Kaip išinstaliuoti AVG Internet Security 2015?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti AVG Internet Security 2015?

Sveiki, turiu vieną problemą, susijusią su AVG Internet Security 2015. Dėl keleto priežasčių nusprendžiau šią programą pašalinti iš savo kompiuterio, tačiau man niekaip nepavyksta to padaryti iki galo. Nors ir atrodo, kad šią programą pašalinau, vis randu įvairiausių jai priklausančių failų, todėl įtariu, kad ji vis dar veikia mano kompiuteryje. Gal galite man padėti išinstaliuoti AVG Internet Security 2015?

Patvirtintas atsakymas

AVG Internet Security 2015 yra legali antivirusinė programa, vertinama visame pasaulyje. Milijonai žmonių šią programą naudoja ir yra daugiau ar mažiau patenkinti. Nepaisant to, dėl įvairiausių priežasčių žmonės nusprendžia AVG Internet Security 2015 pašalinti, tačiau negali to sėkmingai padaryti. Kodėl? Nes ši antivirusinė programa įrašo krūvą failų, duomenų ir registrų, kuriuos po vieną reikia pašalinti norint visiškai atsikratyti AVG Internet Security 2015 programa. Deja, bet išinstaliavimo procesas užima daug laiko ir reikalauja šiek tiek gilesnių žinių apie kompiuterius, todėl šiame straipsnyje pateiksime keletą būdų, kaip teisingai pašalinti AVG Internet Security 2015 programą, kurie padės tiek pradedantiems, tiek pažengusiems vartotojams. Taigi, perskaitykite šį straipsnį ir tada nuspręskite, ar norite šią programą šalinti rankiniu būdu ar automatiškai.

KAIP IŠINSTALTIUOTI AVG INTERNET SECURITY 2015?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Yra keli būdai kaip galima išinstaliuoti AVG Internet Security 2015 ir mes jums juos visus pateiksime.

Galbūt iki šiol nežinojote, kad Windows sistema turi programų šalinimui skirtą įrankį, kurį vartotojai dažniausiai naudoja nebereikalingoms programoms išionstaliuoti. Šis įrankis vadinamas ‘Add/Remove Programs’, o jį rasti galima atlikus šiuos žingsnius:

 1. Atidarykite ‘Start Menu’‘Control Panel’‘Uninstall a Program’ (Windows 7).
  Atidarykite ‘Start’‘Programs and Feature’ (Windows 8.1)
  Atidarykite ‘Start Menu’‘Control Panel’‘Add/Remove Programs’ (Windows XP)
 2. Suraskite AVG Internet Security 2015 ir pasirinkite ‘Change/Remove’.
 3. Spustelėkite ‘Yes’ mygtuką tam, kad pradėtumėte išinstaliavimą ir palaukite kol procesas bus baigtas.

Be to, norint pašalinti AVG Internet Security 2015 taip pat siūlome pabandyti įmontuotą pašalinimo sistemą, o tam jums reikia:

 1. Atidaryti ‘Start Menu’‘All Programs’.
 2. Surasti AVG Internet Security 2015 aplanką, jį atsidaryti ir surasti ‘Uninstaller’.
 3. Du kartus spustelėti ant ‘Uninstaller’ ir palaukti kol išinstaliavimo procesas bus baigtas.

Vis dėlto, AVG Internet Security 2015 pašalinimas per Add/Remove Programs įrankį nei įmontuotą išinstaliavimo sistemą nereiškia, kad išinstaliavimo procesas jau yra baigtas. Tam, kad atsikratytumėte šios programos visam laikui, nepamirškite pašalinti likučių, tokių kaip failai ir registrai. Šis procesas reikalauja kruopštumo, kadangi likučius reikia šalinti per Registrų redaktorių (angl. Registry Editor). Taigi, atlikdami tokį veiksmą rankiniu būdu rizikuojate pašalinti netinkamus failus ir sugadinti svarbias programas. Jeigu, vis dėlto, esate nusiteikęs/-usi programos likučius šalinti rankiniu būdu, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Patikrinkite AVG Internet Security 2015 aplanką ir pašalinkite visus jame esančius failus.
 2. Po to, atsidarykite ‘Start Menu’, į paieškos laukelį įveskite “regedit” ir spustelėkite ‘Enter’ tam, kad atsidarytumėte Registrų redaktorių.
 3. Suraskite ir pašalinkite visus registrus, kurie priklauso AVG Internet Security 2015 programai. Pirmiausia peržiūrėkite šiuos aplankus: HKEY_CURRENT_USER\Software\AVG ir HKEY_CURRENT_USER\Software.
 4. Suraskite ir pašalinkite visus failus šiuose aplankuose: C:\Program Files\, C:\Document ir Settings\All Users\Application Data\ ir C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\.

Nors perskaičius šias instrukcijas jums gali pasirodyti, kad šios programos išinstaliavimas nėra toks sudėtingas, patikėkite, failų suradimas registruose yra ilgas ir varginantis procesas. Laimei, yra kitas būdas kaip galima visiškai išinstaliuoti AVG Internet Security 2015 programą. Tam jūs galite naudoti Perfect Uninstaller programą, kuri buvo sukurta tam, kad padėtų žmonėms lengvai pašalinti nebereikalingas programų.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti AVG Internet Security 2015?"