Kaip išinstaliuoti Alarm Clock Pro iš Mac OS X?

Problema: Koks pats geriausias būdas pašalinti Alarm Clock Pro iš Mac OS X neskaitant ikonėlės nuvilkimo į šiukšlinę? Ačiū už atsakymą.

Patvirtintas atsakymas

Alarm Clock Pro yra patikima programėlė, sukurta specialiai Mac OS X. Tiksliau tariant, ši programa – tai žadintuvas, pasižymintis gausybe papildomų funkcijų. Pasak jos kūrėjų:

Waking up to headache-inducing buzzers and static-plagued radio stations can now be confined to your past. Alarm Clock Pro enables you to design your daily routine and perform various tasks automatically, such as starting your favorite iTunes playlist!

Skamba puikiai, ar ne? Tiesą pasakius, ši programėlė yra ir įdomi ir naudinga, tačiau jeigu užsukote į šią svetainę, panašu, kad dabartinis jūsų tikslas yra ne įsirašyti, o išinstaliuoti Alarm Clock Pro iš Mac OS X. Kadangi šiame tinklaraštyje mes nesiekiama sužinoti, kokios priežastys paskatina žmones pašalinti programas iš Mac’ų, mes to ir nebandysime išsiaiškinti, o paprasčiausiai pateiksime jums galimus sprendimus kaip pašalinti Alarm Clock Pro iš Mac’o.

Visų pirma, norime įsitikinti, kad suvokiate skirtumą tarp ‘pašalinimo’ ir ‘išinstaliavimo‘. Šie procesai yra glaudžiai susiję, tačiau pagrindinis skirtumas tarp jų yra tas, kad vienas procesas yra užbaigtas, o kitas – ne. Taigi, programos pašalinimas reiškia, kad reikia atlikti šiuos veiksmus:

  • Atsidaryti Applications aplanką;
  • Spustelėti ir palaikyti Alarm Clock Pro programos ikonėlę;
  • Nuvilkti ikonėlę į šiukšlinę;
  • Ištuštinti šiukšlinę.

Vis dėlto, šis procesas negali būti pavadintas ‘išinstaliavimu’. Nuvilkę nebereikalingos programos ikonėlę į šiukšlinę (angl. ‘Trash’), paprasčiausiai atsikratysite pagrindinio vykdomojo failo ir daugiau jo nematysite, tačiau nepamirškite, kad programos dažniausiai susideda iš daugybės atskirų failų. Tai reiškia, kad pašalinę pagrindinį vykdomąjį failą, nesąmoningai nusprendžiate ignoruoti visus kitus programos komponentus. Jeigu norite visiškai pašalinti Alarm Clock Pro ar bet kurią kitą programą iš Mac OS X, arba patikrinkite visas įmanomas programų buvimo vietas rankiniu būdu arba pasitelkite į pagalbą MacKeeper bei CleanMyMac programas, kurios galės tai padaryti automatiškai.

Kaip išinstaliuoti Alarm Clock Pro on Mac OS X?

Kaip jau minėjome, Alarm Clock Pro iš Mac’ų galima pašalinti tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu. Bet kuriuo atveju jūsų tikslas – pašalinti visus papildomus šios programos komponentus. Priešingu atveju, nereikalingi failai gali kauptis jūsų Mac’o sistemoje, ko pasekoje sistema gali sulėtėti, kitos programėlės gali būti nepriimamos dėl vietos trūkumo, gali atsirasti įvairūs gedimai, ir t.t. Taigi, labai svarbu išlaikyti sistemą optimizuotą ir nepalikti joje nereikalingų failų. Jeigu esate nusiteikęs/-usi išinstaliuoti Alarm Clock Pro iš Mac OS X dabar pat, pradėkite nuo šių aplankų:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/ Preferences/.

Vis dėlto, nepamirškite patikrinti visų kitų vietų, kuriose gali būti laikomi papildomi programų failai. Jeigu niekada to nesate darę, turbūt net neįsivaizduojate, kiek laiko šis procesas užtrunka ir koks rizikingas jis gali būti. Jeigu norite sutaupyti laiko ir išvengti netyčinio svarbių failų pašalinimo, mes labai rekomenduojame šalinti Alarm Clock Pro iš Mac OS su MacKeeper, CleanMyMac arba kita patikima programa, skirta Mac’ų optimizavimui.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus FortectMac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Alarm Clock Pro iš Mac OS X?"