Kaip išinstaliuoti Choco iš Mac OS X?

Problema: Kodėl aš nuolat susiduriu su įvairiausiomis problemomis kai bandau pašalinti programas iš Mac’o? Šį kartą man nepavyksta išinstaliuoti Choco iš Mac OS X. Įdomu, ką aš darau ne taip?

Patvirtintas atsakymas

Choco yra eilinė programa, skirta Mac OS bei Mac OS X operacinėms sistemoms. Mes tvirtai galime teigti, kad ši programa nėra nei pavojinga, nei kaip kitaip įtartina, todėl jeigu jums vis dar reikia programėlės, skirtos nuotraukų koliažams kurti, galite naudoti šią kiek tik širdis geidžia.

Teigiate, kad programų pašalinimas iš Mac sistemos – tai lyg kasdienis jūsų galvos skausmas, tad norime paklausti, kodėl niekada anksčiau neieškojote tinkamos pagalbos ir niekada nesilankėte mūsų svetainėje? Kuo ilgiau neteisingai šalinate programas iš savo Mac sistemos, su tuo daugiau problemų vėliau galite susidurti. Konkrečiai tariant, jūsų Mac’e gali pradėti stigti laisvos vietos, sistema gali sulėtėti, galite pradėti gauti pranešimus apie registro klaidas ir t.t.

Minėtas pasekmes gali sukelti neteisinga Mac’o priežiūra. Taigi, norint jų išvengti, patartina išinstaliuoti Choco iš Mac OS X sistemos visam laikui. Norint tai padaryti, labai svarbu suvokti skirtumą tarp ‘pašalinimo’ ir ‘išinstaliavimo’. Kai kalbame nevisišką išinstaliavimą, tuomet galvoje turime pašalinimą, nes šiam procesui atlikti tereikia nuvilkti programos ikonėlę į šiukšlinę. Vis dėlto, turint omenyje, kad programinė įranga susideda iš daugybės skirtingų failų, kurie gali būti išsibarstę po visą kompiuterio sistemą, primityvus Choco pašalinimas iš Mac OS X, lygiai taip pat kaip ir bet kurios kitos programos, veda prie įvairių Mac’o sistemos gedimų. Taigi, norint tinkamai prižiūrėti savo Mac’o sistemą, visų pirma turite pašalinkite programas, kurių jums daugiau nebereikia, o po to užbaikite išinstaliavimo procesą patikrindami visas vietas, kuriose gali būti laikomi susiję failai ir juos pašalinkite. Žinoma, tam galite pasitelkti žymiai pažangesnį metodą, t. y. Choco išinstaliavimui galite naudoti MacKeeper arba CleanMyMac programas.

Kaip išinstaliuoti Choco iš Mac OS X?

Prieš tai paaiškinome, koks skirtumas yra tarp ‘pašalinimo’ ir ‘išinstaliavimo’ procesų. Akivaizdu, kad šie procesai yra skirtingi, tačiau tuo pačiu metu jie yra vienas nuo kito neatsiejami. Taigi, norint kartą ir visiems laikams išinstaliuoti Choco iš Mac OS X, visų pirma jums reikia ją pašalinti, o tai galite padaryti atlikę šiuos veiksmu:

  • Atsidarykite ‘Applications’ aplanką;
  • Spustelėkite ant Choco ikonėlės ir truputį ją palaikykite;
  • Nuvilkite ikonėlę į šiukšlinę;
  • Šiukšlinę ištuštinkite.

Po to, jums reikia patikrinti visas vietas Mac’e, kuriose gali būti laikomi susiję failai. Pradėkite tikrinti nuo šių vietų:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/ Preferences/.

Po to, nepamirškite patikrinti visų kitų galimų failų laikymo vietų. Deja, bet jūsų bandymas išinstaliuoti Choco iš Mac OS X gali būti nesėkmingas, kadangi labai lengva praleisti susijusius failiukus nepastebėtus. Be to, šis procesas yra kiek varginantis ir reikalaujantis nemažai pastangų, todėl mes labai rekomenduojame atsisiųsti MacKeeper arba CleanMyMac (nemokamai) ir patikrinti Mac’s sistemą.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus FortectMac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Choco iš Mac OS X?"