Kaip išdiegti WinRAR (64-bit)?

Klausimas

Problema: Kaip išdiegti WinRAR (64-bit)?

Sveiki! Ar galite man pasakyti, kaip turėčiau pašalinti WinRAR (64-bit) programą iš savo sistemos? Nežinau kaip tai padaryti, bet aš noriu išvalyti kompiuterį nuo nenaudojamų programų. Ar galite man parašyti WinRAR šalinimo instrukcijas?

Patvirtintas atsakymas

WinRAR programa, kuri yra sukurta RARLAB, yra naudinga programa, skirta šifruoti, suspausti, sugrupuoti failus bei kurti jų atsargines kopijas. Ši programinė įranga gali dirbti ir su .RAR, ir su .ZIP failais. Be to, galite atidaryti bei apdoroti ir šiuos failus: ARJ, CAB, LZH, GZ, TAR, UUE, BZ2, ACE, ISO, JAR ir 7-Zip failus. WinRAR (64-bit) veikia su Windows XP, 2003, Vista, Server 2008, 7 ir 8 operacinėmis sistemomis. WinRAR gali apsaugoti archyvuotus failus nuo pažeidimų, gali aptikti archyvų virusus, užtikrinti archyvų autentiškumą ir vykdyti dar daugybę naudingų funkcijų. Ši programa gali padėti sutaupyti vietos diske arba suspausti failus ir sumažinti jų užimamos vietos dydį, o tai padės, kai norėsite siųsti failus per OneDrive, DropBox ar kitas failų dalijimosi platformas. Tačiau jei manote, kad WinRAR (64-bit) jums yra nereikalinga programa, turite ją pašalinti. Mes paruošėme WinRAR (64-bit) šalinimo instrukciją. Atidžiai sekite nurodymus ir pašalinkite WinRAR (64-bit) iš savo kompiuterio.

Kaip išdiegti WinRAR (64-bit)?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

1 metodas: Išdiekite programą su WinRAR (64-bit) Uninstaller.

 1. Pirma, išjunkite WinRAR (64-bit) procesą, veikiantį „Windows Task Manager“.
 2. Atsidarykite „Star Menu“ → „All Programs“.
 3. Suraskite WinRAR (64-bit) katalogą, tada atidarykite jį ir raskite „Uninstaller.“
 4. Dukart spustelėkite jį ir sekite nurodymus, kaip panaikinti WinRAR (64-bit).

2 metodas: WinRAR (64-bit) pašalinimas per Add/Remove Programs sąrašą:

 1. Pirma, išjunkite WinRAR (64-bit) procesą, veikiantį „Windows Task Manager“.
 2. Tuomet eikite į „Control Panel““Uninstall a program“/“Add or Remove programs.“
 3. Suraskite WinRAR (64-bit) ir spustelėkite „Uninstall“ arba „Change/Remove.“
 4. Spustelėkite „Yes“ ir palaukite, kol išdiegimo procesas bus baigtas.

Atlikus šiuos veiksmus, turite ištrinti WinRAR (64 bitų) užsilikusius failus iš Windows registro. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 • Patikrinkite aplanką, kuris priklauso WinRAR (64-bit) ir pašalinkite visus ten likusius failus.
 • Po to, atidarykite „Start Menu“, į paieškos laukelį įveskite „regedit“ ir paspauskite „Enter“.
 • Atsivėrusiame registrų lange jums reikia rasti ir pašalinti visus įrašus, priklausančius WinRAR (64-bit). Ieškokite failų šiuose aplankuose:
 • HKEY_CURRENT_USER\Software\WinRAR (64-bit), HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\WinRAR (64-bit), ir HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\eg ui.
 • Raskite ir pašalinkite visus WinRAR (64-bit) failus sistemos aplankuose C:\Program Files\, C:\Document ir Settings\All Users\Application Data\ ir C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\.

Jei jums atrodo, jog šios WinRAR (64-bit) šalinimo instrukcijos nėra pakankamai aiškios, mes jums siūlome įdiegti gerą programų išinstaliavimo programinę įrangą ir pašalinti WinRAR (64 bitų) automatiškai. Mes rekomenduojame naudoti Perfect Uninstaller programą.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išdiegti WinRAR (64-bit)?"