Kaip išinstaliuoti DVD Creator iš Mac OS?

Problema: Neseniai įsirašiau DVD Creator, tačiau ji neatitiko mano lūkesčių. Noriu ją pašalinti, tačiau nepavyksta. Gal galite man paaiškinti, kaip visiškai išinstaliuoti DVD Creator iš Mac OS?

Patvirtintas atsakymas

Keista, kad jums nepatiko DVD Creator. Daugybė žmonių giria šią programą už puikią sąsają, greitį ir funkcionalumą. Vis dėlto, jeigu nusprendėte, kad jums šios programos, galinčios kurti DVD filmukus ir nuotraukų demonstracijas, nebereikia, tuomet mes pateiksime jums detalų paaiškinimą kaip išinstaliuoti DVD Creator iš Mac OS.

Tiesą sakant, programų išinstaliavimo procesas, tiek iš Mac, tiek iš Windows operacinių sistemų, nėra tokia paprasta užduotis, kaip žmonės dažniausiai mano. Dažniausiai tikima, kad užtenka tik nuvilkti programos ikonėlę į šiukšlinę (angl. Trash) ir viskas. NE. Šiukšlinė – tai tikrai ne programos gyvavimo pabaiga. Procesas, kai programa patalpinama šiukšlinėje, yra vadinamas pašalinimu, tačiau ne išinstaliavimu. Jeigu jums reikalingas paaiškinimas, kaip šalinti programas, jį galite rasti čia:

  • Atsidarykite ‘Applications’ aplanką;
  • Suraskite DVD Creator programos ikonėlę ir spustelėkite ją;
  • Šiek tiek palaikykite ją nuspaudę, o tada nuvilkite į šiukšlinę;
  • Spustelėkite Ctrl ir Empty Trash vienu metu tam, kad ištuštintumėte šiukšlinę.

Vis dėlto, tai – ne pabaiga. Nepaisant to, kad šis procesas užtikrina pagrindinio vykdomojo failo pašalinimą, visi kiti susiję failai ir procesai lieka sistemoje. Taigi, tokiu būdu galite prikimšti savo kompiuterį nereikalingais failais, kurie anksčiau ar vėliau gali stipriai sumažinti laisvą vietą Mac’e ir sulėtinti visą sistemą. Taigi, jeigu norite visiškai išinstaliuoti DVD Creator iš Mac, turėsite pašalinti visus registrus ir visus susijusius procesus, kurie vis dar veikia, nors programos jau seniai nėra sistemoje. Visas programos paketas gali būti pašalintas rankiniu būdu, tačiau veiksmai, kurių tam reikės imtis, reikalauja gilesnių žinių apie kompiuterius, todėl rizikuosite atlikdami juos patys. Laimei, jums gali padėti MacKeeper.

Kaip išinstaliuoti DVD Creator iš Mac OS?

DVD Creator programą iš Mac operacinės sistemos galima pašalinti rankiniu būdu. Tam jums pirmiausia reikės programą ištrinti (nuvilkti į šiukšlinę), o kaip tai padaryti mes jau nurodėme anksčiau, o tada pabandyti surasti visus programos likučius. Patikėkite, tai tikrai nėra pati lengviausia užduotis. Tam jūs turėsite patikrinti visus galimus aplankus ir surasti visus susijusius failus, o tai yra tikrai varginantis ir atidumo reikalaujantis procesas. Visų pirma, turėtumėte patikrinti šiuos aplankus:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/ Preferences/.

Suraskite visus susijusius failus ir juos pašalinkite. Jeigu ieškote pažangesnio būdo DVD Creator išinstaliavimui iš Mac OS X, tuomet mes rekomenduojame pabandyti MacKeeper. Tai nemokama programinė įranga, skirtą Mac’ų optimizavimui. Ši programa vertinama visame pasaulyje, todėl manome, kad kitas patenkintas MacKeeper vartotojas būsite jūs.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus FortectMac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti DVD Creator iš Mac OS?"