Kaip išinstaliuoti Ableton Live iš Mac OS X?

Problema: Jau kurį laiką nenaudoju Ableton Live programos, todėl manau, kad reikia ją pašalinti. Kaip galima ją ištrinti iš Mac?

Problema:

Patvirtintas atsakymas

Jeigu jums iškilo problemų šalinant programas iš Mac kompiuterio, atsidūrėte tinkamoje vietoje. Nors tai ir neatrodo sunki užduotis, yra keletas gudrybių, kurias būtina žinoti norint išinstaliuoti Ableton Live ar bet kurią kitą programą iš Mac OS X. Visų pirma mes jums paaiškinsime, kuo skiriasi terminai ‘pašalinti’ ir ‘išinstaliuoti’ programą, nes ši informacija padės jums pasirinkti tinkamiausią būdą jūsų Mac’o išvalymui. Jeigu neturite daug laiko, perskaitykite bent jau paskutinę šio straipsnio skiltį ir sekite instrukcijas, kurios padės jums išinstaliuoti Ableton Live iš Mac OS X kartą ir visiems laikams. Tam, kad galėtumėte nurodytus veiksmus atlikti, pirmiausia turėsite įsirašyti CleanMyMac programą.

Jeigu turite užtektinai laiko tam, kad atliktumėte šį procesą nuo pradžių iki galo rankiniu būdu, pateiksime detalų paaiškinimą, ką jums reikėtų daryti. Pradėkime nuo to, kad ‘pašalinti’ ir ‘išinstaliuoti’ programą nėra vienas ir pas pats. Ableton Live pašalinimui iš Mac OS X tereikia atlikti šiuos veiksmus:

  1. Atidaryti Applications aplanką;
  2. Suraskite Ableton Live ikonėlę ir spustelėkite ant jos;
  3. Nuvilkite šią ikonėlę į Trash aplanką;
  4. Ištuštinkite Trash aplanką pasirinkdami Empty Trash.

Viskas! Jūs pašalinote programą, tačiau NEišinstaliavote. Deja, bet pagrindinio programos failo pašalinimas dar nereiškia, kad visi nebereikalingos programinės įrangos komponentai bus ištrinti. Žinoma, susiję failiukai nėra pavojingi, tačiau pagalvokite apie tai, kad jie užima nemažai vietos ir sumažina jūsų Mac’o našumą. Taigi, yra du būdai, padėsiantys jums visiškai išinstaliuoti Ableton Live.

Kaip išinstaliuoti Ableton Live iš Mac OS X rankiniu būdu

Kadangi jau paaiškinome, kaip pašalinti pagrindinį programos failą, manome, kad gana nesunkiai su šia užduotimi susidorosite. Vis dėlto, jums taip pat reikėtų įsitikinti, kad visi papildomi programos komponentai taip pat yra ištrinti. Jie gali būti laikomi skirtinguose aplankuose, tačiau pastebėta, kad dažniausiai jie surandami šiose vietose:

  • /Library/Application Support/
  • /Library/Preferences/

Atsidarykite minėtus aplankus, suraskite užsilikusius failiukus, susijusius su Ableton Live programa ir juos pašalinkite. Jeigu viską atidžiai patikrinote ir pašalinote nereikalingus komponentus, tai reiškia, kad sėkmingai išinstaliavote Ableton Live iš savo Mac OS. Tačiau jeigu nenorite gaišti laiko ieškodami kiekvieno programos komponento, mes turime jums geresnį pasiūlymą. Įsirašykite MacKeeper, kuri pasižymi savo greitumu ir paprastumu. Be to, ji yra nemokama, todėl esame įsitikinę, kad naudosite ją labai ilgai. Yra tik keletas paprastų žingsnių, kuriuos reikėtų sekti norit išinstaliuoti Ableton Live iš Mac OS X su šios programos pagalba.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Ableton Live šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Mac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Ableton Live.
Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Ableton Live iš Mac OS X?"