Kaip išinstaliuoti Fantastical iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip išinstaliuoti Fantastical iš Mac OS X?

Sveiki. Savo Mac’e turiu neblogą programėlę pavadinimu Fantastical. Vis dėlto, man jos nebereikia ir noriu ją pašalinti, tačiau man atrodo, kad su šios programos pašalinimu yra kažkokių problemų. Nors ir ištryniau ją, bet vis randu kokių nors susijusių failų, todėl gal galite man paaiškinti, kaip visiškai pašalinti Fantastical iš Mac OS X?

Patvirtintas atsakymas

Visai nenuostabu, kad kiek anksčiau nusprendėte įsirašyti Fantastical programą, nes tai tikrai gana naudingas Mac kalendorius, mėgiamas visame pasaulyje. Jis leidžia greitai ir lengvai sukurti naujus įvykius, pasižymi itin paprasta vartotojo sąsaja, gali automatiškai nustatyti jūsų sukurto įvykio vietą bei leidžia pakviesti žmones, esančius jūsų kontaktų sąraše, į tam tikrą suplanuotą renginį. Iš tiesų, skamba puikiai, tačiau visų žmonių nuomonės skirtingos, todėl kai kuriems ši programa gali neatitikti lūkesčių ir jie gali nuspręsti ištrinti Fantastical iš Mac. Čia ir slypi problema. Žmonės dažnai nepašalina šios programos iki galo ir palieka Mac’o sistemą užterštą įvairiausiai jai priklausančias failais. Todėl norėdami jums padėti to išvengti, nusprendėme paruošti instrukcijas, paaiškinančias, kaip išinstaliuoti Fantastical iš Mac OS X.

Visų pirma, labai svarbu įsidėmėti, kad programos ikonėlės nuvilkimas į šiukšlinę (angl. Trash) dar nereiškia, kad pilnai išinstaliavote nebereikalingą programą. Ši procesą galima pavadinti ‘ištrynimu’, o tai reiškia, kad programa pašalinta iš darbalaukio ir daugiau ten jos nebematysite. Vis dėlto, tam, kad visiškai pašalintumėte Fantastical iš Mac OS , turėtumėte ištrinti visus likusius komponentus arba rankiniu būdu arba įsirašyti programą, pavyzdžiui, MacKeeper, kuri ir buvo sukurta būtent programų pašalinimui iš Mac sistemos.

Kaip išinstaliuoti Fantastical iš Mac OS X?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Jeigu manote, kad lengvai galite ištrinti Fantastical iš Mac OS X patys, tada visų pirma jums reikia atlikti šiuos veiksmus:

  1. Atsidarykite Applications aplanką;
  2. Suraskite Fantastical ikonėlę ir ją spustelėkite;
  3. Paspaudę ją palaikykite, o tada nuvilkite į šiukšlinę;
  4. Palaikykite Ctrl mygtuką ir spustelėkite ‘Empty Trash’ tam, kad ištuštintumėte šiukšlinę.

Šiuos veiksmus reikia atlikti tam, kad ištrintumėte programą, tačiau nepamirškite pašalinti jos likučių, nes jų laikymas kompiuterio sistemoje gali vieną dieną sukelti sistemos sulėtėjimus, užstrigimus bei užimti taip reikalingą laivą vietą. Taigi, jeigu norite, kad jūsų Mac sistema veiktų nepriekaištingai, įsitikinkite, kad programas pašalinate kartu su visais joms priklausančiais komponentais. Taigi, visiškam Fantastical pašalinimui iš Mac OS turėtumėte patikrinti visas vietas, kuriose gali būti likusių programos failų. Siūlome pradėti nuo šių aplankų:

  • /Library/Application Support/;
  • /Library/ Preferences/.

Deja, bet šis procesas yra šiek tiek rizikingas, kadangi netyčia galite pašalinti ne tuos failus ir sugadinti svarbias programas. Dėl to mes esame įsitikinę, kad MacKeeper naudojimas šiuo atveju yra žymiai geresnė išeitis. Ši programa yra nemokama, o jos įsirašymas užtruks vos keletą minučių. Be to, esame įsitikinę, kad vėliau džiaugsitės jos efektyvumu.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip išinstaliuoti Fantastical iš Mac OS X?"