Kaip grąžinti dingusius Facebook pranešimus?

Problema: Nebegaunu Facebook pranešimų mano Android telefone. Paspaudus „Get notifications” parinktį, niekas nepasikeitė. Ar įmanoma ištaisyti šią klaidą? Ar galite man padėti?

Patvirtintas atsakymas

Getting Facebook Notifications back

Dauguma Android naudotojų skundėsi, kad jie apskritai nemato Facebook pranešimų burbuliukų, arba, atidarius Facebook programą telefone, pranešimų vietoje tiesiog nieko nėra. Žmonės bandė perinstaliuoti programą, įjungti ir išjungti pranešimo parinktį, tačiau problema niekur nedingsta ir pranešimų vis tiek nematyti. Android naudotojai sakė, job problema atsiranda tartum iš niekur ir sukelia daug nepatogumų naudojant Facebook programą.

Kol kas nėra visiškai suprantama, kodėl žmonės susiduria su dingusių Facebook pranešimų problema, tačiau Facebook atstovai sieja ją su su trečiosios šalies programine įranga, kuri yra instaliuota išmaniajame telefone. Visų pirma, turėtumėte patikrinti, ar Jūsų telefone nėra instaliuota programa, kuri geba valdyti foninius procesus.

Kitas Facebook digusių pranšimų paaiškinimas yra siejamas su atsitiktiniu šios funkcijos išjungimu per pačią programą – ši situacija viena iš dažniausiai pasitaikančių.

Kita priežastis, dėl kurios Facebook pranešimai dingsta yra baterijos taupymo funkcija, kuri dažnai būna įdiegta Android išmaniųjų telefonų gamintojų. Tai neleidžia pranešimams pasirodyti kai telefonas nėra aktyvus.

Getting Facebook Notifications back

Nepaisant to, kokia priežastis slypi už dingusių Facebook pranešimų, mūsų ekspretai paruošė instrukcijas, kurios turėtų padėti Jums atsikratyti šios erzinančios klaidos. Prieš pereidami prie šių instrukcijų, mes rekomenduojame įsiinstaliuoti Fortect programą, kuri gali pašalinti įvairias klaidas Jūsų telefone ir ištrinti kompiuterines injekcijas.

Patikrinkite programos pranešimų nustatymus

Kaip jau minėjome, neteisingi nustatymai Facebook programoje gali būti dingsių Facebook pranešimų priežastimi, todėl turėtumėte pradėti nuo pagrindų ir patikrinti at pranešimai yra įjungti. Atkreipkite dėmesį, kad šios instrukcijos gali šiek tiek skirtis, priklausomai nuo telefono gamintojo.

 • Jūsų Android telefone, atidarykite Nustatymus
 • Pasirinkite paskirtį Garsas ir pranešimai
 • Suraskite Facebook programą
 • Įsitikinkite, kad pranešimai yra įjungti
 • Jeigu pranešimai yra išjungti, aktyvuokite juos

Išinstaliuokite nepatikimas programas

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Išinstaliouokite nereikalingas programas

Trečiosios šalies programs gali patekti į Jūsų telefoną Jums nepastebėjus – that ypač dažnai pasitaiko, jei siunčiatės programs iš neoficialių šaltinių. Be to, tokios programos dažnai rodo daug reklamų kai naudojatės Google Chrome, Mozilla Firefox, kitomis naršyklėmis ir trigdo interneto naršymą. Dėl to, derėtų visuomet pasitikrinti instaliuotų programų sąrašą – tuoment Jūsų telefonas veiks greitai ir netrugdys naršymui.

 • Atidarykite Nustatymus
 • Patikrinkite įdiegtų programų sąrašą ir ieškokite fono duomenų apribojimo įrankių
 • Spustelėkite ant įtartinos programos ir išinstaliuokite
 • Taip pat turėtumėte išjungti programas, valdančias energijos taupymo režimus

Įjunkite automatinio sinchronizavimo funkciją

Įjunkite Auto-Sync funkciją

Jeigu nematote Facebook programos įrašo, pustelėkite „Pridėti paskyrą“ ir įveskite „Facebook“ naudotojo vardą ir slaptažodį:

 • Atidarykite Nustatymus
 • Spustelėkite ant Paskyros ir sinchronizavimas
 • Jei Facebook programa yra įtraukta į programų, kurios sinchronizuojamos su jūsų prietaisu, sąrašą, praleiskite šį metodą. Jei Facebook nėra įtrauktas, atlikite šiuos veiksmus:
 • Paspauskite ant Pridėti paskyrą ir tuomet Daugiau (trijų taškų piktograma ekrano viršuje)
 • Jeigu ji yra išjungta, paspauskite ant Įjungti automatinį sinchronizavimą

Įjunkite Aktyvuosius pranešimus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Atidarykite Nustatymus savo telefone
 • Įeikite į paskyrą, kuri rodo visas įdiegtas programas ir suraskite Facebook
 • Pasirinkite parinktį Aktyvieji pranešimai ir nuspauskite perjungiklį prie Pranešimų į ĮJUNGTA
 • Atlikite tą patį su kiekvienu pranešimo tipu (komentarai, sienos įrašai, draugų užklausos ir kt.)

Ištaisykite digusių pranešimų klaida kompiuterio pagalba

Naudokites kompiuteriu

Kai kuriais atvejais galima grąžinti dingusius Facebook pranešimus naudojantis kompiuteriu:

 • Paleiskite Facebook kompiuteryje ir atidarykite Settings. (Arba galite naudoti Facebook darbalaukio versiją naudodami Chrome naršyklę išmaniajame telefone)
 • Spustelėkite ant Apps ir pašalinkite visas paskyras prie Logged in with Facebook
 • Paspauskite and Edit ir (po Apps, Websites and Pages) tuomet Disable Platform
 • Atidarykite Facebook programą savo telefone ir išplėskite veiksmų juostą
 • Bakstelėkite ant Pranešimai ir pastumkite perjungiklį į Išjungta, tada grąžinkite į Įjungta

Grąžinkite Facebook pranešimus iPhone arba iPad prietaisuose

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

iPhone ir iPad Facebook pranešimų klaidos taisymas

Sekite šious žingsnius jei norite grąžinti dingusius Facebook pranešimus iPhone ir iPad prietaisuose:

 • Paspauskite ant Nustatymai ir tuomet Pranešimai
 • Paspauskite ant Facebook
 • Pranešimų Centras ir View in Lock Screen” funkcija privalo būti įjungta

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip grąžinti dingusius Facebook pranešimus?"