Kaip išinstaliuoti Advanced SystemCare 8 Free?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Advanced SystemCare 8 Free?

Sveiki. Naudoju Windows OS. Bandžiau pašalinti Advanced SystemCare 8 Free iš sistemos, tačiau akivaizdu, kad man nepavyko, nes ji vis dar veikia Windows paleisties sistemoje. Gal galite paaiškinti, kodėl taip yra?

Patvirtintas atsakymas

Neseniai IObit kompanija išleido atnaujintą Advanced SystemCare programos versiją, kuri buvo pavadinta Advanced SystemCare 8 Free. Ši programa – tai patikimas Windows sistemai optimizuoti skirtas įrankis, naudojamas visame pasaulyje. Vis dėlto, nors ji ir yra patikima, pasirodo, kad gali būti gana užsispyrusi kai vartotojai bando ją pašalinti. Taigi, dėl to nusprendėme paaiškinti, kaip visam laikui išinstaliuoti Advanced SystemCare 8 Free iš Windows.

Deje, bet kad ir kaip būtų lengva įsirašyti Advanced SystemCare 8 Free programą, to pačio negalime pasakyti apie jos pašalinimą. Problema yra ta, kad ji yra platinama su dviem papildomais komponentais (Obit Uninstaller ir Surfing Protection) ir krūva papildomų failų. Taigi, net jeigu ir pašalinsite Advanced SystemCare 8 Free programos vykdomąjį failą, ji vis tik gali veikti su papildomų komponentų pagalba. Taigi, jeigu norite išinstaliuoti Advanced SystemCare 8 Free kartą ir visiems laikams, turėtumėte pašalinti visą programinės įrangos paketą, o tą padaryti galite tiek rankiniu būdu, tiek naudojant Perfect Uninstaller programą.

Kaip jau minėjome, Advanced SystemCare 8 Free pašalinimą galima atlikti dviem būdais. Visų pirma, galite visus veiksmus atlikti rankiniu būdu, tačiau norime jus iš anksto įspėti, kad šis procesas nėra toks paprastas kaip gali iš pradžių atrodyti. Tam jums reikės pašalinti pagrindinį programos failą ir patikrinti visas vietas, kuriose gali būti laikomi susiję failai. Taigi, norint išinstaliuoti Advanced SystemCare 8 Free programą, jums reikia:

Metodas 1:

 1. Atsidaryti ‘Start Menu’ → ‘Control Panel’ → ‘Uninstall a Program’ (Windows 7).
 2. Atsidaryti ‘Start’ → ‘Programs and Feature’ (Windows 8.1)
 3. Atsidaryti ‘Start Menu’ → ‘Control Panel’ → ‘Add/Remove Programs’ (Windows XP)
 4. Surasti Advanced SystemCare 8 Free ir pasirinkti ‘Change/Remove’.
 5. Spustelėti ‘Yes’ tam, kad pradėtumėte pašalinimo procesą ir palaukite kol jis bus baigtas.

Metodas 2:

 1. Atsidaryti ‘Start Menu’ → ‘All Programs’.
 2. Suraskite Advanced SystemCare 8 Free aplanką, atsidarykite jį ir suraskite ‘Uninstaller’.
 3. Du kartus jį spustelėkite ir palaukite kol procesas bus baigtas.

Kai tik atliksite žingsnius, nurodytus Method 1 ir Method 2 metoduose, jūsų sekanti užduotis – surasti visus failus, susijusius su Advanced SystemCare 8 Free programa. Greičiausiai juos rasite įvairiose kompiuterio vietose, tačiau tikėtina, kad didžioji dauguma komponentų yra laikoma Windows registruose. Norint juos surasti ir pašalinti, jums reikia:

 • Patikrinti visus aplankus, priklausančius Advanced SystemCare 8 Free, ir pašalinti visus ten dar esančius failus.
 • Po to, atsidarykite ‘Start Menu’, įveskite „regedit“ į paieškos laukelį ir spustelėkite „Enter“ tam, kad atidarytumėte Registry Editor.
 • Čia jums reikia surasti ir pašalinti visus registrus, priklausančius Advanced SystemCare 8 Free programai.
 • Suraskite visus failus, esančius šiuose aplankuose: HKEY_CURRENT_USER> Software>AVG and HKEY_CURRENT_USER> Software.
 • Suraskite ir pašalinkite visus failus aplankuose: C:\Program Files\, C:\Document and Settings\All Users\Application Data\ ir C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\.

PASTABA: būkite labai atsargūs ir netrinkite jokių registrų prieš tai neįsitikinę, kad pasirinkote tuos, kurių jums tikrai nereikia. Priešingu atveju, galite pašalinti netinkamus failus ir pažeisti svarbius sistemos failus. Norint galutinai išinstaliuoti Advanced SystemCare 8 Free programą bei padaryti tą lengvai, mes rekomenduojame naudoti Perfect Uninstaller ar kitą alternatyvią programą.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Advanced SystemCare 8 Free?"