektyvumu, todėl jums tereikės leisti joms atlikti savo darbą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Susidūrėte su problema?
Jei iškilo problemų, susijusių su Fortect programa, galite susisiekti su mūsų ekspertais ir paprašyti jų pagalbos. Kuo tiksliau aprašysite problemą, tuo geresnį problemos sprendimą galėsime pateikti.
Fortect Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama atstatymo programa sutaisyti files from USB drive.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip atkurti duomenis iš USB rakto?"