Kaip išinstaliuoti AirRadar iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti AirRadar iš Mac OS X?

Aš nebijau pasirodyti visai nieko neišmanantis apie Mac’us, todėl atskleisiu, su kokia problema man tenka susidurti. Tiesą sakant, niekaip negaliu pašalinti AirRadar programėlės iš savo Mac’o. Galbūt jūs galėtumėte pateikti instrukcijas, kaip reikėtų tai padaryti?

Patvirtintas atsakymas

Jūsų klausimas mūsų nei kiek nenustebino. Labai daug žmonių į mus kreipiasi, teigdami, kad jie niekaip negali pašalinti vienos ar kitos programos iš Mac’ų. Be to, reikėtų paminėti ir tai, kad jie neklausia kaip pašalinti pavojingas programas. Ne. Dažniausiai sulaukiame klausimų kaip reikėtų pašalinti legalias programas, kurių jiems paprasčiausiai nebereikia. Šį kartą kalbėsime apie AirRadar programą ir paaiškinsime, kodėl jos pašalinimas gali pasirodyto šiek tiek sudėtingas.

Kūrėjai oficialioje svetainėje pristato šią programą taip: “AirRadar scans and places all networks on a map. While walking or driving, AirRadar automatically updates the location of networks when it finds a better signal elsewhere.” Taigi, šioje bevielio interneto (angl. Wifi) eroje, tokia programa tikrai gali pagelbėti. Vis dėlto, jeigu norite ją pašalinti, galite susidurti su keletu problemų. Pagrindinė problema, tiesą sakant, yra susijusi su žmonių suvokimu kas yra programos išinstaliavimas ir kokie veiksmai turėtų būti atliekami.

Tokios programos kaip ši yra sudarytos iš daugybės registrų ir failų. Deja, bet žmonės vis dar yra įsitikinę, kad pagrindinis vykdomasis failas yra už viską atsakingas ir, kad jo pašalinimas yra viskas, ko reikia norint tam tikros programos atsikratyti, todėl dažniausiai atlieka tik šiuos veiksmus:

  • Atsidaro „Applications“ aplanką;
  • Spusteli ant AirRadar ikonėlės ir palaiko ją;
  • Nuvelka ikonėlę į šiukšlinę;
  • Ištuština šiukšlinė.

Deja, bet tokiu būdu jie nepadaro nieko, kad pašalintų visus kitus, su programa susijusius komponentus. Dėl to, anksčiau ar veliau tokie Mac’ų vartotojai pradeda nerimauti, kodėl Mac’o sistema veikia gerokai lėčiau, kodėl ji nuolat užstringa arba kodėl vis dažniau pasitaiko registro klaidų. Jeigu nenorite, kad jums iškiltų tokie pat klausimai, tinkamai išinstaliuokite AirRadar iš Mac OS X. Nepaisant to, kad galite tai padaryti patys, vis dėlto mes rekomenduojame naudoti Mac’ų optimizavimui skirtą programą, pavyzdžiui, MacKeeper arba CleanMyMac. Bet kuri iš šių programų gali lengvai surasti ir išinstaliuoti programą, kurios jums daugiau nebereikia, kartu su visais jai priklausančiais komponentais.

Kaip išinstaliuoti AirRadar iš Mac OS X?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Žinoma, kaip ir bet kurią kitą legalią programą, AirRadar pašalinti iš Mac OS X galima pašalinti rankiniu būdu. Nepaisant to, šis šalinimo būdas nėra rekomenduotinas, nes surasti ir pašalinti visus AirRadar komponentus gali būti gana sunku. Tam, kad atliktumėte šią užduotį, jums reikės peržiūrėti visas vietas, kuriose gali būti laikomi susiję failai. Pradėkite nuo šių aplankų:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/ Preferences/.

Kadangi jūsų Mac’as yra pilnas įvairiausių programų, nesitikėkite, kad minėtuose aplankuose rasite keletą failiukų. Norint pašalinti AirRadar iš Mac OS X visam laikui, jums teks patikrinti šimtus failų, o tai gali būti tikrai varginanti užduotis. Be to, tokiu būdu tikrai neužtikrinsite, kad visi failai, priklausantys minėtai programai buvo sėkmingai pašalinti.

Jeigu norite išlaikyti savo Mac’o našumą, išvengti nuolatinių užstrigimų, klaidų bei vietos nepakankamumo, rekomenduojame programas šalinti naudojant MacKeeper, CleanMyMac ar kitas panašias programėles, skirtas Mac’ų optimizavimui. Jos ne tik padės išinstaliuoti AirRadar iš Mac’o, bet taip pat pilnai optimizuos sistemą.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti AirRadar iš Mac OS X?"