Kaip išinstaliuoti Data Guardian iš Mac OS X?

Problema: Sveiki! Aš noriu pašalinti Data Guardian programą, kuri apsaugo slaptažodžius ir prisijungimo duomenis. Tai puiki programa, bet aš noriu išvalyti savo Mac kompiuterį nuo programų, kurių aš nenaudoju. Ar galite man paaiškinti, kaip teisingai ją išinstaliuoti?

Patvirtintas atsakymas

Data Guardian yra programa, kurią sukūrė KOINGO Software. Tai puiki programa, galinti apsaugoti jūsų asmeninę informaciją, pavyzdžiui, slaptažodžius, prisijungimo duomenis, banko prisijungimų informaciją, užrašus ir t. t. Be to, Data Guardian leidžia jums kurti įvairias duomenų bazes ir išsaugoti individualius priminimus – pvz., pirkinių sąrašus, priminimus, užduotis, adresų knygas ir t.t. Data Guardian programinė įranga taip pat siūlo slaptažodžių generatoriaus ir greito naršymo parinktis. Ši programa gali būti labai naudinga, jei norite slaptą informaciją laikyti saugiai. Taip pat galite lengvai valdyti programos vaizdo parametrus ir saugomoms byloms pridėti pasirinktinius duomenų laukus. Tačiau tai dar ne pabaiga – Data Guardian suteikia galimybę greitai kurti el. pašto žinutes arba skambinti į telefono numerius. Be to, Data Guardian yra pranaši programa, nes ji gali veikti visokiuose kompiuteriuose bei operacinėse sistemose. Nereikia net minėti, kokia naudinga gali būti ši programa, jei norite tvarkingai laikyti bei rūšiuoti savo duomenis, o taip pat, jei norite būti tikri, kad informacija bus laikoma saugiai. Tačiau, jei jums Data Guardian atrodo nebereikalinga, galite ją lengvai pašalinti, o tai užtruks vos keletą minučių. Tačiau jūs turite žinoti, kaip reikia teisingai išinstaliuoti šią programėlę. Taigi mes paruošėme instrukcijas kaip pašalinti Data Guardian iš jūsų kompiuterio sistemos. Atlikite toliau nurodytus veiksmus:

Kaip išinstaliuoti Data Guardian iš Mac OS?

  1. Atidarykite aplanką Applications;
  2. Spustelėkite piktogramą Data Guardian ir laikykite ją nuspaudę;
  3. Vilkite Data Guardian piktogramą į Trash;
  4. Pasirinkite Empty Trash funkciją.

Dabar, kai panaikinote Data Guardian piktogramą iš nuo Applications aplanko, turite panaikinti likusius Data Guardian failus. Gali būti šiek tiek sunku surasti juos patiems, todėl kad palengvintumėme jūsų darbą, pateiksime vietas, kuriose dažniausiai slypi užsilikę Data Guardian failai. Ieškokite Data Guardian failų šiuose aplankuose:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/Preferences/.

Labai svarbu rasti failus, susijusius tik su Data Guardian. Būkite dėmesingi ir netyčia neištrinkite svarbių failų, priklausančių kitoms programoms. Jei manote, kad galite padaryti klaidų, ir jei jūs nenorite pašalinti ne tuos failus, galite tiesiog išinstaliuoti Data Guardian automatiškai šių programų pagalba: MacCleanse, MacKeeper, arba MacBooster.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Mac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Data Guardian iš Mac OS X?"