Kaip išinstaliuoti Affinity Photo iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Affinity Photo iš Mac OS X?

Sveiki, ar įmanoma visiškai ištrinti/išinstaliuoti Affinity Photo iš Mac’o (OS-X 10.10.2)? Ar ši programa įrašo ir paslepia kokius nors failus, pavyzdžiui, apsaugą nuo kopijavimo ar bandomąją versiją? Ačiū už atsakymą.

Patvirtintas atsakymas

Šį strapsnį pradėsite nuo trumpo Affinity Photo pristatymo. Ši programa – tai Photoshop alternatyva, sukurta specialiai Mac OS X sistemai. Neprarasdama jokių funkcijų pažengusiems vartotojams, ji yra kur kas prieinamesnė paprastiems Mac’ų vartotojams, gerokai pigesnė ir pasižymi paprastesne vartotojo sąsaja. Taigi, nenorime, kad žmonės pamanytų, kad šis straipsni prisatys šią programą kaip pavojingą ar pan. Ne, tikrai ne. Vis dėlto, nors ji ir yra legali ir naudinga tiems, kurie užsiima nuotraukų retušavimu ir panašiais dalykais, taip pat yra daug žmonių, kuriems ši programa atrodo visai nereikalinga, todėl ir nusprendėme paaiškinti kaip išinstaliuoti Affinity Photo iš Mac OS X.

Visų pirma, reikia paaiškinti esminį skirtumą tarp ‘pašalinimo’ ir ‘išinstaliavimo’. Žmonės šiuos du terminus dažniausiai supainioja ir galvoja, kad jie reiškia vieną ir tą patį. Deja, bet taip nėra. Pašalinimas yra pats paprasčiausias būdas pagrindiniam vykdomajam programos failui pašalinti. Norint pašalinti tam tikrus failus, jums reikia:

  • Atidaryti Applications aplanką;
  • Spustelėti Affinity Photo ikonėlę;
  • Nuvilkti ikonėlę į šiukšlinę;
  • Ištuštinti šiukšlinę.

Jeigu visada manėte, kad norint išinstaliuoti nebereikalingą programą, pakanka atlikti minėtus veiksmus, apgailestaujame pranešti, kad jūs buvote labai neteisūs. Na taip, pagrindinis programos failas yra pašalinimas, tačiau dar yra visa eilė papildomų komponentų, kuriuos taip pat būtina pašalinti norint pilnai išinstaliuoti Affinity Photo iš Mac. Taigi, jeigu visada šalinote programas primityviausiu būdu, tuomet greičiausiai jūsų Mac’o sistema neveikia taip greitai kaip galėtų, o programų likučiai anksčiau ar vėliau gali inicijuoti įvairiausius sistemos gedimus. Be to, nevisiškai išinstaliuodami programinę įrangą, veltui eikvojate laisvą vietą savo Mac’e. Taigi, jeigu norite, kad jūsų Mac sistema veiktų nepriekaištingai, visiškai išinstaliuokite Affinity Photo ar bet kurią kitą nebereikalingą programą. Jeigu norite būti visiškai tikri, kad išintaliavimo procesas pavyko, siūlome pagalvoti, ar neverta pasinaudoti MacKeeper, CleanMyMac ar kita programa, skirta programų pašalinimui iš Mac.

Kaip išinstaliuoti Affinity Photo iš Mac OS X?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Tikriausiai svarstote, kodėl legali ir patikima programa, tokia kaip Affinity Photo, negali būti iš Mac’o pašalinta be kitos programinės įrangos pagalbos. Tiesą sakant, gali. Visos legalios programos iš Mac’ų gali būti pašalinamos rankiniu būdu, tačiau norime jus perspėti, kad šis procesas nėra toks paprastas kaip iš pradžių gali pasirodyti. Nors pašalinti Affinity Photo iš Applications aplanko galima labai paprastai, visiškai ją išinstaliuoti yra gana sudėtinga ir rizikinga, nes išinstaliavimo procesas reikalauja peržiūrėti visas vietas sistemoje, kuriose gali būti laikomi Affinity Photo komponentai. Jeigu ketinate tai daryti patys, pirmiausia siūlome peržiūrėti šias vietas:

  • /Library/Preferences/
  • /Library/Application Support/

Problema yra ta, kad galite netyčia pašalinti ne tuos failus ir pažeisti svarbias programas arba jums gali nepavykti surasti visų programos komponentų. Taigi, tam, kad Affinity Photo išinstaliavimas pavyktų, rekomenduojame pasikliauti MacKeeper arba CleanMyMac programa (nemokamos).

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Affinity Photo iš Mac OS X?"