Kaip išinstaliuoti Connectify 2.1.0.16429

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Connectify 2.1.0.16429

Ieškojau būdo, kaip pašalinti Connectify 2.1.0.16429 iš savo kompiuterio. Nors ir atrodė, kad pavyko programos atsikratyti, bet vėliau kompiuteryje vis tiek radau su ja susijusių failų. Kaip pašalintą šią programą kartą ir visiems laikams?

Patvirtintas atsakymas


Nors iš pradžių ir atrodo, kad programą pašalinti nėra sunku, galutinai jos atsikratyti gali būti sunkiau nei manote. Galite išbandyti kelis skirtingus būdus, ir vis tiek rasite programos failų savo kompiuteryje, kurie tik bereikalingai užims jame vietą ir lėtins sistemos darbą. Gavome pranešimų, kad Connectify 2.1.0.16429 yra viena tų programų, kurių pašalinimas reikalauja papildomo dėmesio. Connectify – tai nemokama programa, leidžianti dalintis internetu su kitais vartotojais. Jūs galite nustatyti savo IP adresą, ir jis bus priskiriamas prisijungusiems vartotojams. Prie Connectify taip pat gali prisijungti išmanieji ir mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai ir kiti prietaisai. Taigi, tai išties puiki programa. Tačiau jei nuspręsite, kad Jums jos nebereikia, pastebėsite ir tai, kad ją visiškai pašalinti yra gana sudėtinga. Su šiuo straipsniu mes ateiname į pagalbą ir pristatome Jums net kelis būdus, padėsiančius išinstaliuoti šią programą.

Kaip išinstaliuoti Connectify 2.1.0.16429 iš Windows rankiniu būdu

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Lengviausias būdas tai padaryti – tai naudoti numatytąją Windows programų tvarkyklę ir funkciją Add/ Remove programs. Naudojantis šia programa pašalinimas atliekamas tokiu būdu:

1. Atidarykite Start Menu ir raskite Control Panel;
2. Programų sąraše susiraskite Connectify 2.1.0.16429 ir paspauskite Change/ Remove;
3. Sekite visus programos pašalinimo vedlio (angl. Uninstaller) žingsnius ir išinstaliuokite programą.

Dauguma taikomųjų programų kompiuteryje turi specialią išinstaliavimo programėlę. Connectify 2.1.0.16429 – ne išimtis. Jei pasirinksite šį būdą, vadovaukitės žemiau pateiktomis instrukcijomis:
1. Nueikite į Start Menu ir spustelėkite All Program skiltį;
2. Suraskite Connectify 2.1.0.16429 katalogą ir paspauskite ant jame esančio Uninstaller failo;
3. Atlikite programos pašalinimo veiksmus.

Taip pat galite atlikti šiuos veiksmus:
1. Susiraskite aplanką, su šia programa;
2. Raskite programos pašalinimo vedlį, kuris gali vadintis unins000.exe arba uninstall.exe;
3. Atsidarykite vedlį ir atlikite programos pašalinimo veiksmus.

Nors abi parinktys užtikrina, kad ištrinsite iš kompiuterio pagrindinius vykdomuosius programos failus, kompiuteryje likę programos elementai vis tiek lėtins jo procesus. Norėdami visiškai pašalinti programą, Jūs turite atlikite šiuos veiksmus:
1. Paleiskite Registry Editor;
2. Suraskite ir ištrinkite visus su šia programa susijusius registro įrašus HKEY_CURRENT_USER\Software, HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE ir HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\eg ui aplankuose;
3. Suraskite ir ištrinkite visus programos failus sistemos aplankuose C:\Program Files\, C:\Document ir Settings\All Users\Application Data\ ir C:\Documents and Settings\%USER%\Application Data\.
Viskas! Visgi Windows registrą rankiniu būdu turėtų redaguoti tik patyrę vartotojai, nes jame paliktos klaidos gali sukelti rimtų problemų ir tapti sistemos gedimų priežastimi. Kodėl turėtumėte taip rizikuoti? Palikite šią užduotį Perfect Uninstaller programai ir ji akimirksniu viską padarys už Jus!

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Connectify 2.1.0.16429 šalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
Connectify 2.1.0.16429 šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Connectify 2.1.0.16429.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Connectify 2.1.0.16429"