Kaip išdiegti MiniTool Partition Wizard

Problema: Noriu sužinoti, kaip pašalinti MiniTool Partition Wizard. Aš pastebėjau šią programą savo kompiuterio darbastalyje, tačiau aš niekada ja nesinaudojau. Todėl noriu ją pašalinti, jog atlaisvinčiau šiek tiek kompiuterio atminties. Naudoju Windows 10 operacinę sistemą. Ar galite pateikti man instrukcijas, kaip išinstaliuoti MiniTool Partition Wizard?

Patvirtintas atsakymas

MiniTool Partition Wizard yra teisėta ir 100% patikima programa. Oficiali MiniTool svetainė teigia, kad „MiniTool Partition Wizard yra paprasta naudoti skirstymo programinė įranga, vykdanti keletą funkcijų.” Ji atlieka tokias funkcijas: disko paskirstymo/vietos mažinimą, diskų konvertavimą ir disko paskirstymo optimizavimą.” Kaip diskų paskirtymo vadovas, MiniTool Partition Wizard turi galimybę keisti dydį, perkelti, sujungti, pratęsti, padalinti, kopijuoti, kurti, naikinti ir formatuoti, konvertuoti, ištirti, slėpti ir neslėpti serverio ir ne serverio pertvaras ir daug daugiau.” Yra žinoma, kad šią programą naudoja daugiau nei 15 milijonų vartotojų. MiniTool Partition Wizard veikia su šiomis operacinėmis sistemomis: Windows XP, Vista, 7, 8 ir 10. Tačiau pašalinti MiniTool Partition Wizard gali būti sudėtinga užduotis. Jei norite atlaisvinti vietos savo kompiuteryje, bet nežinote kaip tinkamai pašalinti MiniTool Partition Wizard, mes jums padėsime. Jei norite sužinoti, kaip pašalinti MiniTool Partition Wizard, sekite instrukcijas žemiau.

Kaip išdiegti MiniTool Partition Wizard?

1 metodas:

1. Pirma, išjunkite MiniTool Partition Wizard procesą, veikiantį „Windows Task Manager”.
2. Tuomet eikite į „Control Panel””Uninstall a program”/”Add or Remove programs.”
3. Suraskite MiniTool Partition Wizard ir spustelėkite „Uninstall” arba „Change/Remove.”
4. Spustelėkite „Yes” ir palaukite, kol išdiegimo procesas bus baigtas.

2 metodas:

1. Atsidarykite „Star Menu”„All Programs”.
2. Suraskite MiniTool Partition Wizard katalogą, tada atidarykite jį ir raskite „Uninstaller.”
3. Dukart spustelėkite jį ir sekite nurodymus, kaip panaikinti MiniTool Partition Wizard.

Kai užbaigsite šalinti šią programą 1 arba 2 metodu, jums reikės rasti visus failus, kurie yra susiję su MiniTool Partition Wizard. Jie gali būti išsidėstę skirtinguose kompiuterio aplankuose, tačiau daugumą jų jūs rasite Windows registruose. Norėdami rasti šiuos failus ir juos pašalinti, atlikite šiuos veiksmus:

  • Patikrinkite aplanką, kuris priklauso MiniTool Partition Wizard ir pašalinkite visus ten likusius failus.
  • Po to, atidarykite „Start Menu”, į paieškos laukelį įveskite „regedit” ir paspauskite „Enter”.
  • Atsivėrusiame registrų lange jums reikia rasti ir pašalinti visus įrašus, priklausančius MiniTool Partition Wizard. Ieškokite failų šiuose aplankuose:
  • HKEY_CURRENT_USER > Software > AVG ir HKEY_CURRENT_USER > Software.
  • Raskite ir pašalinkite visus MiniTool Partition Wizard failus sistemos aplankuose C:\Program Files\, C:\Document ir Settings\All Users\Application Data\ ir C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\.

Pastaba: Prašome būti labai dėmesingiems ir įsitikinti, kad ištrinate tinkamus failus ir aplankus. Priešingu atveju, galite pašalinti svarbius įrašus, kurie yra reikalingi jūsų kompiuteriui. Jei jums nepavyko pašalinti MiniTool Partition Wizard, siūlome naudoti Perfect Uninstaller arba panašią programą.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus FortectMac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išdiegti MiniTool Partition Wizard"