Problema: Nebegaunu Facebook pranešimų mano Android telefone. Paspaudus „Get notifications” parinktį, niekas nepasikeitė. Ar įmanoma ištaisyti šią klaidą? Ar galite man padėti?
Patvirtintas atsakymas
Dauguma Android naudotojų skundėsi, kad jie apskritai nemato Facebook pranešimų burbuliukų, arba, atidarius Facebook programą telefone, pranešimų vietoje tiesiog nieko nėra. Žmonės bandė perinstaliuoti programą, įjungti ir išjungti pranešimo parinktį, tačiau problema niekur nedingsta ir pranešimų vis tiek nematyti. Android naudotojai sakė, job problema atsiranda tartum iš niekur ir sukelia daug nepatogumų naudojant Facebook programą.
Kol kas nėra visiškai suprantama, kodėl žmonės susiduria su dingusių Facebook pranešimų problema, tačiau Facebook atstovai sieja ją su su trečiosios šalies programine įranga, kuri yra instaliuota išmaniajame telefone. Visų pirma, turėtumėte patikrinti, ar Jūsų telefone nėra instaliuota programa, kuri geba valdyti foninius procesus.
Kitas Facebook digusių pranšimų paaiškinimas yra siejamas su atsitiktiniu šios funkcijos išjungimu per pačią programą – ši situacija viena iš dažniausiai pasitaikančių.
Kita priežastis, dėl kurios Facebook pranešimai dingsta yra baterijos taupymo funkcija, kuri dažnai būna įdiegta Android išmaniųjų telefonų gamintojų. Tai neleidžia pranešimams pasirodyti kai telefonas nėra aktyvus.
Nepaisant to, kokia priežastis slypi už dingusių Facebook pranešimų, mūsų ekspretai paruošė instrukcijas, kurios turėtų padėti Jums atsikratyti šios erzinančios klaidos. Prieš pereidami prie šių instrukcijų, mes rekomenduojame įsiinstaliuoti Fortect programą, kuri gali pašalinti įvairias klaidas Jūsų telefone ir ištrinti kompiuterines injekcijas.
Kaip jau minėjome, neteisingi nustatymai Facebook programoje gali būti dingsių Facebook pranešimų priežastimi, todėl turėtumėte pradėti nuo pagrindų ir patikrinti at pranešimai yra įjungti. Atkreipkite dėmesį, kad šios instrukcijos gali šiek tiek skirtis, priklausomai nuo telefono gamintojo.
Trečiosios šalies programs gali patekti į Jūsų telefoną Jums nepastebėjus – that ypač dažnai pasitaiko, jei siunčiatės programs iš neoficialių šaltinių. Be to, tokios programos dažnai rodo daug reklamų kai naudojatės Google Chrome, Mozilla Firefox, kitomis naršyklėmis ir trigdo interneto naršymą. Dėl to, derėtų visuomet pasitikrinti instaliuotų programų sąrašą – tuoment Jūsų telefonas veiks greitai ir netrugdys naršymui.
Jeigu nematote Facebook programos įrašo, pustelėkite „Pridėti paskyrą“ ir įveskite „Facebook“ naudotojo vardą ir slaptažodį:
Kai kuriais atvejais galima grąžinti dingusius Facebook pranešimus naudojantis kompiuteriu:
Sekite šious žingsnius jei norite grąžinti dingusius Facebook pranešimus iPhone ir iPad prietaisuose:
sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:
Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.
Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.
Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų.
Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip grąžinti dingusius Facebook pranešimus?"
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.