Problema: Sveiki, ar įmanoma visiškai ištrinti/išinstaliuoti Affinity Photo iš Mac’o (OS-X 10.10.2)? Ar ši programa įrašo ir paslepia kokius nors failus, pavyzdžiui, apsaugą nuo kopijavimo ar bandomąją versiją? Ačiū už atsakymą.
Patvirtintas atsakymas
Šį strapsnį pradėsite nuo trumpo Affinity Photo pristatymo. Ši programa – tai Photoshop alternatyva, sukurta specialiai Mac OS X sistemai. Neprarasdama jokių funkcijų pažengusiems vartotojams, ji yra kur kas prieinamesnė paprastiems Mac’ų vartotojams, gerokai pigesnė ir pasižymi paprastesne vartotojo sąsaja. Taigi, nenorime, kad žmonės pamanytų, kad šis straipsni prisatys šią programą kaip pavojingą ar pan. Ne, tikrai ne. Vis dėlto, nors ji ir yra legali ir naudinga tiems, kurie užsiima nuotraukų retušavimu ir panašiais dalykais, taip pat yra daug žmonių, kuriems ši programa atrodo visai nereikalinga, todėl ir nusprendėme paaiškinti kaip išinstaliuoti Affinity Photo iš Mac OS X.Visų pirma, reikia paaiškinti esminį skirtumą tarp ‘pašalinimo’ ir ‘išinstaliavimo’. Žmonės šiuos du terminus dažniausiai supainioja ir galvoja, kad jie reiškia vieną ir tą patį. Deja, bet taip nėra. Pašalinimas yra pats paprasčiausias būdas pagrindiniam vykdomajam programos failui pašalinti. Norint pašalinti tam tikrus failus, jums reikia:
Jeigu visada manėte, kad norint išinstaliuoti nebereikalingą programą, pakanka atlikti minėtus veiksmus, apgailestaujame pranešti, kad jūs buvote labai neteisūs. Na taip, pagrindinis programos failas yra pašalinimas, tačiau dar yra visa eilė papildomų komponentų, kuriuos taip pat būtina pašalinti norint pilnai išinstaliuoti Affinity Photo iš Mac. Taigi, jeigu visada šalinote programas primityviausiu būdu, tuomet greičiausiai jūsų Mac’o sistema neveikia taip greitai kaip galėtų, o programų likučiai anksčiau ar vėliau gali inicijuoti įvairiausius sistemos gedimus. Be to, nevisiškai išinstaliuodami programinę įrangą, veltui eikvojate laisvą vietą savo Mac’e. Taigi, jeigu norite, kad jūsų Mac sistema veiktų nepriekaištingai, visiškai išinstaliuokite Affinity Photo ar bet kurią kitą nebereikalingą programą. Jeigu norite būti visiškai tikri, kad išintaliavimo procesas pavyko, siūlome pagalvoti, ar neverta pasinaudoti MacKeeper, CleanMyMac ar kita programa, skirta programų pašalinimui iš Mac.
Tikriausiai svarstote, kodėl legali ir patikima programa, tokia kaip Affinity Photo, negali būti iš Mac’o pašalinta be kitos programinės įrangos pagalbos. Tiesą sakant, gali. Visos legalios programos iš Mac’ų gali būti pašalinamos rankiniu būdu, tačiau norime jus perspėti, kad šis procesas nėra toks paprastas kaip iš pradžių gali pasirodyti. Nors pašalinti Affinity Photo iš Applications aplanko galima labai paprastai, visiškai ją išinstaliuoti yra gana sudėtinga ir rizikinga, nes išinstaliavimo procesas reikalauja peržiūrėti visas vietas sistemoje, kuriose gali būti laikomi Affinity Photo komponentai. Jeigu ketinate tai daryti patys, pirmiausia siūlome peržiūrėti šias vietas:
Problema yra ta, kad galite netyčia pašalinti ne tuos failus ir pažeisti svarbias programas arba jums gali nepavykti surasti visų programos komponentų. Taigi, tam, kad Affinity Photo išinstaliavimas pavyktų, rekomenduojame pasikliauti MacKeeper arba CleanMyMac programa (nemokamos).
sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:
Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.
Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.
Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų.
Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Affinity Photo iš Mac OS X?"
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.