Kaip išinstaliuoti BitDefender Total Security 2015 iš Windows OS?

Problema:

Sveiki, jau seniai naudojuosi BitDefender Total Security 2015, bet nusprendžiau išbandyti kitą antivirusinę programą. Tačiau dėl tam tikrų priežasčių negaliu rasti būdo išinstaliuoti šios programos. Gal galite man padėti pašalinti BitDefender Total Security 2015 iš Windows OS?

Patvirtintas atsakymas

BitDefender Total Security 2015 yra patikima ir legali antivirusinė programa. Ji buvo apdovanota už efektyvumą ir funkcionalumą saugant kompiuterius nuo pavojų. Ši programa taip pat pasižymi kvalifikuota asmeninių duomenų apsauga, kadangi pastarieji, įdiegus BitDefender Total Security 2015 į kompiuterį, yra laikomi apsaugotoje saugykloje. Nepaisant visų teigiamų šios programos savybių, yra vienas aspektas dėl kurio jos vartotojai kartais ima nemėgti šios programos. Tai yra perinstaliavimo ir išinstaliavimo procesai.

Lyginant su kitomis programomis, antivirusines programas yra sunkiau pašalinti, kadangi nėra lengva surasti jų failus bei kitus joms priklausančius komponentus. Vis dėlto, jei jūs nusprendėte pašalinti BitDefender Total Security 2015 iš savo kompiuterio, tai padaryti galite mūsų paruoštų instrukcijų pagalba. Jei po kelių bandymų pašalinti BitDefender Total Security 2015 iš kompiuterio nepavyksta, rekomenduojame tai atlikti automatiškai. Tai jūs galite padaryti specialios programos pagalba, kuri vadinasi Perfect Uninstaller.

Kaip pašalinti BitDefender Total Security 2015 rankiniu būdu

Programos pašalinimas iš Windows 7 ir Windows 8 šiek tiek skiriasi, todėl šalinimo instrukcijas abejais atvejais pateiksime atskirai.

Kaip pašalinti BitDefender Total Security 2015 iš Windows 7:

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai patikrinti, ar žinote administratoriaus paskyros slaptažodį. Taip yra todėl, kad norint atlikti bet kokius sistemos pokyčius, įskaitant programinės įrangos pokyčius, Jūsų gali paprašyti nurodyti slaptažodį.

Be to, būkite labai atsargūs ir nepašalinkite nieko, jei nesate 100 procentų tikri, kad radote reikalingą failą. Pašalinę netinkamą failą iš Windows registro galite nesunkiai pažeisti programinę įrangą. Taigi pradėkime nuo programos pašalinimo. Šiuos žingsnius turite atlikti pirmiausiai:

 1. Prisijunkite prie Windows 7 „Administrator Account” režimo.
 2. Spustelėkite Ctrl + Alt + Delete mygtukus vienu kartu ir pasirinkite „Task Manager”.
 3. Raskite visus procesus, susijusius su BitDefender Total Security 2015 ir juos nutraukite.
 4. Atidarykite Windows „Start menu” (apatiniame kairiajame ekrano kampe) ir susiraskite „Control Panel” aplanką.
 5. Pasirinkite „Program”„Programs and feature” ir pamatysite visą sąrašą Jūsų Windows 7 įdiegtų programų.
 6. Susiraskite BitDefender Total Security 2015, dukart spustelėkite ant jos arba paspauskite dešinį pelės klavišą ir „uninstall” pasirinktį.
 7. Turėtų atsirasti iššokantis langas klausiantis Jūsų sutikimo. Jei esate tikri, kad norite pašalinti pasirinktą programą, spustelėkite „Yes”.
 8. Procesas bus baigtas automatiškai. Nespauskite ‘Restart’ mygtuko, nes išinstaliavimo procesas dar nebaigtas.

Kaip jau minėjome, programinė įranga paprastai susideda iš kelių failų. Vadinasi, Jūs turėsite pašalinti visus šiuos failus. Jei norite rasti visus BitDefender Total Security 2015 priklausiančius komponentus, Jums reikės:

 1. Atidaryti „Start meniu”, įvesti „regedit” į paieškos laukelį ir paspausti „Enter” ir atidaryti „Task manager”.
 2. Šis aplankas bus atidarytas kitame lange ir palaipsniui atsiskleis „HKEY_CURRENT_USER > Software” aplankas, kuriame Jums reikės susirasti BitDefender aplanką.
 3. Pašalinkite aplanką, nes visas jo turinys susijęs su BitDefender Total Security 2015 programa.
 4. Perkraukite kompiuterį – programos pašalinimas atliktas.

Kaip pašalinti BitDefender Total Security 2015 iš Windows 8:

 1. Prisijunkite prie Windows 8, „Administrator Account” režimo.
 2. Spustelėkite Ctrl + Alt + Delete mygtukus iš karto ir pasirinkite „Task Manager”.
 3. Raskite visus procesus, susijusius su BitDefender Total Security 2015 ir juos nutraukite.
 4. Paspauskite ant „This PC” piktogramos du kartus arba atidarykite „Menu” bei susiraskite „Control Panel”.
 5. Pasirinkite „Program”„Programs and feature” ir pamatysite visą sąrašą Jūsų Windows 8 įdiegtų programų.
 6. Susiraskite BitDefender Total Security 2015, dukart spustelėkite ant jos arba paspauskite dešinį pelės klavišą ir „uninstall” pasirinktį.
 7. Turėtų atsirasti iššokantis langas klausiantis Jūsų sutikimo. Jei esate tikri, kad norite pašalinti pasirinktą programą, spustelėkite „Yes”.
 8. Procesas bus baigtas automatiškai. Nespauskite ‘Restart’ mygtuko, nes išinstaliavimo procesas dar nebaigtas.

Žemiau nurodyti žingsniai padės Jums ištrinti visus su BitDefender Total Security 2015 susijusius failus ir užbaigti išinstaliavimo procesą:

 1. Nuveskite pelę į apatinį dešinį ekrano kampą ir laukite, kol pasirodys meniu užsklanda (angl. Charms bar). Įveskite „regedit” į paieškos laukelį ir paspauskite „Enter”.
 2. Atsidarys naujas langas, kuriame turite rasti „HKEY_CURRENT_USER/Software/BitDefender” aplanką.
 3. Pašalinkite aplanką, nes visas jo turinys susijęs su BitDefender Total Security 2015.
 4. Perkraukite kompiuterį – programos pašalinimas atliktas.

Automatiškai šią programą pašalinti galima Perfect Uninstaller pagalba.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
BitDefender Total Security 2015 šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect yra rekomenduojama programa išinstaliuoti BitDefender Total Security 2015.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti BitDefender Total Security 2015 iš Windows OS?"