Kaip išinstaliuoti Avira Free Antivirus 2016 iš Windows?

Problema: Sveiki. Į savo kompiuterį įdiegiau Avira Free Antivirus 2016 programinę įrangą, išmėginau ją, tačiau manau, jog nesu visiškai ja patenkintas. Dabar planuoju įsigyti pilną kitos antivirusinės programos versiją. Ar galite man paaiškinti, kaip reikia teisingai išinstaliuoti šią  Avirus nemokamą antivirusinę programinę įrangą? Nežinau, kokiu būdu reikia pašalinti tokias programas.

Patvirtintas atsakymas

Šiais laikais, plintant įvairiems itin kenksmingiems virusams, būtina iš anksto apsaugoti kompiuterį. Net jei esate itin atsargus kompiuterio naudotojas, kenksmingos programos gali nepastebimai patekti į jūsų kompiuterį. Tam, jog apsaugotumėte kompiuterį nuo nusikaltėlių atakos, kompiuterių specialistai rekomenduoja į kompiuterį įdiegti antivirusinę programą. Avira Free Antivirus 2016 neabejotinai yra viena geriausių antivirusinių programų. Šią programą sukūrė vokiečių kompanija Avira GmbH & Co. KG. Avira antivirusinė programa gali apsaugoti kompiuterį nuo įvairių virusų ar tiesiog kenkėjiškų programų įsiskverbimo. Be to, jums naudojantis bet kokia internetine paieškos sistema, Avira iškart patikrins bei nustatys paieškos rezultatų saugumą – taip žinosite, kurios svetainės saugios, o kurios – ne.

Šiais laikais kuriamos įvairios antivirusinės programos, todėl nenuostabu, jog esant dideliam antivirusinių programų pasirinkimui vartotojai gali laisvai rinktis, kokią programinę įrangą naudoti. Tad jei nusprendėte įsigyti kitą antivirusinę programą, mes jums padėsime tinkamai pašalinti Avira Free Antivirus 2016 programinę įrangą. Sekite instrukcijas, pateiktas žemiau:

Kaip išinstaliuoti Avira Free Antivirus 2016 iš Windows?

Avira Free Antivirus 2016 galite pašalinti keliais skirtingais būdais:

1 metodas:

 • Atverkite ‘Start Menu’ → ‘All Programs’.
 • Raskite Avira Free Antivirus 2016 aplanką, atsidarykite jį ir raskite „Uninstaller“.
 • Du kartus spustelėkite ant jo ir palaukite, kol programa bus pašalinta.

2 metodas:

 1. Atverkite „Start Menu” → „Control Panel” → „Programs” → „Programs and Features” (Windows 7).
 2. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „Start” → „Programs and Features” (Windows Vista/Windows 8.1)
 3. Spustelėkite „Start” → „Settings” → „System” → „Apps & features” (Windows 10)
 4. Atverkite „Start menu” → „Control Panel” → „Add/Remove Programs” (Windows XP)
 5. Raskite Avira Free Antivirus 2016 ir spustelėkite „Change/Remove” arba „Uninstall.”
 6. Spustelėkite „Yes” ir palaukite, kol programa bus pašalinta.

Atlikus šiuos veiksmus, turėsite pašalinti užsilikusius Avira Free Antivirus 2016 programinės įrangos elementus iš Windows Registry direktorijos. Atidžiai sekite šias instrukcijas:

 1. Atidarykite „Start Menu„, į paieškos lauką įveskite „regedit” ir paspauskite „Enter.” Atversite Windows Registry direktoriją.
 2. Čia jums reikės surasti ir pašalinti visus registro aplankus, kuriuose gali būti Avira Free Antivirus 2016 failų. Ieškokite failų šiuose aplankuose:
 • HKEY_CURRENT_USER\Software\Avira Free Antivirus 2016,
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Avira Free Antivirus 2016,
 • (HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\eg ui).

Tada raskite ir pašalinkite visus failus iš štai šių sistemos aplankų:

 • C:\Program Files\Avira Free Antivirus 2016,
 • C:\Document and Settings\All Users\Application Data\Avira Free Antivirus 2016,
 • C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\Avira Free Antivirus 2016.

Atlikus šiuos veiksmus, jūs visiškai pašalinsite Avira Free Antivirus 2016 programinę įrangą iš savo kompiuterio. Jei šios instrukcijos jums atrodo painios, yra lengvesnis būdas pašalinti Avira Free Antivirus 2016. Galite parsisiųsti automatinį programinės įrangos pašalinimo įrankį – Perfect Uninstaller.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Avira Free Antivirus 2016 iš Windows?"